לתכנית קוראים באפי "ציידת" הערפדים

MusicA

New member
לתכנית קוראים באפי "ציידת" הערפדים

לא "קוטלת" הערפדים

daisy girl

New member
את תצטערי על ההודעה הזאת..

i love tara

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

Bufreak

New member
הודעה מוזרה ../images/Emo13.gif

רשמית, בישראל קוראים לסדרה "באפי ציידת הערפדים". אבל המעריצים לא מעדיפים "קוטלת"(וזה אנדרסטייטמנט). דוד.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

לצערינו הרב, יש איזה ליקוי בתרגום כאן בארץ והתרגום הכי נכון לסדרה הוא "קוטלת" הערפדים. אחרת מה? היית רוצה שיקראו לסדרה "buffy the vampire hunter"?
ואותו דבר לגבי התרגום של הצרפתים! הם איכשהו החליטו ש"buffy the vampire slayer" אומר בצרפתית "באפי נגד הערפדים"
זה עוד יותר גרוע..

MusicA

New member
סרט שתורגם כמו שצריך

2 מהיר 2 עצבני נשמע מוזר לא? סתם בונגלה

MusicA

New member
אם היו מתרגמים סרטים כמו שצריך../images/Emo8.gif

JOYRIDE = נסיעת הנאה (במקום "לעולם אל תשחקו עם זרים") שהרבה יותר קשור לתוכן הסרט! MATRIX REVOLUTION, מאטריקס מהפכה? MATRIX RELOADED, מאטריקס נטען מחדש? ROAD TRIP = נסיעת כביש? אמריקן פאי = פאי אמריקאי אמריקן ביוטי = יופי אמריקאי STARWARS = מלחמות הכוכבים ויש ויש! סתם משעמם לי אז אני מציק

אבל..

מה רע ב"קוטלת"? זה גם התרגום הנכון וגם זה נשמע בסדר גמור! אז למה לעוות!? או למשל ב"מירוץ לאתמול" הסדרה החדשה של אלייזה דושקו. אם לא הייתי יודעת את השם האמיתי של הסדרה אז הייתי אומרת שזה תרגום טוב. אבל לדעתי מטרו קולינג כמו "היעוד האמיתי" או משהו בסגנון יהיה הרבה יותר יפה
הרי מה הרעיון בלעוות שם של סדרה או סרט כשלא צריך? כאילו.. כי מי שקרא לסידרה בשם מסויים קרא לי מסיבה מסויימת! אז אין סיבה להתחיל לעוות אותה כשלא צריך
הייתי אפילו אומרת שזאת פגיעה בזכויות יוצרים. אבל טוב.. אני מניחה שזה פשוט לא!

resputin

New member
הקטע הוא, שקוראים לרוב כיום

לתוכניות בשמות מתחכמים בכוונה, לדוגמאת TRU calling, ולגיבורה קוראים TRU. קשה לתרגם כאלה דברים, נכון, אבל אני אומר שאם הולכים להרוס את ה'קיק' בתרגום, לפחות אל תוציאו את עצמכם מטומטמים.

MusicA

New member
תגיד, כל השיר הזה זה החתימה שלך?

חתיכת חתימה!

סוסxסוס

New member
סוסxסוס

לתוכנית קוראים באפי קוטלת הערפדים מכיוון שהיא קוטלת אותם לא צדה אותם. לצוד זה להשתמש בהם לאחר תפיסתם למטרות אישיות כמו:אכילה, נוי וכאלה. באפי קוטלת אותם, לא משאירה מהם דבר, ולא משמשת בהם לצורכי הפרטיים (טוב, ספייק לא נחשב, גם אנג'ל לא)

Better Man

New member
גם בזמן

שהיא מנסה לקטול אותם פיזית, היא גם קוטלת אותם מילולית עם כל מני ירידות שנונות ומשונות
כך שבנוגע לסדרה הזאת, "קוטלת" זו מילה דו משמעית.

Lady of Buffdom

New member
נצל"ש

אני מחפשת וולפייפרים של אנג'ל (הסדרה) משום מה האתר daydreaming לא עובד אצלי...

למעלה