ל"ג בעומר - אסון לחיות

מארי 10

New member
ידיד שלך לי למייל ישירות את הכתבה

והיא מזעזעת ברמות קשות שקשה לעכל!!!!!
ילדים ובני נוער - זרקו גורי חתולים ולכלבים למדורות!!!!
עקרו עיניים, חתכו אוזניים.
מה שהחברה לא מבינה שזו התנהגות של פסיכופת (אשם אין לו "סופר אגו"=מצפון). ואותם אנשים שעשו את זה פוטנציאליים לעשות זאת לבני אדם! מי שמסוגל לעקור עיניים ולהשליך גור חתול מסכן ומהמם לאש - הוא מסוכן לחברה האנושית. על משלק "מי ששורף ספרים, עתיד לשרוף בני אדם". אני מאשימה גם את ההורים - כי אני בטוחה שהם באו מבית שלא חונכו בו כראוי. וגם אין אכיפה לדאבוני הרב של חוק צער בעלי חיים, זה רק לפרוטוקול...

Shanice

New member
רק יד קשה מסוגלת להשתלט על הפשע

מאסר וקנסות גבוהים להורים של הילדים הפושעים. ברגע שההורים ישבו על הריצפה קרה בבית ריק אחרי ביקור של הוצאה לפועל על "המשחקים" של הילדים שלהם, הם יפנימו סוף סוף את תפקידם בחינוך ילדיהם.

מארי 10

New member
אני מסכימה איתך שניס

הייתי גורמת להם לשלם קנסות לטובת בעלי חיים אחרים...כוונתי לקנסות עתק .. (ברמה שיאלצו למכור דירה...) כולל כל מה שתיארת עם הוצאה לפועל, שהם הם ישלמו את הנזק בעזרת ניתוב הכספים התאבים האלו למטרות קדושות כמו הצלת בעלי חיים אחרים. החוק בארץ לא נוקשה דיו לא רק בנושאי בעלי חיים אלא בכלל. זו לא מדינת חוק בכלל. כל פושע מקבל עונש מגוכח עם עיסקת טיעון + ניקוי (זה במקרה שהוא בכלא). בסינגפור...לגנב קוטעים יד - זה אמנם מוגזם אבל ישראל צריכה לבתחיל לזוז עם נושא החוק והאכיפה שלה בפרט שמדובר בהתעללות בחסרי ישע!!!!!

מארי 10

New member
הרי ברור לך שלא יעשה איתם דבר....

אני לא חושבת שכל אדם יכול לעשות מעשה שפל כזה. זה אדם עם אישיות של פסיכופת ושאין לו מצפון ומה הבעיה לטפל באנשים האילו? דנו בזה פסיכיאטרים רבים - שהם אל חושבים שיש להם בעיה ולכן אין מה עשות... אין מצפון=אני בסדר=אין טיפול

isola bella

New member
מארי 10

אני מזועזעת קשה מההודעה שלך אודות המייל שקיבלת מהידיד (על ילדים ובני נוער שזורקים גורי חתולים וכלבים למדורות ?!?!? האם אני קוראת נכון???) ראשית: בעיני - מי שהיום רוצח גורי חתולים / גורי כלבים, מחר ירצח בני אדם בלי הנד עפעף!!! שנית: עד כמה שידוע לי (???) האם אין דינו של מי שמתעלל בבעלי חיים (קל וחומר רוצח אותם!) = שנה/שלוש שנות מאסר בפועל??? לא שזה הרבה אבל מה לעזאזל נאכף??? שלישית: וסליחה על התמימות. האם יש טעם להרים מיד טלפון למשטרה כשעדים לרציחה שכזו איזולה בלה

