ל אליהו

bekma

New member
ל אליהו

אליהו שבת שלום אני קורא פה בפורום לעיתים קרובות (פסיבי) וברשותך הייתי רוצה להעיר מס' נקודות לאור זאת שעקבתי אחרי פעולתך והודעותך כאן ברצוני להסביר כי אני בדומה לך התחלתי עם הנושא הטכני רק לפני כחצי שנה וזאת בלימוד עצמי בעיקר ( אינטרנט ספרות וכדו') עכשיו אני משתתף בקורס בנושא. א. השיטה הוירטואלית שלך מעניינת ונכונה בדיוק למתחילים(יחסית)בתחום הטכני. ב. הבנתי ששיטתך היא 10% ויציאה מהפוזיציה , בדומה לך גם אני נהגתי בעבר באופן דומה אולם שיניתי אותה בעקבות הניתוח הטכני והייתי מציע לך גם לשנות אותה והיא: בקניה אני מציב לעצמי יעד התנגדות ראשון וכשהנייר מגיע לשם אני משחרר חצי מהכמות ואת הסטופ אני מציב בין שער הקניה למחצית הדרך של היעד הראשון כך יוצא שאם הנייר מגיע ליעד הראשון כמו שחשבת אז תמיד תצא ברווח. כמובן שאם הנייר עולה מעבר ליעד הראשון אז מזיזים את הסטופ באופן יחסי. מנסיון אני יכול לומר ש"השיטה" הזו טובה גם מנטלית מאחר שאתה יודע שאם הגעת ליעד הראשון תמיד תצא ברווח והרבה פעמים אתה רואה שהנייר ממשיך לטוס ואתה בחוץ ו"אוכל את הלב" וכך תוכל להשתתף גם בעליה. כמובן שצריך לעבוד עם סטופים צמודים . מקווה שעזרתי במשהו. (מכל מלמדיי השכלתי). בתקוה שכולנו נרוויחו שבת שלום

sickboy11

New member
מכיון שאני עדיין לומד...

מעניין אותי - אתה יכול להגיד לי את הנקודה המדויקת שבה התרחש היפוך המגמה-אני לא מזהה את זה... תודה!

אליהו ד

New member
בסוף יום המסחר של 30.12

אני לא חושב שיש נקודת היפוך מגמה . יש אזור היפוך מגמה , אווירת היפוך מגמה , וכל אלו ביחד גם הם לא רלוונטים . מה שרלוונטי לך כסוחר זה מתי היית יכול לומר בבטחון שפוזיציה בEELN ממלאת את התנאים שלך . את התנאים שלי היא מילאה בסוף יום המסחר של 30.12 . בנקודה הזו כל מה שהיה צריך לקרות זה שבירת קו המגמה היורד , במחזור בולט. עד לנקודה הזו התנאי החיוני להיפוך מגמה – דיברג'נס שורי ביחס להיסטוגרמה ההמבורגר(MACD) , וחציית ההיסטוגרמה את מרכז הכובד של ההמבורגר . סטוקסטיק עוד לפני הנקודה הזו יצא תחתית עולה נוספת , ואישור מהמחירים היה הכרחי לאישור פוזיציה . הוא קרה ב30.12 , והזרמת הוראה לונג לנייר בפתיחת היום שאחרי היא חכמה , כדאית , יעילה – ורווחית . בהצלחה

אליהו ד

New member
EASY לתפוס את השור בקרניו

או להידרס (בטווח הקצר , לא להיבהל) הכל בגרף שבת שלום ושבוע טוב לכולם

אליהו ד

New member
מצב תיק נכון לסיום מסחר ב09012004

מה נסגר היום – CMTL 5%+ MEDM 6.8%- SCLN 8.2%- KVHI 35%- סה"F טריידים מוצעים 48 נסגרו 39(84%) מתוך אלו שנסגרו – 32(82%) בעליה ממוצעת של 9.2% 7(18%) בירידה ממוצעת של 11.76%- מתוך ה9 הפעילים – 4(44%) עולות בשיעור ממוצע של 4.95% 5(56%) יורדות בשיעור ממוצע של 4.48% 1. CMTL 31.42 לימיט פקע ב33 5%+ 2. MEDM 13.45 12.53 6.8%- אני סוגר פוזיציה 3. BBI 17.41 17.76 2%+ 4. SCLN 6.92 6.35 8.2%- אני סוגר פוזיציה 5. KVHI 29.41 18.91 35%- אני סוגר פוזיציה 6. SCLD 4.06 4.05 0.3%- 7. CVM 1.15 1.21 5.2%+ 8. IN 1.85 1.92 3.7%+ 9. CPTH 1.56 1.7 8.9%+ 10. VDSI 2.53 2.4 5.1%- תיק אמיתי 11. BGO 3.71 3.66 1.3%- 12. CLKS 2.18 2.05 5.9%- 13. 9.8%-

snowbol

New member
הנה הניתוח שלי לbgo

אז ככה..המניה נראית לא רע סה"כ הייתה לה עלייה לפני זה ואז תקופת דישדוש קצרה ואז עוד פעם עליה. לדעתי מסתמנת כאן תבנית של דיגלון וההוכחה לכך היא המחזורים ההולכים וקטנים עם הצורה של הדיגלון. רמת ההתנגדות נמצאת איפשהו בסיביבות ה3.75 -3.8 ואם המניה תפרוץ את ההתנגדות הזאת אז היא יכולה להמשיך לטפס למעלה יפה מאד. הmacd מאשש את ההרגשה שלי בקשר לבערך חודש אני חושב או אפילו שבועיים של איזה מן תיקון טכני לפה ולשם ואז כנראה תבוא הפריצה כלפי מעלה.

yanimen

New member
BGO

מחיר נוכחי 3.66 סגרה ב Doji בין ממוצע 10 לממוצע 20 ולמעשה נתמכת בממוצעים אלו. קירבה לממוצע 50 . משייטת מעל קו מגמה עולה. תמיכה 3.12 התנגדות 4.13 מה שיוצר RR נמוך יחסית למניה מסוגה. ניראה שבוצע איסוף במניה אולם לא מובהק מספיק ולא מאושר ע"י CMF איתות שורי. MACD משיק ותיתכן חצייה - לא ברור כיוונו במידה ויחצה איתות דובי. קרני אלדר המניה שורית למדי. ADX כרגע קצת מחורבש D+ מתחת ל D- כש ADX מתחת לשניהם. בנוסף כחברה שמתעסקת בזהב המניה מתואמת יחסית למדד ה GOX ומושפעת ממחירי הזהב שעשו כיברת דרך די יפה השנה ופה קטונתי מלהבין. בקיצור סה"כ די שורית יחסית אם כי לא באופן מובהק. בכניסה Stop 3.46 ולהיזהר משאיבת סטופים שקורית כאן המון.

אומרים

New member
את תקופת הדשדוש כולם רואים

אבל איך הסקתם שיבואו עליות בסופה? מצורף גרף שבועי!! של שנה שבו ניתן לראות שינוי ב-MACD והיתישרות בEMA לכן אני שוב שואל לפי מה קוותם שבסוף הדגלון מחיר המניה יפרץ כלפיי מעלה.

למעלה