ל-"מוטי נמני" ושאר אוהדי מכבי ת"א..

MyNameIsEli

New member
ל-"מוטי נמני" ושאר אוהדי מכבי ת"א..

(מצאתי לנכון לפתוח דיון חדש בנושא. לטעמי,תוכנם של דבריי,ראויים לדיון משל עצמם,הגם שיש טופיק שהיתה נגיעה לכך במהלכו) אתה,בדומה לרבים אחרים,מוטי נמני,לא נותן לעובדות לבלבל אותך,מסתבר. מוטי,אתה מאדיר את חוסנה ועוצמתה של מכבי ת"א שלך לעומת כל דבר אחר שזז כאן. הכל טוב ויפה,אך,בין המציאות המדומה לבין המציאות הקיימת ,מה לעשות,יש הבדל תהומי,כזה שאינך מודע לו ואם כן - אתה(כמו רבים מחבריך למועדון מת"א) פשוט מתכחש לו.. מכבי ת"א,הביאה שלוש פעמים בדיוק (לא פחות אבל בטח שלא יותר..)כשלוש רבבות וקצת לאיצטדיון ר"ג,ועל הממצא הנדיר הזה,היא(מנהליה,שחקניה ואוהדיה ביציעים כמו גם בתקשורת)חוגגת על כך,השכם וערב.. כאילו שמכבי ת"א נוהגת מידי שבת בשבת,להביא כמות דומה שכזו של אוהדים למשחקיה. אז זהו,שלא. כלומר - מעבר למוזכר לעיל,אף פעם לא. מכבי ת"א,הביאה את הכמות המדוברת למשחק אליפות/גביע - ארועים ארעיים שבהם ואליהם מצטרפים כל הג'מעה. בארועים מסוג זה,להזכירך,גם בית"ר הביאה כמות דומה של אוהדים - באותו מקום ובמעמד זהה - מול הפועל ת"א שנתיים קודם.(וזו לא היתה הפעם היחידה,אגב). העובדה היא,שלבית"ר,בניגוד למכבי ת"א,היה גם יריב שהביא קהל משלו(אוהדי הפועל ת"א),מה שאי אפשר לומר על אוהדי הפועל/מכבי פ"ת,ולמרות זאת,אוהדי בית"ר באו בכמות מרשימה למשחק הגמר,הגם שהיתה יריבה מנגד שגם הביאה קהל משלה.. (וכמדומני,מכבי חיפה אף היא הביאה כמות דומה לזו במשחק הגמר מול הפועל ירושלים,לפני כחמש שנים. אז?..) בשורה התחתונה - מחזור קודם למשחק האליפות של מכבי ת"א בר"ג,היא שיחקה מול בני יהודה בבלומפילד ובקושי הביאה למשחק זה(שיכל להכתירה כאלופה..)רבבה וקצת. אז למשחק אחד ובארוע חד - פעמי,מכבי ת"א הצליחה לשלש את הכמות המומוצעת שלה. אז? ב(אין)תרבות הספורט שיש בארצינו,כשהאהדה למועדונים מושתתת לרוב על הצלחות רגעיות,לא ממש מפתיע שלמילאן נוסעים שמונת אלפים "אדומים",כך גם כמות דומה של "ירוקים" למנצ'סטר,וכן..כך גם שלוש רבבות באים למשחק הכתרה/גביע. צריך ונכון לבדוק את רמת ההזדהות והמסירות של קהל למועדונו,לאורך שנים,ללא כל קשר למידת הצלחתו והשגת תארים. ובהקשר הזה ועל פי אמת המידה הזו - בית"ר,ללא ספק מעל כולם וכן,גם מעל חביבתך - מכבי ת"א. למכבי ת"א,יש תדמית של קבוצה אהודה יותר,רק בגלל קבוצת הכדורסל של המועדון,שרבים נוטים לקשר בין שתי המחלקות של האגודה באופן אסוציאטיבי,בשל הצלחות הכדורסל וההילה והעוצמה שנסובים סביב קבוצת הכדורסל.. אולם,הלכה למעשה,למרות היותה של קבוצת הכדורגל של מועדונך-ההישגית ביותר בהסטוריית הכדורגל בארץ,הרי שללא הגב וההילה של מחלקת הכדורסל,אני בספק אם גם מכבי ת"א היתה ממלא את בלומפילד לבדה. אם יש מועדון בישראל,שאוהדים אותו בגלל מה שהוא ולא בהכרח (רק)בשל הישגיו,הרי שקודם כל זה בית"ר ירושלים. בית"ר,לאורך כל