לשקר בעניין הגיל...שמעתי ש

בת תורה

New member
לשקר בעניין הגיל...שמעתי ש

מותר להוסיף או להפחית אבל להפחית 6 שנים? נפגשתי עם בחור שאמרו לי שהוא בן 8 2 רק לאחר הפגישה התברר שהוא בן4 3 ... הבחור פשוט שיקר במצח נחושה /tapuzforum/images/emo46.gif

דiסי דiס

New member
היום קשה לשקר

בדיקה מהירה באגרון מראה את גילו המדוייק של הבחור/ה

בת תורה

New member
לא לכולם יש את התוכנה במחשב הביתי.

אתה מוכן להעביר לי אותה דחוף ? /tapuzforum/images/emo8.gif

kiss 18

New member
../images/Emo26.gifבת תורה,

אם תירצי (תרצו, תרצנה... וכו'...) משהו באגרון לברר אשמח לעזור.
סודיות מובטחת!

ראיתי בספר אורחות רבינו או אורחות הבית

מובא שם בשם הרב שך שמותר לשנות מן האמת עד שנתיים. אבל אני אישית לא משתמש בזה אפילו שאני צריך את זה. כי לא נראה לי להתחיל חיים (שמבוססים על אמון מלא) עם שקר

בת תורה

New member
בדיוק. אני מזמן הייתי צריכה להתחיל

עם זה.. ולמרות שאני נראית 8 שנים פחות אני לא מוכנה חרף בקשות השדכניות להוריד לי שנתיים או שלוש בטח לא במקרה כשהבחורקטן יותר.

אלו שמקפידים על הופעתם תמיד יראו צעירים

בכמה שנים טובות. ובכל אופן.. לי אישית יש משהו שחוסם אותי להפגש עם בחורה בגיל מתקדם, אפילו שאני לא כזה צעיר, ואפילו שאומרים לי שהיא נראית צעירה.

בת תורה

New member
לו יצוייר

שלאחר שנפגשת נודע לך שהבחורה מבוגרת ב שנתיים ממה שסיפרו לך האם זה ימנע ממך להמשיך איתה את הפגישות?

זה לא יצוייר. כי אני בודק לפני.

אם הכל טוב אז זה לא ימנע ממני. אבל כמו שאמרתי רוב הסיכויים שאדע לפני ששיקרו לי. וגם אם באיזה שהוא שלב אתפשר בגיל.. עדיין לא אפגש עם אותה אחת בגלל השקר.

מי זוג

New member
תחשבי רגע למה נועד ה``שקר``/שקר

כדי להוריד מחסומים שלפעמים את פוגשת אדם קצת מבוגר והידיעה לגבי הגיל כבר פוסלת אותו ואחרי שאת נפגשת הדברים לעיתים מתרככים..!

מי זוג

New member
תחשבי רגע למה נועד ה``שקר``/שקר

כדי להוריד מחסומים שלפעמים את פוגשת אדם קצת מבוגר והידיעה לגבי הגיל כבר פוסלת אותו ואחרי שאת נפגשת הדברים לעיתים מתרככים..!

דרוmי

New member
כתבתי על זה פעם כאן

והגיבו לי שמותר להוריד שנתיים לגבר..

ארטיימר

New member
אם נתחיל

בשקרים . . . יהיה קל יותר /tapuzforum/images/emo6.gif מרגישה נאיבית אבל לא רוצה לשקר

דרוmי

New member
מסכים איתך

לא מוכן לשקר.למה מה קרה שיפחיתו לי שנתיים במחי יד??/tapuzforum/images/emo6.gif

בת תורה

New member
כן. מ 2 סיבות.

אני לא אוהבת בחורים שגדולים ממני בהמון שנים. 8 שנים הפרש זה המון המון .אתה לא חושב? בטח לא כשזה בא בעורמה מצד הבחור. ובלי קשר אם היתה לי אופציה שכזאת אעדיף בחור שקטן ממני ולא שמבוגר ממני . בשורה התחתונה רק מס חודשים לאחר שנפגשתי איתו וזה ירד מסיבות אחרות לגמרי נודע לך באקראי את גילו המדויק.

למעלה