מאגר מידע על בתי חולים.

simsim40

New member
לא מכירה את ה-ivf אבל לא ממליצה על

המרפאה לפוריות. שם הייתי מטופלת.

תמר27

New member
אז ככה

קודם כל כרגע המחלקה סגורה לשיפוצים. מחלקה נעימה, לא עמוסה. הצוות - החל באחיות, דרך המעבדה והסניטרים - נחמדים מאד. הרופאים נחמדים. אני לא מכירה את כולם. אני יודעת שעובדים שם פרופ' איצקוביץ, ד"ר קול וד"ר מנור. באישפוזי שאיבה / החזרה התנאים "בסדר", לא משהו - זה בית חולים ממשלתי על כל המשתמע מכך... כאמור, כל בית החולים עובר שיפוץ, ככה שכנראה יהיו תנאים עוד יותר טובים בעתיד. וטיפ קטן : בגלל הסכמים ואי- הסכמים בין הקופות, ניתנים אישורים לפי קופה. למשל, מבוטחות מכבי מקבלות בקלות ובמהירות אישור להפריות ברמב"ם. (אם מבקשים באלישע, לדוגמא, צריך להמתין בין 4-6 חודשים). לעומת זאת, יש מבוטחות קופות אחרות (כללית?) שבכלל לא מקבלות אישורים לרמב"ם. לכן, יחסית לא עמוס שם. זה מועיל בכך שהמעבדה משיגה תוצאות טובות - כי לא פותחים אלף פעם את המקפיאים - אין תנועה "ערה". מבחינתי, זה היה שיקול - גם לא לחכות חצי שנה לאישור, וגם מעבדה טובה. מה עוד, שחצי מצוות "אלישע" עובד שם. (החצי השני של "אלישע" עובד בבני ציון...) וואו איזה מבולבל כתבתי. אין לי כוח להתחיל מחדש. מי שרוצה הבהרות - שתשאל.

nonmae

New member
עדכון לגבי רמבם, אלישע מטופלות מכבי

מטופלות מכבי מקבלות אישור ל אלישע בערך 10 ימים עד שבועיים מיום הגשת הבקשה, כמו לכל בי"ח אחר. אולי בעבר היו צריכים לחכות 6 שבועות ולכן רבות בחרו ברמבם כי התהליך היה זריז יותר, אולם היום גם לאלישע האישור מאוד זריז. בהצלחה לכולן.

חגיתלה

New member
ממליצה

צוות אחיות מדהימות סבלניות ורגישות. רופאים - יש מספר רופאים ויש לך את האפשרות לבחור רופא. בדיקות דם ומעקבי זקיקים כל בוקר משעה 7:30 ואת התשובות האחיות נותנות בצהריים עם הוראות המשך טיפול. הטכנאיות שעושות את הUS חביבות ביותר ומקצועיות, ואני ממליצה בחום על המקום.

nina39

New member
בדיקות דם ומעקב זקיקים מ 7:00

טובי הרופאים בארץ בתחום הפוריות!! וכולם סבלנים להדהים. תור ארוך, אבל שווה! הרופאה והאחות מחדר ה US ענייניות. אצלי טעו הפעם בגסות...והודו בטעות. אולי מקריות נדירה. אחיות מקסימות. ממש.

a17

New member
../images/Emo91.gif (אני מטופלת אצל פרופ' כארפ)

למרות הבי"ח הממשלתי מימי האנגלים, התורים האין סופיים, הזמן הארוך בהמתנה, המסדרון שתמיד אבל תמיד אין בו מקום לשבת, הרמקולים הצרודים שקוראים למטופלות, החנייה שמלאה תמיד....למרות כל זה אין, אין כמו הרופאים בתה"ש...יצרתיים, לא נבהלים גם כשאת מעל גיל 40 , וגם כשאת מגיבה עלובה מאמינים בך...

need1

New member
ממליצה ביותר

למרות החשש מסרט נע כל הצוות פועל כמכונה משומנת היטב ,היחס מקצועי ואדיב תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר (טוב חוץ מאחות אחת) כל זה בלי להזכיר את גילה המזכירה שהיא פשוט מלאך

hyb

New member
מומלץ ביותר ../images/Emo45.gif

החל מהמזכירה גילה שהיא פשוט מלאך, האחיות שהן מקצועיות וענייניות, תמיד עונות על כל שאלה, וחוזרות אליך כמה שיותר מהר אם השארת להן הודעה. המעבדה -מצוינת והרופאים נפלאים. טלפון: 03-5302882

למעלה