לשמאלני שינוי ואנשי שמאל בכלל.

ronen1981

New member
לשמאלני שינוי ואנשי שמאל בכלל.

כיום אושר על סיגי ישראל מפת הדרכים ואני מותפתע שאני לא רואה אותכם מברכים את שינוי בשל כך לאור העובדה שאי אפשר להתכחש לה שללא 5 שרי שינוי שהצביעו בעד הדבר לא היה מתקבל,אם שינוי לא היתה בממשלה הדבר לא היה מתקבל. אישית יש לי רגשות מעורבים לגבי המפה ואין ספק שהסיגים ואופן העמידה לגביהם הם שיהפכו את הסיפור מדבר חיובי לדבר שלילי ביותר . אני רק מקווה שהממשלה הנוכחית תדע לנצל ככל הניתן את היתרונות הכלכלים שאישור התוכנית יאפשר לנו ולהעצמת היכולת הכלכלית של ישראל לימים שיבוא שנאלץ להחליט החלטות קשות ולהיות מסוגלים לעמוד אל מול סנקציות כלכליות.

שינילה

New member
רונן, אמנם לא פתחתי שרשור חדש

אבל שים לב להודעה הזאת. ולמה הסייגים יהפכו את הסיפור לדבר שלילי ביותר? אני בעד הסייגים וחושב שהם נחוצים.

ronen1981

New member
לא הבנתה.

אני בעד הסיגים,אם הסיגים לא יעמדו עליהם אז הדבר יהיה דבר שלילי ביותר.

בר בי רב

New member
לידיעתך, האמריקאים לא קיבלו הסייגים

אז למה לקבל את המפה ככתבה וכלשונה כשהאמריקאים רק נתנו, כמו שאמר היום דן מרגלית במעריב, הבטחה מעליבה שיתייחסו "ברצינות" להסתייגויותינו? רונן, לפי מפת הדרכים בלי הסייגים אין טוריות, כלומר אנחנו נדרשים לברוח לקווי ממשלת הכניעה של ברק כשאש"ף רק "מתחייבים" להפסיק את הטרור, ולא לאחר מכן. לפי מפה זו גם מוקמת מדינה פלסטינית עוד השנה, על כל הנלווה לכך, מוכרז יום עצמאות, קבלה ע"י האו"ם, וכו'.. והכל בלי שום מעשים נגד הטרור, שום הפסקת ההסתה והשנאה, שום סיום הסכסוך - רק לתת ולתת ולצעוד קדימה לעבר גיא ההריגה.

למעלה