הדורות,הוא לחלוטין לא המועדון ההישגי ביותר. בית"ר,מבחינת תארים,אפילו לא בין ארבע הראשונות בארץ. ולמרות כל זאת,ולמרות היותה תקופות מסויימות,מתניידת בין הליגה הראשונה למשנית,ומידי פעם משתרכת בירכתי הטבלה,בית"ר,היא ולא אחרת,היא הקבוצה האהודה ביותר,לאור תנאי הפתיחה המקדימים,ואם בוחנים את רמת האהדה וההזדהות של קהל למועדון ,ללא חיבור רגעי ומזדמן על גל הצלחה כזה או אחר באירופה או בליגה המקומית. העובדה שבית"ר מתקשה למלא את "טדי" מאז הרחבתו(היציע הצפוני) היא נכונה,אך רק נכונה חלקית. ראשית,עוד טרם "פסטיבל נמני",בית"ר מילאה שלוש פעמים בעבר את "טדי" במשחקים מול חיפה והפועל ת"א (בעונת גוטמן),ולמרות שהתקשורת והנוגעים בדבר שכחו עובדה זו משום מה,אין בכך כדי לגרוע מהעובדות כהוייתן. בית"ר,מזה שלוש שנים(והלכה למעשה,למן הרחבת "טדי"),לא מהווה פקטור ממשי בצמרת הכדורגל הישראלי ועובדה זו לבדה,מסבירה את היותו של "טדי" לא מאוכלס עד תומו במשחקיה. ואם בכל זאת,בית"ר,מצויה עדיין בין שתיים-שלוש הראשונות בארץ שמושכות את הקהל הגדול ביותר למשחקיה,שווה בנפשך מה יהיה לכשבית"ר תחזור להיות בית"ר(ללא כל שייכות לנמני או כל כוכב זוהר אחר). אגב,"טדי" בליל ראשון האחרון,לא היה מלא לחלוטין משתי סיבות עיקריות : 1. היציע הצפוני(בחלקו המזרחי),נשאר מיותם בהוראת המשטרה בשל "הפרדת כוחות" בין שני המחנות. במאמר מוסגר,מתמיה הדבר שלמשטרה לא הפריעה העובדה שביציע הצפוני(בחלקו המערבי)ישבו אוהדי בית"ר בסמוך לאוהדי מכבי ת"א(שישבו ביציע הצפוני בחלקו המרכזי),ולא נרתעה מעובדה זו,אך מהצד השני,היא סוגרת יציע בן אלפיים מקומות ללא כל סיבה הגיונית.. (ככה זה כשמחפשים "עבודה קלה"..) 2. בחלקו הדרומי של היציע המזרחי,נותרו אומנם מס' מקומות לא מיושבים,וזאת,עקב ספסרים שרכשו כרטיסים בכמויות אדירות ולא הצליחו "להיפטר" מהם,בשל מכירים אסטרונומיים שדרשו בעבורם. כי,כל הכרטיסים שהוצאו למכירה,והדגש הוא על כל,נמכרו. וזו עובדה. אגב,ביציע המערבי,נכחו למעלה מאלף צופים מעל הקיבולת המותרת,לידיעתך. ואם זה לא מחדל בטחוני ושערוריה ,אני לא יודע מה כן. מצד אחד,המשטרה סוגרת יציע שלם בשל "ביטחון אוהדי שני המחנות" ומאידך,מסכנת את בטחונם של אלפי אוהדים ביציע אחר. מדינת חלם כבר אמרנו? אני מקווה בשבילך,מוטי נמני,שהגם הבוז שאתה רוחש לבית"ר ולאוהדיה,להבא,עובדה "זניחה" זו,לא תגרום לך להתבלבל בעובדות.. בשבילך אומנם,מכבי שלך היא הגדולה מכולן,אבל,בשטח -זה לא בהכרח מתיישר עם המציאות.. בטח לא כפי שאתה מצייר אותה ובדומה לרבים מהמחנה שלך,מתהדר במציאות המדומה שלא לצורך.. אה כן,הדגל של מכבי ת"א.. אופסס... של נמני כמובן.. באמת היה מרשים. (לא באתי לכאן להתהדר ב"למי יש גדול יותר". ממש לא. אבל,מאידך,הנפנוף המגוחך והמתנשא ב: "איצטדיון ר"ג מלא" בכל משפט שלישי של אוהדי מכבי ת"א,ובהתאם,הבוז לכל מי שהוא לא מכבי ת"א,גורמת אף לי לא להישאר אדיש.. יש גבול לכל תעלול..)

