ל arik23m, עוד כמה בדיקות:

dov98

New member
ל arik23m, עוד כמה בדיקות:

1. תוצאות הבבדיקה עם RWIN 4688 2. בדיקות נוספות (3 במספר) הפעם לשנות MTU ל1462 בשורת המודם עם אותם 3 ערכי RWIN כפי שעשית קודם. 3. את התוצאות תעלה לנו לכאן, תודה.

arik23m

New member
התוצאות עבור 4688 נראה לי 2 גוד 2

בי טרו!!! ער"ז הגיע ל104!!! התיצב על 87 בזק בינ"ל התחיל ב48-50 התיצב על 78-80 עמו"כ הנה טופס הבדיקה באתר מצורף.

dov98

New member
לא אריק לא נראה לי, תראה עד

כמה התמיכה שלהם עלובה, הם היו צריכים לתת את הנתונים.
תודה.

arik23m

New member
תמיכה עלובה שלי מי? שניהם גרועים!

מול הספק הם טענו שכבלים זה דבר חדש והם לא יודעים עדיין להתעסק איתו והכבלים כיסתחו את עצמם מהבחינה של המחשב לא בסדר... זה עצוב שזה ככה... אבל אני חייב לך תודה ענקית! באמת תודה שקלתי כבר לרדת מכל הקטע כשראיתי עד כמה השירות שהם מספקים גרוע. אבל שוב. תודה דב! אמרו לי שפה יש תותחים! אני שמח לראות שזה ככה !
אין כמוכם!!!

dov98

New member
../images/Emo45.gif ותודה לאנטידוט ששיתף

פעולה מאחורי הקלעים ועזר להגיע לפתרון מהר יותר.

arik23m

New member
בשביל ההשכלה הכללית

מה בדיוק אומר הדף של הבדיקות שם באתר... תוכל לאמר לי..? באתר ששלחת אותי לבדוק מה אתה מבין מהנתונים...?

dov98

New member
בוא נאמר ככה: MTU זה גודל

החבילות שמועברות, וRWIN קשור לאישור אותן חבילות אצל המקבל. בזה עסקנו, ואלה הדברים החשובים בהתאמת מערכות הפעלה לספקים. הספקים בארץ אינם מאוחדים בפראמטרים אלה, וגם אינם תומכים כפי הנדרש.

Scott

New member
קצת יותר הרחבה

MTU = Maximum Transfer Unit למעשה, זוהי הגדרת גודל הפאקט המקסימלי שיוכל לעבור ברמה 2 (Data Link) ע"פ מודל 7 השכבות. ב-Ethernet הMTU המקסימלי עומד על 1500 בעוד המינימלי על 576. RWIN הוא למעשה גודל חלון הקבלה עבור מנגנון Sliding Window זהו מנגנון עבור שכבה 4 (TCP) אשר תפקידו לוודא: Flow Control, Reliability, Sequencing. Scott

למעלה