לשם אתה לא נוסע !

sela v

New member
לא חושב שזו כוונת המשורר

גם לי אמרו לפעמים על תסע ל-X או Y, אבל זה בגלל שהמקום "נחשב" מסוכן, ולא בשל סיבות אידיאולוגיות.

אולי

יכול להיות שזו לא כוונת המשורר, אבל לי נראה כי שני הדברים גם אידיאולוגי וגם מידת סיכון הם אותו דבר

pooh ברוך המצטרף../images/Emo140.gif

המקום היחיד שאתה נוסע אליו בימים אלו הוא.... אתה יודע, אז דיי לפנטז

sela v

New member
לא רוצים אותי?

בכל מקום תמצא אנשים שלא ירצו אותך שם או שהכוונה שהשלטונות לא רוצים? בד"כ אם השלטונות לא רוצים אותך פשוט לא תוכל להכנס לאותה מדינה. לגבי דעתי על נסיעות למדינות ערב/מוסלמיות. אני עדיין לא מבין איך שגריר ישראל במאוריטניה (בועז ביסמוט) נבחר לאחר ש"עבר על החוק" וטייל במדינות ערב שונות? עוד בנושא מדינות ערב. בעת טיולי האחרון למזרח אפריקה, והנה טיפ שלו קשור. בעלי מחזיקי כרטיס דיינרס יכולים להכנס למספר טרקליני אח"מים שונים בשדות תעופה. אז ככה בחזרה מניירובי ישבתי בטרקלין (איזה כיף) לעומת השיפוצים שעברו בשדה תעופה, וככה יכולתי לשבת בניחותא, וגם לטעום מהמשקאות והאוכל שמוגש. בקיצר באותו זמן מיטב המנכ"לים של כל מיני חברות כמו תנובה הצטרפו לשר לשעבר שלום שמחון, ואני לא זוכר למה הוא היה שר. בקיצר לשר היה צמוד מאבטח (מטעם המדינה), שהתגעה על כך שהיה בתפקידו בסוריה, ויותר מזה לא פירט, השאלה מה עושה מאבטח בסוריה? אלא אם כן היה שם בתפקיד ריגול ולא מאבטח. אני מנסה לחשוב על חוויות, ואולי הראשונה שעולה לי בראש היא הנסיעה לקוניטרה. מקום שהסורים משתמשים בו כדי להראות איך הרסנו להם את העיר. בכל מקרה זה לא שברחבי דמשק מסתובבים אנשים ומשכנעים אותך אנשים להגיע לשם, ואפילו צריך לגשת למשרד הפנים הסורי, באחד משכונות עם יותר אנשי מודיעין סורים, ולהשיג אישור כדי להגיע למקום. המדריך (על אזרחי) לא ניסה יותר מדי להציג תעמולה, דווקא נראה לי שהצד הישראלי משתמש בתעמולה יותר גדולה כדי לשכנע תיירים המגיעים לארץ בצדקתו. עשו לי סיבוב של איזה חצי שעה בעיר שרובה הרוסה, והוא כן התעקב על המסגד שנהרס, ואף רצה שאצטלם שם

gawcho

New member
Go to Burma!!!

Burma is a beuatiful place and worht comming all the way from Israel. The Junta is awful and crul , but today,after they canceled the FEC, most of the money goes to the local people and not to the government. I had the bad luck of getting aressted by the Junta 'cuase I entered a "non-tourists" area, but still- go there!! this is the only way of helping the poor people of Burma and also to make sure that the Junta knows that the world will keep on watching every move they do.

sela v

New member
שוב אנו בדף הראשי של תפוז

בשל ההודעה הנ"ל. ורציתי לברך את הקוראים החדשים בפורום.

למעלה