RunNGun

New member
מסכים עם כל מה שאמרת + עובדה

המשחק ביום א' לא היה השיא של כל הזמנים, כי היה את משחק העונה 2001 בין בית"ר למכבי חיפה שבו באמת היה SOLD OUT.

MoTi_NiMnY

New member
יש לך שם מלא אינפורמציה לא מדוייקת

תן לי לעונ ת לך בראשי פרקים נכון שזה קורה רק במשחקים "מיוחדים" "גדולים" אבל גם במשחקים כאלה הבאנו הרבה יותר מאחרות לצערי מצב הכדורגל והתנאים לאוהדים בארץ לא גורמים לאוהדים שהם לא פנאטיים למדי לבוא כל שבת אם הנהלות הקבוצות ההתאחדות וכו וכו היו עושות משהו בנידון המצב היה הרבה יותר טוב או אפילו קצת זאת הסיבה שהכמויות הבאמת גדולות רק באירועים האלה נוח להגיד לטרמפיסטים, חלק באמת כאלה, אבל לא כולם בנוסף כשמשחק באיצטדיון רמת גן אפשר להשיג כרטיסים הרבה יותר זולים מאשר אם הוא בבלומפילד, בטח אםזה משחק גדול (אני לבד מכיר עשרות אנשים שיכלו לקנות כרטיס למשחק אליפות בפ"ת אבל לא קנו בגלל המחיר, אלא רק אחרי שהמשחק עבר לרמת גן הומחירים ירדו ביותר מחצי לחלק מהשערים) זהו עוד שיקול בכך שבא עוד יותר קהל, בדרך כלל גם מחלקים אלפי כרטיסים לסופרים במחירים הגיוניים למדי בקשר לזלזול, כל עוד אני מכביסט כולם מתחתיי לא יעזור , וברצינות אני יודע להעריך דברים טובים גם במקומות אחרים בית"ר וחיפה באמת מביאות הרבה קהל, אבל פחות מאיתנו לא נכנס לחלוקה של אוהדי כורסא וכו במגרשים אני סמוך ובטוח על פי העבר וההווה שאנחנו מובילים בכמות אחרי זה בית"ר ואז חיפה וכן הלאה אבל להבדיל אלפי הבדלות יש גם את הנושא של איכות לבית"ר יש כמות עצומה - אבל איכות ששואפת לאפס (לפחות מהשקפת עולמי) להפועל יש אולי רבע אוהדים מלבית"ר ואיכות פי מאה כשאני מדבר על איכות אני לא מדבר על הגזע שממנו הם באים (בניגוד לאנשים אחרים בפורום) אוהדי חיפה למשל נמצאים איפשהו בין בית"ר להפועל אבל יותר קרוב לבית"ר אצלהם יש גרעין שמנסה להשתפר ולשנות הם עוד בחיתולים אבל הם עדיין עושים הרבה, גם אם הדרך שלהם קצת עקומה לדעתי אצל בית"ר אין בכלל דבר כזה הקהל לא תורם בשום דבר לקבוצה חוץ מזה שהוא בא זאת דעתי לפחות יש להם מה ללמוד אפילו מהפועל פ"ת שבטח לא קרובה לכמות שלהם (עכשיו תבוא התגובה הצינית של רמי עאמר, שמע לדעתי השתפרתם מאוד בשנה האחרונה, אבל במשחק שלנו אצלכם שמעו אותכם באמת רק בזמן של הגולים, אז יש לכם עוד לאן להתקדם) ואגב איכות זה לא אומר שכל הקהל כזה אבל לכל קבוצה יש הגרעין שלה, לחלק יש גרעין של מכות וקללות (אהמ) לחלק של עידוד ותפאורה ולרוב יש את שניהם אצל כולם הרוב הוא לא מפה ולא מפה לי לפחות זה נראה מגוחך שאנחנו באים 4000 לטדי בין 15 אלף אוהדי בית"ר "בטירוף" ושומעים במשחק כמעט אך ורק אותנו והאמת שזה קורה לבית"ר כמעט עם כל קבוצה שיש לה עידוד מכל סוג שהוא אני מעריך כמות כשהיא באה עם איכות לצידה להביא סתם כמות לא אומר לי כלום.

