ל אליהו

yanimen

New member
BGO בוקר טוב מי שיקבע זה אתה

לא אני. אפילו לא הוספתי את המילים ממליץ. נכתב שהגברת הנ"ל הינה שורית יחסית אם כי לא באופן מובהק ובסקירה נאמר איפה ישנם איתותים שוריים ואיפה דוביים. אני גם לא כל כך מזהה דיגלון אבל אין זה אומר. הוספתי בסוף את ה Stop כפי שאני בלבד רואה אותו במיקרה של כניסה וזהו. תירצה תיכנס לא תירצה אל תיכנס. יום טוב מעבר לכך אני לא הייתי נכנס אבל משיקולים רחבים בהרבה של ראיית השוק שהגיע לרמות גבוהות מאוד לדעתי ותיקון הינו מתבקש מאליו. אני הייתי מתמקד היום במניה אחת או שתיים בטוחות יותר לא יותר (אם יש כאלו) ומנסה ללכת על שורטים של כמה כבדות שנופחו למדי. (ודרך אגב אני לא היחיד) יום טוב

אליהו ד

New member
ולגבי השורטים -

אני קראתי מאמרים של מומחה מסויים לא משנה מאיפה , שמתפרסמים אחת לשבועיים – וקראתי שנה אחורה . בכל מאמר הוא חוזר ומנמק למה השוק ברמות שיא וצריך ללכת על שורטים . לא שזה לא הגיוני , ולא נכון , אבל לפעמים אני תוהה , האם ניתוח המקרו הזה ,עם הגרפים הרב שנתיים , הניתוחים המגזריים השונים , לא מפספסים את המניות הפשוטות , הקטנות , שמניבות אחוזים יפים פעם אחר פעם בלי התחשבות במומחים שונים שהולכים על שורטים כבר קרוב לשנה..מי שהיה הולך איתם היה מאבד תמכנסיים מזמן . בסדר , אני יודע שבמוקדם או מאוחר הפרה החולבת תפסיק לתת לנו ירוקים , אבל עמדה שחוזרת על דבקות בשורטים כבר קרוב לשנה בהסתמך על שוק בקניית יתר , מוכחת פעם אחר פעם כלא מציאותית . מה שאני רוצה לומר זה , שאולי משהו בסיסי בגישה של המנתחים המומחים הוא מוטעה . מה דעתך?

אליהו ד

New member
שים של שנתיים+אינדיקטורי מחזורים

תעיף מבט בסטוקסטיק ואז תראה למה המניה תעלה ניתוח אח"כ

אליהו ד

New member
IN בדיקת מצב

נכנסתי ללונג וירטואלי ב1.85 מומלץ לראות את הניתוחים הקודמים , אני לא כותב הכל מחדש בכל ניתוח

אליהו ד

New member
דיברג'נס שורי מושלם-BBI

מהוירטואלי - אני שם מ17.41 תראו איך היא בונה את עצמה

אליהו ד

New member
זה ציני ?

איך אני אוהב תאלו שמה שהם יודעים זה להעיר הערות קצרות וציניות , אבל להמליץ לאורך זמן על מניות ולהראות תוצאות - נאדה .

אומרים

New member
מצטער אבל זה לא היה ציני

לדעתי היפוך המגמה פה היא ממש לפי הספר!!! אבל הנאום היה בסדר אם מוציאים אותו מההקשר הנוכחי.

אליהו ד

New member
נו קורה לי לא מעט..סליחה ../images/Emo13.gif

ואכן הנאום <?> בסדר בהקשרים אחרים , אקטואלים יותר ופחות . אניואייז , סורי ובהצלחה היום!

אליהו ד

New member
טרייד שאלן פרלי יקבל ממנו אורגזמה

התכווצות למקסימום + אינדיקטורי וליום צועקים איסוף = מתכון להתפוצצות קבלו BIV - ואל תגידו לא ידעתי..

אליהו ד

New member
טריידים להיום

לא יודע אם אספיק לכתוב לפני תחילת המסחר ISON ANIK REFR BIV RITA אלו בוירטואלי - שערי פתיחה ייחשבו ככניסה BGO+CLKS בתיק האמיתי אני נשאר בפוזיציה תיתכן יציאה מהירה מהטרייד השלישי - וכניסה לאחת מאלו שציינתי

למעלה