מאגי יזמת מפגש ואותי לא הזמנת?

מאגי יזמת מפגש ואותי לא הזמנת?

שמעתי על המפגש בחיפה מאורניהו במקרה בחפוז.... טוב אני לא נכנסת לפה יום יום אז מגיע לי.... עפרה לה את מזניחה אותנו בימים האחרונים שמה..באורט

magy

New member
אבל קוראת אותך שם כל יום.....

גם לפני דקה.....מה שכתבת לאשור.....

magy

New member
בפעם הבאה......תוזמני

את פשוט לא משתפת אותנו בנוסטלגיה שלך........פה.......

שקדי יקירי...מאד מאד מאד

עצוב לי שאני מכירה אותך עוד מיואל כבר שנה וחצי אולי וכולם פה פגשו אותך ואני לא ממש ממש מצער אותי הדבר למה לא הזמנת אותי גם כן? שלך בצער עמוק המאדאם

ואגב מאגי...האמת שהיה לי היום

בבוקר קונצרט בטבחה בכנסיית הלחם והדגים עם המקהלה שלי ואתמול חזרה לקונצרט אבלאולי הייתי מוותרת על הכל למען מפגש היסטורי כמו זה? או שאני לא מספיק קבועה בפורום הזה בשביל להזמינני?

magy

New member
תעשי סקר קצרצר ובידקי אם מישהו

מכיר אותך פה?????. בבקשה........

מאגי היקרה אל תשכחי שבפורום הזה

בעטו בי פעם חזק מאד וממש בלי הצדקה את כל הכונות הטובות שלי כמה אנשים רעים פרשו בצורה רעה אני מאד אהובה בכמה פורומים ברחבי הרשת ואני באמת לא רוצה סתם להשוויץ אז זה עניין של קומוניקציה וחוצמזה מספיק שאני מכירה אותך את אשור את שקדי ואת 11 וקצת את הנוסע השמיני מארבעים אז מה צריך יותר מזה? מי אמר שצריך להכיר את כולם? אם היית פוגשת אותי בריל לייף אני משוכנעת שהייתה זו תחילה של ידידות מופלאה בינינו

מגי, לא יזמה.

הודעה על המפגש, פורסמה, לפני למעלה משבוע (נמצא ב"ארכיון") ....................................................................... תאריך ושעת ההודעה: 19/04/2002 16:21:18 שם הכותב: שילה1 נושא ההודעה: הודעה חשובה!!! תוכן ההודעה: מפגש אנשי הפורום ייערך אצלי בשבת, 27 החודש,החל משעה 11.00אפשר להביא ילדים.וכן רצוי להביא חפץ נוסטלגי קטן,שיש עמו סיפור מעניין...פרטים נוספים,אישור ולוגיסטיקה..לתיבת המסרים שלי.כככווווווולם מוזמנים!!!! ...................................................................... את היזמה, לקחה שילה 1 כבר לפני למעלה מחודש. ביום ששי, נתתי, למפגש, תזכורת."בשר טרי" חבל, למי שהחמיץ. לא מאמין, שמי שהיה מתפקד, היה מקבל סירוב.

למעלה