22wings

New member
תסתכל במראה

על כמויות אין לי מה להתווכח איתך, אבל על איזה איכות אתה מדבר ? ראיתי את הכתבה בחדשות הספורט עליכם, אוהדים מקללים אחד את השני ומאיימים אחד על השני ולמה ? בגלל שאחד אוהב את נמני והשני לא. יציע שלם עומד ושר "לוני אתה מחבל, אנחנו אותך נחסל" , ממש אנשים גדולים אוהדי מכבי ת"א. אז נכון שיש לכם גרעין שונה בקהל שעושה דברים יפים פה ושם, אבל את זה יש לכל קבוצה. תרצה או לא, אף אחד לא מחזיק מאוהדי מכבי ת"א קהל איכותי.

MoTi_NiMnY

New member
תן לי מצלמה ואני אמצא לך אנשים

רפי שכל בכל יציע בארץ אני כתבתי את דעתי, אל תסכים.

22wings

New member
לא אמרתי שאני לא מסכים

רק אמרתי שכל מה שכתבת תקף גם לגביך.

MoTi_NiMnY

New member
את דעתי על הקהל של מכבי

אני אשמור למקומות אחרים
בוא נגיד שהרבה קבוצות היו רוצות את הקהל הזה גם עם "הצרות" שמתלוות אליו

למה שתבוא תגובה צינית?

היו השנה הרבה משחקים עם עידוד משובח ובמקביל גם כאלה עם עידוד גרוע. יש ירידה ברמה בזמן האחרון, אנחנו מודעים לה, ועובדים על זה. אפילו Kakun מגיע כדי לעזור. האמת שדווקא במשחק הספציפי נגדכם היה עידוד סבבה ואני מניח ששמעת רק בגולים בגלל שעד אותו שלב עודדתם בעצמכם, אבל זה לא באמת קריטי כרגע (או בכל זמן אחר). תחזרו לריב למי יש יותר פרזיטים

MoTi_NiMnY

New member
כשקקון יבוא לעזור

(לא מדבר על לשפוך ג'ובות משם שגם זה מכובד
) אולי הוא יתחיל לשנות את דעתו בקשר לאלימות משטרה והשאר

איכשהו יש לי הרגשה

שהוא לא יגמור את היום בתא המעצר. אצלנו מחבקים את הסמויים בגולים (מה סמוי באדם בן 35 בשחור שעומד בשקט במרכז שער 4? אולי בשער 11 היה לו סיכוי להשתלב בנוף).

MoTi_NiMnY

New member
מספיק שמישהו אצלכם ידליק אבוקה

והוא יראה את הנהלים שעל פיהם הם עובדים במצבים האלה דעתו תתחיל להשתנות אולי טיפה

Blue Kakun

New member
כבר שכרתי כמה שומרי ראש

מ-רוזנשטיין, נראה אם מישהו יתקרב אלי

Blue Kakun

New member
אני לא אשנה את דעתי על המשטרה

בשל העובדה הפשוטה שאני בטוח שיש חארות ביניהם-בדיוק כמו שיש כמות בלתי מבוטלת של פושעים בקהל שלכם (שלא לדבר על בית"ר והבבונים....)!!! מאיפה אתה יודע על העניינים הפינאנסים שלי??? נתראה בבלומפילד

MyNameIsEli

New member
הגמל לא רואה את דבשתו..

