לשתף

express2

New member
לשתף

אני בן 13 נסיעת הפתעה עם אבא לסיני אחרי יום ההולדת, בטיול מאורגן, אני יושב בסוף האוטובוס,ולידי יושבת בחורה שאז נראתה לי מאוד מבוגרת , אני מעריך שהייתה בת 18 . מוסיקה מזרחית די חזקה באוטובוס ,כולם צוחקים,וברור לי שהם מעשנים סמים, ובזוית העין אני רואה את אבא שלי די משועשע מכל העניין . בתוך שנייה אחת תפסה אותי הבחורה השכיבה אותי על המושב האחורי ודחפה לי את הלשון לתוך הפה, התחושה הייתה של בהלה ושיתוק ,בנוסף גם שמעתי את כל החבורה מסביב די משועשעת. כל האפיזודה הייתה משהוא כמו דקה רק שלי היא נראתה כמו נצח. ברגע שהרגשתי שאני יכול להתרומם חיפשתי פנים ידידותיים וכל מה שיכולתי לראות זה את אבא שלי יושב שם ומשועשע מכל העניין. הגענו לסיני די מאוחר ואבי היה עם אחת המאהבות שלו , אני זוכר לילה מאוד קר ושמחתי כשאבי העלה הצעה לחבר את שקי השינה ולישון יחד , רק שהוא לא סיפר לי שגם המאהבת תצטרף אלינו, נכנסנו לשק השינה המשותף , שגם שם היה לי ברור שהם די מסוממים , לא ברור ממה , העייפות די השתלטה עלי ,ונרדמתי די מהר. אני זוכר רק שהתעוררתי גם בסוג של בהלה כשמשהו די כבד שוכב עלי זו הייתה הבחורה אני לא יודע עד היום מה בדיוק קרה שם ,זוכר רק שני אנשים שאחד מהם אמור לגונן עלי די משועשעים מהמשחק החדש שמצאו להם ,באיזה שהוא שליו פשוט יצאתי מין שק השינה בבכי די כואב זה הזיכרון המאוד משמעותי שיש לי בכי כואב הסתובבתי שעות על גבי שעות די רחוק מהמקום , לאחר שעות חזרתי לשם והכול המשיך כאילו לא היה כלום . ואני נשארתי עם הבכי הכואב עד היום . התעוררתי הבוקר עם צורך לשתף בפעם הראשונה ,אני לא יודע מה זה יעשה לי .

../images/Emo20.gif לשתף...

מה שזה יעשה אולי זה - ינקה קצת מבפנים אולי יקל על הכאב הלוואי והיית יכול להרגיש עכשיו את החיבוק שלי.

express2

New member
חיבוק

החיבוק הוירטואלי שלך גורם לי לבכי, בכי טוב ולא כואב .

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
זיכרון של פלישה

דימויים שחוזרים, אוטובוס, צוחקים, הקרירות של הלילה המדברי, ותחושת המחנק של מישהו שלא הוזמן, שנכנס, דורס ברגל גסה את קורי השינה, ולא רק אותם... ויותר מכל אנחנו שומעים את הבכי הזה. הבכי שהצלחת להסתיר כמעט באותו יום, כמעט מיידית, ובעצם הוא שותת בתוכך עדין חודר למחשבות מזכיר שוב שדווקא אבא, מילה שאמורה להיות כל כך חמה, דווקא הוא... והיום אתה חש שהבכי יוצא החוצה, שאתה רוצה אולי בפעם הראשונה שישמעו אותו. מרגיש שהגיעה העת לתת מקום לאותו נער בן 13, אותו ילד שעדין נמצא בתוכך, ובוכה. ואנחנו רוצים לשמוע את הבכי הזה, להבין את הילד. להקשיב לך...

למעלה