מארי 10

New member
../images/Emo7.gif איזולה בלה

לצערי, את קוראת נכון. וזה נכון. יש מבנה אישיותי שנקרא אנטיסוציאלי - פסיכופת כמו בני סלע האנס, פדופילים, רוצחים סדרתיים, מתעללים בחסרי ישע שיש בעייתיות לטפל בהם כי אין להם מצפון - מה שאצל בני אדם יש (=גם בני אדם שמתמודדים עם מחלות נפשיות, הפרעות אישיות ועוד...) אני נוגעת כאן רק בפסיכופתיה. אם אדם לא מודע שיש לו בעיה והוא זקוק לעזרה - אזי אין מועמד=עמד לטיפול. הצרה הגדולה בישראל היא שאין אכיפה וגם המשטרה אימפוטנטית ולא עושה הרבה. בטח לשניס יש דוגמאות רבות על אטימויות שונות. שנה-שלוש בכלא - את אופטימית! הם לא יקבלו כלום. תלוי גם בגיל הילד/נער ואם אפשר לעשות רישום פלילי. אם הייתי עדה לאירוע כזה - א - הייתי נכנסת לשם ומתערבת ב- מדווחת למשטרה חלה חובת דיווח על התעללות בחסרי ישע - ואני לוקחת את זה גם לבעלי חיים. אני מרגישה שאני חווה את הכאב על בשרי.... אף שרק קראתי, אני לא יכולה לחשוב על זה אפילו. לבני אדם יש צדדים מאד אפלים. אך חשוב לזכור שי גם בני אדם נפלאים שמצילים, שאכפת להם והם עושים טוב לסביבה.

טלפון בקשר להתעללויות בבע"ח

זו הודעה שקבלתי בפייסבוק. מופיע שם מס' טלפון. מצער שהם פועלים באזור השרון בלבד. חברי הקבוצה שלום יחידת משמר בעלי חיים מסיירת הערב במדורות ל"ג בעומר בנתניה. שוטרי היחידה יהיו זמינים להגיב על קריאות בדבר חשד להשלכת חתולים או על כל התעללות בבע"ח בנתניה ובפריפריה. על כל חשד (ממשי בלבד) להתעללות בבעלי חיים ניתן ליצור קשר טלפוני עם סיון השוטרת בטל': 050-6277525. לכל המתנדבים היקרים שהציעו עזרה בסיור, לצערי, לא ניתן לשלב אתכם בפעילות המשטרתית, אבל אתם מוזמנים לסייר ברכבכם הפרטי ולהיות בקשר עם סיון. אני שב ומזמין את מי שמעונין, להצטרף ליחידות משמר בעלי חיים בהתאם למקום מגוריכם. היחידות פועלות באזור כפ"ס-רעננה, נתניה ופתח תקוה. ניתן לפנות בענין דרך אתר משמר בעלי החיים. www.animalpolice.org.il בברכת חג שמח ושקט. דורון ברנר-יו"ר משמר בעלי החיים בישראל ומפקד יחידת משמר בעלי חיים

יופי

אבל חבל שההתרחבות נעשית כ"כ לאט, ובעצם הרבה יותר חבל שבכלל צריך את כל זה.

Shanice

New member
משטרה היא גוף מאוד נוקשה

משמר בעלי חיים הם חלק מהמערך המשטרתי, לכן ההתרחבות נעשית כל כך לאט

מארי 10

New member
משטרה היא גוף נוקשה? הרושם שלי

מעט אחר ואשמח אם תתקני אותי... במקום לעצור ולהפעיל סמכות וטרור מול כל הסיפור הזה של ל"ג בעומר בבאר שבע ובכלל מול בעלי חיים וחסרי ישע, הם עוצרים את עדי אשכנזי על 10 גר' חשיש.
אני יודעת שזה לא חוקי אבל איפה הפרופורציות?

Shanice

New member
זו הבעיה

עשים את מה קל לעשות. כשאמרתי נוקשה, התכוונתי לנהלים ולביורוקריה.

רפפם

New member
מפתיע אותי לרעה, כי רוב

הילדים, סליחה, כל הילדים שיצא לי לפגוש בחיים, וזה הרבה, אף אחד לא נהנה מהתעללות בחיות, יש רק עשיר מניאק אחד שהודה שכשהוא היה ילד הוא אהב להציק לחיות, אבל לא בצורה כזאת קיצונית.

למעלה