ובעברית(כפי שהיטיב להגדיר 22wings..) - תסתכל במראה,מוטי.. איכות,כידוע לכל,זה עניין של טעם,ריח ו..שמיעה.לפיכך,על איכות בהחלט ניתן להתווכח,כי הרי,כל אחד רואה,שומע ומוצא איכויות מנקודת ראותו,מבטו,שמיעתו והבנתו.(אם כי,לנוכח התנהלותכם באחרונה,אני מזמין אותך להרהר שוב בכותרת הודעה זו.. ואני כלל לא מדבר על שבע שנות החושך שלכם,שבהם,יצרני הפחים בגוש דן,עשו את הונם..) אולם,על כמות,כידוע,לא ניתן להתווכח,הואיל ומספרים,עד שלא יוכח אחרת,הם מוחלטים,מה עוד שהם מתיישרים עם המציאות.. צא ובדוק ,מוטי - אם בגמרי גביע עסקינן,ואני,למעט משחק גמר הגביע הראשון(מול הפועל כ"ס ב1975),נכחתי בכל משחקי גמר-גביע של בית"ר. בית"ר,איש יקר,הביאה את הכמויות הגדולות ביותר. ב1975(מול הפועל כ"ס) - אין לי נתונים מדוייקים,אולם,ידידי העיתונאי(והוא לא אוהד את אחת "הגדולות"),ידע להגיד לי שהיו פי שלוש אוהדי בית"ר במשחק הנ"ל לעומת אוהדי כפר סבא. ב1976(מול מכבי ת"א) - היו 35,000 אוהדי בית"ר.(מתוך כ-50,000) ב1979(מול מכבי ת"א) - היו 30,000 אוהדי בית"ר.(מתוך כ-50,000) ב1985(מול מכבי חיפה) - היו 22,000 אוהדי בית"ר.(מתוך כ-32,000) ב1986(מול שמשון ת"א) - היו 18,000 אוהדי בית"ר.(מתוך כ-21,000) ב1989(מול מכבי חיפה) - היו 24,000 אוהדי בית"ר.(מתוך כ-41,000) ב1998(מול הפועל ת"א) - היו 20,000 אוהדי בית"ר.(מתוך כ-34,000) ב1999(מול הפועל ת"א) - היו 33,000 אוהדי בית"ר.(מתוך כ-43,000) אלו נתונים המופיעים ברשומות וידועים לכל. אז נכון,אייל לוי("מעריב") ושלומי לויה ("וואן") ובעיקר - אשר גולדברג ועוזי דן("הארץ","וואלה") הידועים בפנאטיות שלהם למכבי ת"א,אוהבים להציג את התמונה אחרת,ולהאדיר את שמה של מכבי ת"א בכל הזדמנות ובעיקר- לגמד את השאר(לא מזמן,עוזי דן גימד את הישגי מכבי חיפה,וקבע באופן מוחלט,יהיר ומתנשא,שלבד ממכבי ת"א אף מועדון כאן לא חשוב/נחשב. החוצפן הזה,כנראה שכח שמכבי חיפה,הוא המועדון המצליח והרציני ביותר כאן בשני העשורים האחרונים,וזאת,אני אומר כאוהד בית"ר. שלא לדבר על אשר גולדברג, שהתבטא בשחצנות מכביסטית מאוסה ברדיו 103 אצל לחנה - באומרו,שלבד