לשמור קובץ בפוטושופ ולפתוח בפריהנד

R u b i n s h

New member
לשמור קובץ בפוטושופ ולפתוח בפריהנד

כאשר אני עושה FLATTEN IMAGE בפוטושופ 6, ואחרי זה מנסה לשמור קובץ עם סיומת EPS, אני מקבלת הודעה "Some of the document´s date will not be saved using the chosen format and options". והשם של קובץ עם COPY בסוף, למשל "xxxxx copy.eps". וכאשר אני שומרת אותו, ואחרי זה פותחת בפריהנד, הוא נפתח בשחור לבן. מה אלי לעשות כדי לשמור קובץ, כדי שאחר כך אוכל לפתוח אותו בפריהנד??????? תודה מראש לכל העונים, דיאנה

R u b i n s h

New member
מישהו???????

uri_a

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

מקסים, לצפות לתגובה מהירה בין 23:00 ל 3:00 בלילה.... מקסים...

ממסין

New member
תבחרי בתצוגה של Tiff 8 bits

וב JPEG, MAXIMUM QUALITY התצוגה בפריהנד עדיין תהיה מפוקסלת, אבל בהדפסה דיגיטלית התמונה תראה כמו שצריך. בקשר לשם - את יכולה לשנות אותו אם את רוצה.

uri_a

New member
כמה נתונים חסרים בשאלה....

דבר ראשון, באיזה מודל צבע את עובדת דבר שני (גם שייך למודל הצבע) אם הקובץ הוא ב 8 bit/pixel או 16 דבר נוסף (ואני חושב שאחרון), האם ישנם channels נוספים לערוצי הצבע...

R u b i n s h

New member
התשובות....

אני עובדת במודל צבע CMYK, יש channel אחד נוסף, לארוצי הצבע. ולגבי אם הקובץ הוא ב8 או ב16 bit/pixel, אז אני לא יודעת איך לברר דבר הזה, ואני אודה לך, אם תוכל להגיד לי. אם אתה מתכוון לחלון שנפתח אחרי שלוחצים save, שנקרא EPS OPTIONS, אז שם בשדה preview, יש רק 3 אופציות: TIFF (8 bits/pixel), TIFF (1 bit/pixel), none, ו 16 bits/pixel אין שם. תודה מראש

Orianimation

New member
אל תסתבכי..

EPS הוא פורמט וקטורי ואין שום סיבה שתשמרי תמונה מפוקסלת מפוטושופ כEPS גם אם היא מיועדת לפריהנד, מכיוון שפריהנד לא תמצא בה שום אינפורמציה וקטורית. ישנם סוגי EPS שדוחסים את התמונה בפורמטים שונים, ביניהם TIFF (שדוחס אך ורק שחור-גווני האפור-ולבן) ואינו יעיל למדי. ההמלצה שלי אליך, תשמרי את התמונה בכל פורמט פיקסלי אחר, המועדף עלי הוא PICT, היעיל ביותר לשמירה ללא איבוד איכות WHAT SO EVER, נבנה במקור למקינטוש, ´חסרונו´ היחיד שאינו שומר אופורמציה כגון POSTSCRIPT וכו´, אך אינך צריכה אינפורמציה שכזו מכיוון שהיא תווצר בפריהנד. בפריהנד את פשוט מייבאת את הקובץ על ידי ctrl-r. אינך צריכה להתאמץ ולשטח את הקובץ לפני השמירה בשם בפוטושופ, זה קורה לבד ברגע שהתמונה נשמרת בכל פורמט חוץ מPSD.

R u b i n s h

New member
תודה על התשובה,

אבל אני צריכה לשמור את הקובץ דווקא בפורמט EPS, בצבעי CMYK, ואני צריכה שלא יאבדו את הנתונים שיש בו. אשמח לשמוע עוד רעיונות, ותודה מראש

yossi_maoz

New member
פשוט דאגי בזמו השמירה של ה-EPS

שבאפשרויות ה-PREVIEW סמני את האופציה 8BIT TIFF וזהו. בפריהנד זה יראה הרבה יותר טוב.

yossi_maoz

New member
לצערנו

שמירה בפורמט PICT אולי נהדרת להדפסה במדפסת הביתית, אולם היא מקור לצרות בהדפסת פוסטסקריפט.

למעלה