לתת כבוד לירידה ממשלט 21

menzib

New member
לתת כבוד לירידה ממשלט 21

מקווה שתהנו ממאמר שהכנתי על החוויה שלנו מיום שישי... לחובבי העליות המפרקות שאינן נגמרות והירידות העארסיות המהירות, גירסה מעט תובענית של מסלול נפוץ הכוללת בין היתר עליה מפרכת טכנית ותלולה, מנחל כיסלון לרכס כרמילה, וירידה דרדרתית ומהירה מנפחת שרירים מתל משלטים. היה גדול, מתכננים עוד פעם (לאמיר ששכח את הנעליים בבית) אולי השבוע למען אלו שהפסידו. לאלו שכבר מכירים ויש כאלו - נשמח לתגובות.

yaronp

New member
מזכיר לי את מאריק

באחד הטיולונות (כיסלון - משלטים נדמה לי)...כל הדרך מריוס סיפר לי על נפלאות הטיובלס עד שהוא חטף סנייק בייק (ברח לו כל האוויר מהדופן) ממש על ההתחלה של הירידה ממשלט 21. השעה כמעט 11 - לי יש פגישה עם מנכ"ל החברה בתל-אביב בשעה 12:30. שיחת הערכה. רעיון טוב לאחר. אני לחוץ - מזיע. מאריק נחלץ לעזרתי. משאיר את השאר ולוקח אותי איתו. תרכוב אחרי, אל תסתכל אפילו לאן אתה רוכב. חמש דקות אח"כ כבר הייתי באוטו בתחנה של מסילת ציון. הוא ירד במהירות מטורפת, תוך כדי דילוג על כל החריצים, קוליסים ושאר החרבנות בדרך. עד היום אני לא מאמין כמה אפשר לעשות את זה. אין לי אומץ אפילו לנסות שוב. היו זמנים.

menzib

New member
../images/Emo13.gif תפסיק תפסיק...

בירידות עד עכשיו ראיתי רק את הגב שלך
אבל האמת... הפעם שחררתי, את הפחד ואת הברקסים. יווווו....איזה ספיד והשכבות בסיבובים...כדאי לשים שרשרת על פלטה אמצעית שלא תיפול ובהזדמנות צירפתי את המפה באיכות יותר טובה מאשר אפשר לצרף לכתבה באתר הרים....מומלץ.

למעלה