ממכבי ת"א,כל המועדונים בישראל הם גמדים,הן בהישגיהן ובעיקר בכמויות הקהל מאחריהן. ואם זו לא איוולות וטיפשות,אני לא יודע מה כן..). אולם,אלו שמכירים בעובדות,אלו שהולכים לאיצטדיונים,אלו שלא אוכלים כל לוקש,מעשיה ואגדה שעיתונאים מטעם מנסים להאכיל כאן השכם וערב - יודעים ת'האמת - מכבי ת"א היא הגדולה מכולם אולי,בשל הישגיה(לרוב,אליפויות ותארים שהושגו מתקופת המנדט.. ובעידנים,שבית"ר,חיפה ו.. נתניה של פעם,כלל לא היו בשטח..),אולם,בכמויות של אוהדים,פופולריות והזדהות של ציבור אוהדי הכדורגל בישראל,לא למכבי חיפה ובוודאי וודאי לא לבית"ר ירושלים,אין פחות אוהדים. הכוח האמיתי של אגודת מכבי ת"א,נובע משנות אור(עבורי-חושך..)שבהם,ערוץ אחד(ויחיד..)שידר במשך שנים את קבוצת הכדורסל של מכבי ת"א במשחקיה באירופה,דבר שגרם מכוח האנרציה והאין ברירה,לרבים בחיפה,ירושלים,ב"ש ואילת להזדהות עם המועדון הזה,מה שטשטש את הגבולות עם מועדון הכדורגל של אגודה זו. בתכל'ס,לאורך שנים,ואתה יכול לבדוק זאת מוטי - נוכחות אוהדי בית"ר ביציעים ובוודאי במשחקי ראש בראש מול מכבי ת"א(עוד בתקופות שמכבי ת"א נהגה לשחק בר"ג),לא רק שלא היתה פחותה,פעמים רבות אף היתה גדולה יותר. אין,ואני חוזר - אין למכבי ת"א כמויות קהל שבית"ר לא יכולה להביא. הדבר היחיד שכן קורה הוא - שמכבי ת"א מוכרת יותר מנויים. יש לכך סיבות מסיבות שונות ואני לא חושב שזה המקום לדון בכך,אולם,יתרונה של מכבי ת"א בהיבט של מנויים,מקוזז ע"י אוהדי בית"ר ברכישת כרטיסים במהלך העונות הסדירות. העובדה שזהות הקבוצה האהודה ביותר,אינה וודאית ומוחלטת(אם כמובן מנטרלים את העיתונות התל-אביבית "האובייקטיבית"..),במדינה שבה תרבות האהדה,לרוב,נוטה עם המצליחה ומשתרכים אחר ההישגיות והמצליחות ביותר,היא הישג בפני עצמו עבור מועדון כבית"ר,שלכל הדעות,הוא מועדון כדורגל מצליח,אך בוודאי לא המצליח ביותר ובוודאי לא ההישגי ביותר. כי,לפני הכל ואולי עוד יותר מכל המועדונים כאן - בית"ר ירושלים,קודם היותו מועדון כדורגל,היא גם מעין תנועה חברתית(לא בהקשרים הפוליטיים),כזו,שרבים אוהבים להזדהות איתה וללכת איתה ואחריה,לחלוטין לא בהתייחס רק למצבת ההצלחות וההישגים שלה.