ל-erez 1985

שגיב27

New member
ל-erez 1985

תודה.סוף סוף יש פה מישהו נורמלי. ובקשר לקישור,אני מכיר את האתר של בליזארד(אם לא הייתי מכיר איך יש לי חשבון?) פשוט אמרו לי שניתן להוריד שמה את גרסת ההרחבה חיפשתי ולא מצאתי אז אשמח אם תוכל לשלוח לי קישור או להנחות אותי איך למצוא את זה. ודבר אחרון,צריך להיות בעל חשבון או שכל אחד יכול להוריד את גרסת ההרחבה? תודה.

erez1985

New member
אם אני לא טועה אמרת שיש לך

חשבון, אם כן אז אתה למעשה רק משדרג את החשבון הקיים כם שיתמוך בתכנים החדשים. אם אתה לא רוצה לפתוח דמות שהיא אחת משני הגזעים החדשים או את מקצוע הJC (חיתוך אבנים- לא יודע עד כמה תסדר עם זה בתור דמות ראושנה, כי לוקח קצת זמן להבין איך המקצועות עובדים), אז אתה יכול לחכות עם ההרחבה עד שתגיע לרמה 58. ואז אתה יכול לגשת או ללינק הבא : http://media.wow-europe.com/bctrial/index_en.html או לפתוח את הדף הראשי של WOW, לחפש בצד שמאל של המסך, תגית account בתוך התגית הזו יש -manage account אחרי שתרשום את הפרטי חשבון שלך ותכנס ל- Account Management, תדפדף למטה עד שתראה Burning Crusade Client Download ואתה יכול להוריד משם. או פשוט לעשות טיול לאחד הקניונים ולקנות את ההרחבה בחנות של באג,פריק או כל חנות אחרת שמחזיקה את ההרחבה אצלה. *בעיקרון חבילת ההרחבה לא תעבוד באופן עצמאי על המחשב, וכדי שהיא תעבוד אתה חייב שהיה לך את המשחק המקורי.

למעלה