ל- maofplayer

RonenM62

New member
ל- maofplayer

בהמשך לדיון שהתפתח בשירשור זה, להלן תגובתי: הרי כתוב במפורש "בלימה באזור ה- 500 ..." בלמנו (בנתיים) ב- 502 ... ולו היינו יורדים ל- 496, עדיין היה זה "אזור ה- 500" ... ועוד כתוב: "עליה עד לרמה אפשרית של 540 ..." משמע, גם עליה נמוכה יותר אפשרית ... בנוסף ודאי תשמח לגלות שלאחר הסקירה פורסם יעד נוסף הנשען על האפשרות שיתכן ונבנית תבנית ראש וכתפיים במעו"ף, בלינק זה. התנועה המתרחשת כיום נצפתה הן על בסיס האפשרות שצויינה לתבנית, והן על בסיס ספירת "גלי אליוט ... ראה גרף מצורף המפרט את שתי הגישות (אחת על גבי השניה)

maofplayer

New member
למה אתה עושה את זה, פשוט תעזוב

אני שאלתי את זה בדיוק במדד 511 ומכיוון שברור היה לי שאתה נותן את כל האפשרויות - שאלתי אותך מה הולך להיות. להכנס ל Short או ל Long אמרת שאמור לרדת ל 500 ב 3 הימים הקרובים. ולכן אני מניח שנכנסת ל Short בלי לדעת מה יקרה שאלתי - אם יעלה האם מדובר בטעות. וכמובן שעלה. זו לא פעם ראשונה שאתה מציג את כל האפשרויות בסקירות שלך. ולא פעם ראשונה כשמנסים לדייק איתך הכל הולך נגדך.

RonenM62

New member
חחח ...

שיהיה ... דווקא מאז ששאלת, עשיתי את הסיבובים היפים ביותר של החודש... ומאז שאני זוכר את עצמי "הכל הולך נגדי ..." לרבות קהילה בת 2600 איש שממשיכה להתפתח ולגדול בקצה מרשים של 14 איש בכל יום ... תהיה בריא וחזק.

maofplayer

New member
הקהילה נבנתה מסביבך

גם שלא סחרת במעו"ף, אלא רק עשית תרגילים בניתוח טכני, בלי לשלוח פקודה אחת אמיתית לבורסה. (דבר שכמובן לא טרחת לציין בצורה ברורה) מהסיבה שאתה איש שיווק מעולה, מצייר גרפים מקסימים ויודע להתנסח ולמכור את עצמך (כמו בסקירה המגוכחת הזאת שהצגת) לא מבין למה פנית אליי ומה רצית להראות. תחזור לקהילה שלך. מקווה שלא תגרום יותר מדי נזק.

למעלה