ל-24 שעות1 בואי אני העשה לך קצת סדר בדברים

אוריאן37

New member
ל-24 שעות1 בואי אני העשה לך קצת סדר בדברים

דבר ראשון זה אם את כבר בוחרת להכפיש מישהו או להמציא עליו שמועות תבדקי טוב טוב לפני שאת מקלידה כי למילים שלך יש משמעות דבר שני כשמרב אתמול דיברה עם עתי היא לא דיברה רק על דנה היא דיברה באפן כללי שנימאס לה מהריכולים ושכל אחת מהן מנסהלמשוך אותה לכיוון שלה,והיא אל באה בשביל זה ושהיא מעדיפה בגלל זה להיות יותר עם הבנים ושאלה את עתי אם הוא יכול לעזור לה בזה כי קל להישאב לתוך זה והוא הצדיקה אותה ואמר שחטא בזה לא פעם. דבר שני מרב היום בכתה לעתי לא בגלל עמיר אלה בגלל תומר ,עקב התקרית שהייתה לה איתו ,נהפכו היא אמרה להילה באותו ערב שעמיר מאז כניסתו לבית עובר שינוי ואפילו הודתה זאת בפניו,עכשיו לגבי התגובה שלה ושל הילה מודה שזה היה קצת מוגזם לכנות אותו אלים,אבל הוא אכן אגרסיבי מאוד וגם גבר שאומר שהוא מרואקאי עצבני ושיש לו קצר במוח זה נוקדה למחשבה,אבל שוב אין ספק שהילה ומרב קצת הגזימו,אבל יחד עם זאת אני לא יכולה לשפוט אותן כי שתיהן עברו סוג של אלימות גברית בעברן ולכן אני לא יכולה לבוא ממקום שיפוטי יכול להיות שזה מעורר אצלן תחושות מן העבר..אין צורך להיכנס לזה לעמוק אלה לנסות להבין את שני הצדדים.ואני לא סתם אומרת לך לדייק במילים כי מה שאת רושמת יש משמעות ומי שרואה את זה מפתח לעצמו את אותו דעה מי בכלל לדעת מה האמת,ואם בא לך יש לי הקלטות של זה אולי כך תביני כמה טעית במה שכתבת

למעלה