לשמרית

KerenWelling

New member
לשמרית

יש ליח תלונה....תראי... אני חושבת שמטרת הסקר הייתה לעשות סקר לפי דעתכם מי צריך להתחבר עם רורי לא?! אז הייתן צריכות לעשות ככה: 1)דין 2)ג´ס 3)טריסטן וזהו!!!!,למה אתן (את ואופיר) מעודדות את מועדון השונאים לדמות של דין (שדרך אגב לא נתן לכן שום סיבה לשנוא אותו....)?!?!?!? זה לא צודק בכלל!!!!! אני מבקשת שתשני את הסקר בהקדםפ האפשרי, כי זה ממש ממש לא יפה, ומרגיז!

לאנה

New member
אז תתרגזי!

זאת זכותנו להקים מועדון כזה, עובדה שיש ביקוש, כמו שאת אוהבת אותו, אנחנו שונאים אותו.

רגע, רגע, רגע!!

מטרת הסקר לא הייתה לשאול עם מי רורי מתאימה! זה היה סקר שעבר! שואלים אותך שם איזה קבוצה את....!! חוץ מזה, הם לא מעודדים שנשנא את דין! הם שואלים את אנחנו שונאים את דין!!

חחחחחח........... לול../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

(לאנה...
) אווווףףףףףףףףףףףףףףףף.. הודעות צ´אט מעצבנות!! ד"א - כנסו לצ´אט!!

z O e i

New member
תקשיבי לי ותקשיבי לי טוב ../images/Emo46.gif

*רותחת* קודם כל- למה פעמיים אותו שירוש
דבר שני, כמו שכבר אמרו לך (
) זה *לא* מי מתאים לדין זה סקר שבא לשאול לאן את משתייכת
וכמו שלך מותר להביע דעתך, גם לאנשים ששונאים את דין מותר להביע דעה
ושמרים ואופיר לא מסיתות אף אחד, מה זה השטויות האלה עכשיו
*חוזרת לצאט*

לאנה

New member
גו לירון!

הא לך! *חוזרת לצ´אט* (שמרית ואופיר!, אני משתפרת!, חחחחח.....)

Digi Lista

New member
הן לא מעודדות לשניאת דין!

אני "עוקבת" כבר הרבה זמן אחרי ההודעות בפורום הזה(אם כי רק ביום שבת הצטרפתי בגלוי...) ואני יכולה להעיד שהן לא מעודדות אף אחת\ אחד לשנוא את דין, הן אומנם אומרות שהן לא אוהבות אותו (ואפילו שהן באשא"ד...)אבל גם למנהלי פורום מותר להביע דיעה(ואני יודעת כי אני מנהלת פורום בעצמי והרבה פעמים אני אומרת משהו ואני יודעת שיסכימו\יתנגדו נחרצות לפעמים זאת המטרה), וזה ששואלים כול מי שנכנס לכאן את מי הוא מעדיף עם רורי לא אומר כלום, זה בסך הכול נועד לדעת כהתחלה מי הוא אותו הכותב ומה הוא חושב(רוב הזמן זה חושבת...)ולא במטרה להסיט או לעודד שניאה\אהבה לאף אחד, זכותך לאהוב את דין(ואני בהחלט יכולה להבין למה) וזכותה של מישהי אחרת לאהוב את ג´ס או טריסטיאן (וגם כאן אני יכולה להביא מיליון 100 נימוקים תומכים), זה פורום- קבוצת דיון וסביר להניח שיש דעות שונות לאנשים שונים(אם לא, היינו כמו רובוטים מה שהיה מאוד עצוב!) ואז אמורים להיווצר קונפליקטים בין מי שאוהב למי שלא אוהב ברוח יפה כמובן...

KerenWelling

New member
אתן מרגישות טוב?!

אז אם הסקר הזה לא על זה...אז למה היא כתבה את זה בהודעה בפורום?!?!?!? ודרך אגב.....לא יגעתי שכולכן שימרית!!!!!!!!,חוצפניות!!!!!!!!! אבל אין שום סיבה שתשנאו אותו!!!!!! הוא נראה מצויין, הוא חמוד מוות, הוא ממש נשמה טהורה, ואתן שונאות אותו?!?! זו הדמות הכי טובה שיש שם, ואתן שונאות אותה?!??!?! אתן לא צודקות

Digi Lista

New member
זה לא עניין של צדק!

ואני ממש לא שונאת דין(אני מתה עליו ועל ג´ס!), זה לא תחרות של תשובה נכונה או שגויה, אילו בסך הכול דיעות!

z O e i

New member
גמני... אני בכלל לא אשטדיסטית

אבל את פשוט...
אררררררררררר

KerenWelling

New member
אני גם אוהבת את ג´ס וגם את דין

זה רק מרתיח אותי האי הצדק שנעשה פה!!!!!!!(כאילו דה...אופייני למזל מאזניים...)

Digi Lista

New member
איפה האי צדק שאת מדברת עליו?

אם כבר עסקת בלוחמי צדק אז שתדעי לך שאני לוחמת צדק מאוד גדולה והגינות היא אחד הדברים שיותר מטרידים אותי בחיים(ואם כבר דיברנו על מזל, אז אני עקרב מה שאומר שאני רואה גם את הפרטים הקטנים והנסתרים, אבל מה זה קשור בכלל?)אבל כמו שהסברתי לך לא נעשה כאן שום היא צדק, חבל שאת רואה את זה בצורה כזאת כי חוץ ממך אף אחד אחד לא שם לב לזה(ואני לא אומרת שתמיד צריך לצדד ברוב, להיפך רוב הזמן אני מורדת, אבל הפעם באמת שאין סיבה לא להסכים). המנהלות שונאות את דין- זכותן בדיוק כמו שזכותי וזכותך לאהוב אותו!(אגב בתור מישהי שהכריזה שהיא אובייקטיבית יכלו להתנפל עליי ולנסות לשכנע אותי לכאן או לכאן, יכלו גם למחוק את ההודעה שלי כי אני אוהבת את דין אבל עובדה לא ניסו לשכנע ולא מחקו לי את ההודעה- כשמדובר בדעות אין דבר כזה אי צדק!!!)

למעלה