ל"אגד" אוטובוס "סקניה" חדש

מצב
הנושא נעול.
ל"אגד" אוטובוס "סקניה" חדש ../images/Emo70.gif

"אגד" מנסה בימים אלה "סקניה" עירוני חדש ! למישהו יש צילום ?? הוא צהוב. ודרך אגב: המרצדס החדש של "אגד" OC-500 מגלה ביצועים מרשימים !

יהוושע

New member
נו , אביותר , מתי כבר תלמד לסרוק?!!

"אגד" מנסה בימים אלה "סקניה" עירוני חדש ! למישהו יש צילום ?? הוא צהוב. ודרך אגב: המרצדס החדש של "אגד" OC-500 מגלה ביצועים מרשימים !

כשתואיל להתקשר אלי ולהסביר

איך עושים זאת - סטפ ביי סטפ. יהוושע - תתקשר - אני רוצה לדבר איתך בבקשה מחוץ לפורום. תודה. בעניין הטייגרים - אתה צודק 110%.

יהוושע

New member
גם אני לא יודע , אבל יש פה כול כך

איך עושים זאת - סטפ ביי סטפ. יהוושע - תתקשר - אני רוצה לדבר איתך בבקשה מחוץ לפורום. תודה. בעניין הטייגרים - אתה צודק 110%.
גם אני לא יודע , אבל יש פה כול כך
הרבה חבר´ה שבטוח יודעים , שאל אותם , הלא יש לך כול כך הרבה חומר מעניין שתוכל להציג בפנינו .

Man Dark

New member
שאלה:

Scania Omni City?
אבייתר, אתה מתכוון לאוטובוס הזה אולי?
שאלה:
בשביל מה צריך 3 דלתות? הרי בארץ חיבים להיכנס דרך הדלת הקדמית. יוצאים דרך הדלת האחורית / קידמית... אין הרבה בלאגן... בשביל מה צריך עוד דלת? כדי שלנהג יהיה מה לעשות? לשמור על עוד דלת? תודה.

אף אחד לא דיבר על 3 דלתות

שאלה:
בשביל מה צריך 3 דלתות? הרי בארץ חיבים להיכנס דרך הדלת הקדמית. יוצאים דרך הדלת האחורית / קידמית... אין הרבה בלאגן... בשביל מה צריך עוד דלת? כדי שלנהג יהיה מה לעשות? לשמור על עוד דלת? תודה.
אף אחד לא דיבר על 3 דלתות
התמונה להמחשה בלבד כמו שאומרים. היא צולמה בשבדיה ומצאתי אותה באיזשהו אתר אינטרנט. לא זכור לי שאביתר אמר משהו על 3 דלתות...

Mercedes-Benz O505 (Citaro)?

כבר לפני 4 שנים ראיתי אותו באזור חולון.

שילוט קטן

שאלה כאן:
בשלט הקטן יותר, גם שם יהיה / כתוב תחנות? או רק מספר אוטובוס?
שילוט קטן
הלוואי וידעתי לענות. לדעתי צריך לעשות כמו באירופה: מקדימה ובצד הפונה למדרכה צריך להיות כתוב מס´ הקו ויעדו. מאחור וגם בצד שמאל - צד הכביש צריך להיות כתוב מס´ הקו (אפשר גם היעד -אבל לא חובה).

שנה שעברה

כבר לפני 4 שנים ראיתי אותו באזור חולון.
שנה שעברה
ראיתי אותו במה שנראה "נסיעת מבחן" (נראה לי שאפילו היה כתוב עליו "נסיעת מבחן. דן בשבילכם") באזור רמאג. הוא נראה ממש מוזר, אני רק זוכר שבצג שלו הבהבה כתובת (לא באנגלית) והמושב האחרון היה ממש מוגבה.

K85

New member
נכון

היו כמה כאלה בחיפה.......
נכון
אוטובוס מספר 85-001-01 מדגם זה, אך עם שילוט רגיל כמו של המרצדסים הפחות חדשים, עדיין נוסע בקווים הפנימיים של חיפה. לפני שבועיים ראיתי אותו עובד על קו 37. עד לפני כמה זמן נסעו בחיפה גם האוטובוסים מספר 85-300-01 ו-85-302-01 מאותו הדגם, שבהם גם שילוט מתקדם. (ול-85-300-01 גם צביעה יפה.) אבל אותם כבר מזמן לא ראיתי.

Weird Eyal

New member
היה אותם גם בקו 28.....

נכון
אוטובוס מספר 85-001-01 מדגם זה, אך עם שילוט רגיל כמו של המרצדסים הפחות חדשים, עדיין נוסע בקווים הפנימיים של חיפה. לפני שבועיים ראיתי אותו עובד על קו 37. עד לפני כמה זמן נסעו בחיפה גם האוטובוסים מספר 85-300-01 ו-85-302-01 מאותו הדגם, שבהם גם שילוט מתקדם. (ול-85-300-01 גם צביעה יפה.) אבל אותם כבר מזמן לא ראיתי.
היה אותם גם בקו 28.....
אני כבר המון זמן לא ראיתי סיטארו בחיפה.....

מצב
הנושא נעול.
למעלה