~~~ל~~כ~~ו~~ל~~ם~~~ד~~ח~~ו~~ף~~~

הילוש

New member
~~~ל~~כ~~ו~~ל~~ם~~~ד~~ח~~ו~~ף~~~

טוב אז תשמעו רגע בעצם תסתכלו (אתם לא יכולים לשמוע) אני עוזבת ,וזה לא בגלל מישהו בחדר כאן זה בגלל שירדתי בלימודים. היום הייתה לי אסיפת הורים ופשוט הייתי בשוק ממני. אז מה שאני יעשה זה אני יכנס רק בימי שישי ושבת. אתם תראו את שמי כאן רק בסופי שבוע. אני יודעת שזה יהייה קשה לא לראות אותכם כאן בצ`אט כל השבוע אבל, הלימודים חשובים לי ואני חייבת להשקיע בלימודים כדי שיצא ממני משהו בחיים. אני יתגעגע אליכם המון ,אני אוהבת אותכם המון, אבל לא נורא אני לא פורשת לגמרי אני עדיין יכנס בימי שישי ושבת לפעמים. אז נשמות שלי, אל תשכחו שאני אוהבת את כולכם המון , אני מקווה שזה הדדי בינינווווו. אז אני יכנס היום בערב להיפרד ממכם ונתראה כבר מתישהוווו. אז שוב פעם אוהבת לנצח נצחיםםם שלכם הילה.

הילו`שששששששש

קראתי את ההודעה שלך ויש לי ממש צמרמורת............ איזה חראאא......... אני לא נמצאת בד``כ בסו``ש לפעמים במוצ``ש......... בשביל לראות אותך אני אעשה את כל המאמצים לבואאאא........... תזכרי שחשוב מאוד להשקיע עכשיו בלימודים....... אחרת תתחרטי...... ו... כמובן תהיי רגועה כי אף אחד פה לא ישכח אותךךךךךךךךךךך...........המון בהצלחה בלימודים.. ביי נשמה......... ניקי....(הילה)

בדויה

New member
לושה

לושית היל: יואו, איך הייתי גם רוצה להיות כמוך עכשיו! אני ממש גאה בך ומקנאה בנחישות שלך בלימודים! תדעי לך שגם אני חייבת להפסיק ת`התמכרות הזאת שלנו... ואני גם ממש יורדת בלימודים.. לא היתה לי אסיפת הורים או משהו כזה אבל הולכת להיות לי ואני יודעת בדיוק מה הולך להיות. אז צ`מעי נשמה אני מקווה מאוד לראות אותך פה במוצ``ש כי אני לא גולשת בשבת... וגם לא בשישי ואולי אני גם בכלל לא אגלוש באמצע השבוע.... מי יודע אולי את השפעת עליי קצת ואתחיל לחשוב על הדברים החשובים שיש לנו בחיים וכמה כדי להשקיע בהם... אז הילו`שה תדעי שאת באמת ממי! ואני מקווה מקווה מקווה מקווה מקווה מקווה מקווה לראות אותך פה.... אוהבת. מתגעגעת. חולה עלייך. מתה עלייך. נשמה. מתוקה. כפרה. עיינים. בדויה.

להילוש :-(

זה טוב שאת החלטת לעזוב בגלל לימודים אני יתגעגע לבת בכי יפה שלי אני אוהב אותך עד העצם האחרונה בגוף שלך אז נתראה בימים האלה ואת יודעת את המספר שלי אז שיהיה לך המשך חיים מאושרים נ.ב תתקני כבר את הפלפון ממני סר גרגר חול

shanikoo

New member
הילוששששששש

מתוקה שלי,איזה בעסה איתך!!!! טוב,אבל לימודים זה באמת חשוב... לנו בינתיים תהיה עוד סיבה לחכות לסוף שבוע........ בהצלחה לך מתוקונת ואני מתה עלייך!!!!!!! שני

lilo.

New member
הילו`ש...

תילמדי טוב ותחזרי מהר...אני כבר מיתגעגעת...

מורני!

New member
הילו`ש בובה...

אם את רק צריכה עזרה בלימודים .. רק תגידי... אני אלווה את ``כל`` הסטודנטים מהפורום שלי ...(שניקו, נאס, סיוון וכו`..) רק תבקשי.. חוץ מיזה... נוסף לזה שאת מדהימה, מקסימה וחמודה בטרוף - את גם חכמה.. יותר ממני למעשה .. כי אפילו אני לא משקיעה ככה בלימודים..(ששששש.... לא לגלות..). יאללה בובה - נתראה בשבתות ואני יודעת שאני מאוד מ א ו ד אתגעגע. שלך - רני!

מורני!

New member
הילו`ש בובה...

אם את רק צריכה עזרה בלימודים .. רק תגידי... אני אלווה את ``כל`` הסטודנטים מהפורום שלי ...(שניקו, נאס, סיוון וכו`..) רק תבקשי.. חוץ מיזה... נוסף לזה שאת מדהימה, מקסימה וחמודה בטרוף - את גם חכמה.. יותר ממני למעשה .. כי אפילו אני לא משקיעה ככה בלימודים..(ששששש.... לא לגלות..). יאללה בובה - נתראה בשבתות ואני יודעת שאני מאוד מ א ו ד אתגעגע. שלך - רני!

הילו`ש!!!! :-( )-:

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!! בעצם, את יודעת מה?? אם את מתדרדרת בלימודים, אז את עושה בשכל. אבל אני אתגעגע אלייך. :) :) אבל אני אראה אותך עוד!!!! יפה שאת לא עוזבת!!!! איזה כיף!!!! טוב, בהצלחה ע-נ-ק-י-ת-!, מוב ~פרח~ ~פרח~ ~פרח~ ~פרח~ אה, אופס. זה האייקונים של הפורום בנענע. :)

הילו`ש!!!!!

כבר איבדנו את חגית, ועכשיו גם אוצך?!??!? תישמרי על עצמך!!!! ו...... מתגעגע!!!!!!1

כל הכבוד !

הגעת להחלטה אמיצה ונבונה. הלימודים חשובים מאוד מאוד,ואני יכול להציע לך פשרה בנושא הפורום,היכנסי כל יום לפורום למשך שעה אחת בלבד,לפני שאת ניגשת לישון. וכך לא תיפרדי מאיתנו לתקופה ארוכה ואנחנו לא נתגעגע אלייך יותר מידי וגם את לא תתגעגעי אלינו . לכי לישון על זה הלילה ותחשבי טוב.

הילו`ששש... ;O(

איזה באסההההההההה.... אז אני כבר לא אראה אותך הרבה...??? טוב באמת שבזמן האחרון אני בכלל לא רואה אותך! או שכשאת נכנסת אני יוצאת או להיפך... אז עכשיו, בכלל....... לא משנה, העיקר שאני אראה אותך לפעמים... ותזכרי תמיד שאני חוללללללללה עליךךךךךךךךךך!!! תמיד! המלאכית השובבה!!! נ.ב. בהצלחחחחחחחחחחה! (כאילו...בלימודים...)

יפיתוש

New member
להילוש המתוקה !!!

יהו איזה מגניב אני עוד רק כתבתי על דבר כזב שעלול לקרות .. אני מקווה שהבעיה זה באמת רק הצאט וככה תפתרי את הבעיה . אל תשכחי אותנו ותבואי למפגשים שלנו !! ( בעצם את כבר לא תחשבי לקבועה - ח...ח..ח... - סתם.) טוב ממי אל תשכחי גם מפגש השבוע ביום שיש באיזור צפון... תהיי בקשר ותתעדכני !! חולה עלייך !! יפיתוששששששששש

למעלה