ל"סדר את המחשב"...

hotman10

New member
ל"סדר את המחשב"...../images/Emo70.gif

הבטחתי לה מזמן- שאבוא ל"סדר את המחשב", להתקין כמה תוכנות. טוב, היום היה לי זמן. הכנתי את ה- CD להתקנה. התקשרתי.. והופ- אני בדרך. דפקתי בדלת, רק רגע.. והיא פותחת.. עטופה במגבת. מוליכה אותי למחשב החדש. אני מדליק (את המחשב), מתישב על הכסא ואז- חש ידיים מחבקות אותי מאחור, מלטפות את הגב.. ונשלחות קדימה- פורמות את כפתורי חולצתי. אני מנסה להקליד את הוראות ההתקנה... מקווה שלא טעיתי.. מהנגיעות האלה. מסירה ממני את החולצה. התורן שלי קשה ומורם.. היא מנשקת את צוארי, לא יכול יותר. מבקשת שאסיר את מכנסי, והתורן "בוקע" מהתחתונים הכחולים. מפשיאה את התחתונים, מלטפת את התורן.. אוחחחחחחחחחחחחחח.. לאט, אני מבקש. ההתקנה כבר עובדת, מושכת אותי למיטה, מלטפת, מנשקת, ואני מחזיר בנשיקות וליטופים. "אני רוצה אותך".. ואני.. רוצה למשוך עוד.. מלטף את השדיים, מושך קצת בפטמות.. "עוד.. היא לוחשת.. תנשוך אותן". עושה כמצוותה.. ושומע את קולותיה. שולח ידי למטה.. אצבעותי חשות ברטיבות במערה. מלטף באצבעותי את שפתי המערה, חודר, "צובט" את "כפתור ההפעלה".. והקולות עולים. ידה נשלחת אל התורן שלי, הקשה והגדול מתמיד. מלטפת אותו, מבקשת לנשקו. היא לוהטת, ואני לוהט. "רוצה אותך בפנים"... ואני מחדיר אותו.. עוד.. עוד.. עד השיא. ההתקנה בטח הסתימה... ואני ממשיך לנשק, ללטף, ברוגע שאחרי. מבקש לנקות את עצמי קצת, בודק את המחשב, מתישב על הכסא, מולה. והיא לוקחת את איברי בפיה, אצבעותי מלטפות את המאגרים, את הנקודות המטריפות אותי שם למטה. וידי.. לא על הצקלדת, אלא על הגבעות, השפתיים והשיניים שלי מצטרפות. אני בעדינות, והיא רוצה חזק יותר. ידי עם ידה יורדות לפתח המערה, יחד- מעלים שוב את רמת המעין, את החום שם. היא גונחת וגונחת, מידי פעם רועדת, רוטטת. לוחשת לי "האצבעות שלך משגעות אותי". כן, אני יודע. היא מבקשת ללטף את התורן, מגרה אותו שוב. "עזוב את הכסא, בוא אלי", ואני בא. נשכב עליה, כולי דרוך. מלטף, מנשק ושומע אותה "בוא..." ואני בא.. אל תוך המערה... מענג אותה שוב. מתפרץ. ושוב בלטיפות. חםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם.. מקלחת יחד. נעים לי שהיא מסבנת אותי, שוטפת אותי ואני אותה. חוזר להשלים עוד התקנה במחשב, מתלבש, ונפרדים. איזו התקנה!

../images/Emo6.gifישום זה ביצע פעולה בלתי חוקית

כל הכשרונות יוצאים מהחורים היום, מי בתמונות ומי בסיפורים

נשואה1

New member
HOT ????????

איזה מזל שלא יצא לך ERROR ושהכל "דפק" כמו שצריך.... אכן, ההתרגשות ניכרת בהקלדה שלך
ועכשיו מצטופצצת..מצטופצצת....ושורקת

hotman10

New member
דווקא.. ההקלדה אצלי..

היא באמת בעיה! צריך קוקס "הקלדה עיוורת".. אולי עם מישוש?

y007007

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

אני מבין שה SETUP היה בסדר ../images/Emo13.gif

אני דווקא התקנתי מחשב לא מזמן, היה שם הרבה יותר מ CD אחד והתורן שלי אפילו לא הרים מפרש. אז מה? התקנתי לא לפי ההוראות

hotman10

New member
בסוף.. אני אצטרך לבדוק גם בפורומים

אחרים... יש פה "רגליים קרות".

למעלה