לתומר,

Rageo

New member
לתומר,

אני חושב שעיתון מולדת לא ממש מפיץ את דעותיה של מולדת. הוא נחמד לקריאה ע"י פעילי מולדת ונאמניה, אך אם אני מביא עיתון זה לזר בכביש ראשי, הוא אינו עושה את עבודתו. (מתבסס על תגובותם של אנשים). אולי אפשר לעשות יותר ביקורות או לחילופין יותר הפצת אידיאולוגיה?

Rageo

New member
שלא תבין לא נכון, העיתון מצויין!

פשוט תלוי לאיזה קהל הוא מיועד. מבין?

עיתון "מולדת" - ההסבר.

עיתון "מולדת" יוצא עוד מלפני ש"מולדת" נכנסה לכנסת ישראל. העיתון נוסד ונערך עד לגיליון האחרון, על ידי - רחבעם זאבי הי"ד. היו רבים שטענו שגנדי הקים מפלגה בשביל להוציא עיתון. העיתון היה "הבייבי" של גנדי ולא יכולנו להתערב בשיקולי העריכה. המון ביקורות עברו על העיתון והעיתון שינה לא אחת את פורמט ההוצאה שלו. אולם הוא נישאר כפי שהוא כי כך גנדי רצה ואנחנו כיבדנו את מבוקשו. עתה עם הירצחו של גנדי, אנחנו החלטנו להמשיך להוציא את העיתון. אולם, ברור שלא נוכל להגיע לאותו צורה של עיתון כפי שגנדי הוציא ועל כן החלטנו להקים מערכת עיתון. הוחלט במפלגה כי אני אהיה העורך של העיתון, או יותר נכון להגיד האחראי על העיתון. כמו כן, החלטנו להקים מערכת עיתון ואנחנו נחליט על העיצוב של העיתון בצורה חדשנית יותר וננסה להמשיך את דרכו של רחבעם בצורה הטובה ביותר. היום, כדרך אגב, יצא הגיליון הראשון מאז הירצחו של רחבעם. גיליון שכל כולו הוא גיליון זיכרון לרחבעם זאבי - המנהיג. הערה לצ´ארלי: צ´ארלי, נכנסת להיות חבר מערכת העיתון - ברכותיי.

למעלה