(בניגוד למשל,למס' מועדונים אחרים כאן). מוטי,כשתרד מהגמל שאתה ורבים מחבירך למועדון המכביסטי רוכבים עליו,ותיישירו מבט עם העובדות,לבטח תיווכחו לדעת שאג(ו)דת "מכבי ת"א הגדולה",ובטח מבחינת "האהדה העצומה שהיא זוכה לה",לא רק שאינה מתיישרת עם המציאות,אלא,אבוי,שוד ושבר,מקורה הוא בעיקר - בגלל מועדון הכדורסל של מכבי ת"א.. אגב,אנקדוטה לא מחייבת ובכ"ז - לא שאני מסתמך על סקרים,אבל,גם סקרים כאלו ואחרים שהתפרסמו,לעולם לא דירגו את מכבי ת"א בראש.. אדרבא,בית"ר ובעיקר חיפה,מקדימים את מכבי ת"א כמעט בכל הסקרים,אבל,כמובן שאני לא נוטה להתבסס על כך,הואיל וברור לי שבסקרים,תופעת העדר(הטרמפיסטים)היא דומיננטית עוד יותר,ובינה למציאות אין ממש.. והנה עוד אנקדוטה - ראיתי לא מזמן את "חדשות הספורט" ב "חמש פלוס" מהערב. ג'ון פנטסטיל,מיודעך,אומר שם: "נדהמתי ש"בטדי" היו יותר צהובים - שחורים אוהדי בית"ר,מאשר אוהדי מכבי ת"א.."("שחורים",הוא כינה אותכם..). אתה מבין מוטי? הבנאדם הזה,מופתע(!!) שב"טדי",לבית"ר יש יותר אוהדים.. מה מספרים שם במכבי ת"א לשחקנים הזרים?... שהם(מכבי ת"א)יובנטוס וכל קבוצות הליגה בארץ הן בית"ר ב"ש וצפרירים חולון?.. העובדה ששחקן זר של מכבי ת"א,ברוב חוצפתו(או תמימותו..)חושב שיכול להיות מצב שב"טדי" יהיו יותר אוהדי מכבי מאשר אוהדי בית"ר,מעידה יותר מהכל על האשליות שבהם חיים במכבי ת"א ועל הסיפורים שבמכבי מוכרים לשחקניהם התמימים/נאיביים.. מכבי ת"א,ואת זה אני אומר באחריות,מעולם,אבל מעולם לא הביאה ל"טדי",יותר מ3000 אוהדים. (כך גם היה ב"פסטיבל נמני,אגב,וזה בלחץ..). כנראה שבמכבי ת"א,לא אוהבים לספר לשחקנים הזרים שלהם,שלבד מהם,יש כאן עוד קבוצות שיש להן קהל לא פחות גדול וקנאי,והמסכנים הללו(השחקנים),נוסעים לקרית אליעזר,"טדי" ו"וסרמיל",ונוכחים לדעת שאוהדי מכבי ת"א הם במיעוט.. ממש "מפתיע".. אקיצר - תתעוררו שם מהאשליות. בסה"כ - היחידים שמולכים שולל - הם אוהדי,שחקני ועסקני מכבי ת"א,ובטח שלא אוהדי שאר הקבוצות,שהם,בוודאי יודעים ומודעים למציאות הסובבת את הכדורגל הישראלי..

Blue Kakun

New member
תגיד, אתה רשם או שופט?

מה המגילות האלה???
מוטי נימני הוא פאנטי חסר תקנה-ובתור אחד שכזה הוא לא יכול להילקח ברצינות באופן עקרוני..... בתור אוהד כחול וניטראלי אני בטוח שלמכבי ת"א יש את כמות האוהדים הגדולה ביותר וזה ממש לא משנה מהן הסיבות לכך..... עם כל הכבוד לכם, בתור העיר הגדולה והמאוכלסת בארץ וללא תחרות רצינית של יריבות עירוניות-אתם ממש לא מרשימים אותי הן בכמויות (פרט למשחקים בודדים...) והן באיכות!!! אגב-אתם לא קונים מנויים בגלל ש-דדש כנראה עדיין מסדר קומבינות לחברה

MyNameIsEli

New member
כולה אוהד.. (וכמה הערות דמוגרפיות)

כחול.. צ'מע נא - בנוגע לאכות וכמות אוהדי בית"ר - הרי שדעתך היא דעתך ורק דעתך,והגם שאני לא מסכים עימה,אין לי אלא לכבד אותה. מה שכן,לעניין ירושלים("העיר המאוכלסת ביותר בארץ")שהעלית, אז ברשותך כמה עובדות "קטנות": א. ירושלים,אכן העיר המאוכלסת ביותר בארץ. (כ 750,000 תושבים). ב. כ-250,000 איש ממזרח העיר,כלל לא מתקרבים ל"טדי",למצער.(הגם שחלקם כן היו רוצים) ג. כ -200,000 איש בבירה(חרדים אדוקים),כלל לא מתקרבים ל"טדי" כי (ברובם המכריע) הם באמת לא רוצים.. למרות שישנם מס' מצומצם(יחסית)של חרדים,שכן נראים במרחבי "טדי".. ד. כעיר הבירה של ישראל,ירושלים מאגדת בתוכה את מירב אנשי הדיפלומטיה והאקדמיה המקומית והבינלאומית. בהערכה לא גסה,תושבי ירושלים מהדיפלומטיה הבנלאומית,מהאקדמיה והממשל - מהווים כ100,000 איש. ואלו,ברובם המכריע,למצער,לא ממש מתעניינים בליגה הישראלית.. ה.נשארנו עם כ-200,000 איש(סטנדרט של עיר בסדר גודל של אשדוד..),מתוכם - לא מעט מעוטי יכולת,כאלו שהכדורגל מהם והלאה,לא מעט אוכלוסיה בוגרת,שגם אם היו רוצים-כבר לא ממש יכולים להגיע ל"טדי".. וכו'.. תכל'ס - בית"ר,בהחלט הקבוצה הדומיננטית בבירה ואין חולק על כך,שהרוב המכריע של אלו שכן מתעניינים בכדורגל בבירה,ליבם עם בית"ר,אבל, המספרים,הם לא כפי שאתה ורבים אחרים נוטים לחשוב.. את המאסה הקריטית שלה,בית"ר מקבלת מאוהדיה הפזורים ברחבי הארץ.. ולגבי דדש,מנויים,נורמות תקינות,התמקצעות,מסחר,רווחיות ושיווק : ובכן - מספיק להגיד את המילה - דדש.. (שעבורו,ששת המושגים הקודמים לנקודותיים האחרונים,הן סוג של קללות ומילות גנאי..) I rest my case

MoTi_NiMnY

New member
תמשיכו לכתוב מגילות חסרות פרופורציה

להגיד על העיתונאים שהם אוהבים את הקהל של מכבי ת"א הופך את ההודעה שלך לחסרת כל זכות קיום...

שחר .ו

New member
עוד תגובה עניינית מבית מוטי נימני.

האיש כתב לך עובדות מספרים וניתח בצורה דיי הוגנת את פילוג האוהדים וזה מה שיש לך להגיב?? נו שויין..

MyNameIsEli

New member
הפוסל,במומו פוסל..

מוטי נמני,אני עוקב אחר ההודעות שלך מזה זמן.. אתה האחרון שיכול להטיף כאן למישהו על נורמות תקינות של ביקורת וכתיבה. הודעותיך(בלי קשר למהות תוכנן,מלוות בבוז ותיעוב לכל מה שהוא לא "מכבי",אז, מי שמך? לעצם העניין,אין לך תגובה עניינית וראויה לעובדות שאני מציג כאן בפני הפאנל הנכבד. העובדה שאתה מעדיף להתעלם מהמציאות ותחת זאת לחיות באשליות ולהוליך שולל אותך כמו גם את האחרים,בדבר - מכבי ת"א השגיבה והנהורה בארץ הגמדים,היא מעידה יותר מהכל על כשל כלל מערכתי בהבנה שלך את הכדורגל הישראלי על כל אגפיו.(כנראה שה"אגו" המכביסטי שלך,מקשה עליך לראות את העובדות האמיתיות כהווייתן..). כאחד שקרא כאן הודעה אחת או שתיים שלך,הרי שכשהיה לך מה לומר/להגיב/להוכיח,ידעת לכתוב זאת כאן ולהשמיע לקול מי שרצה או לא רצה לשמוע/לקרא.. אין לך מה לומר,אז אתה בוחר להתעלם. שיבושם לך. לפחות,אלו שקוראים את הדיון הזה - לומדים להכיר ת'התמונה האמיתית,ולא - דרך העין המזויינת באוקטבות מכביסטיות לא אובייקטיביות.. נמני..אח יקר וחבר טוב, (השנה)אוהבים אותך ב"טדי", אז.. במתותא ממך - שים (כבר) גול.. (ותתחיל כבר להתאמן יאאאא כדורגלן/עו"ד/בנקאי/איש תקשורת/סוכן נסיעות)

למעלה