לשלושת היתומים לא היתה הפסקת אש

ראובן10

New member
לשלושת היתומים לא היתה הפסקת אש

והם נתלשו משדי אימם כפי שעשו מאות יתומים פעוטים בתקופת האינטיפדה הזו, רק למפעיל המריונטות הלו הוא שימון הפרסי יחד עם ערפאת הרוצחי התיטרון יכול להמשיך. יתומים זה קהל טוב

שרוף

New member
גם שרון אשם.

לא להסתיר בבקשה את שרון ואחריותו את שקריו לפני הבחירות ואת המפלגה העלובה שלו הליכוד.

ראובן10

New member
איך אאשים את שרון?

למה להתנכל לאדם סנילי שאותות אלצהיימר מתקדם ניבטים בו במלוא תוקפם? חולה הזקן

שרוף

New member
הוא ניסה אבל לא הצליח

הסרחון שהוא מפיק חונק אותו בעצמו.

שרוף

New member
אז תאשים את עצמך איך בחרת בשרון?

הרי הוא אמר לפני הבחירות שהוא הולך להכניס את הפסיכים לקואליציה תחת הכיסוי הנלעג ממשלת אחדות. אני למשל לא קניתי את הלוקש הזה. שלטון הפסיכים דאז (ברק) הספיק לי.

רלוונטי

New member
ולכן שמת פתק לבן................

ואיזה שינוי הבאת? עד היום מדברים על הפתק של שרוף ומשמעותו בהיסטוריה של מדינת ישראל.

שרוף

New member
מה זה קשור?

האם אתה מצביע לפי מצפונך או לפי חישוב של רווח והפסד? אני למשל ידעתי שההצבעה שלי לא תשפיע וגם לא היה אכפת לי כי את מי אני אבחר את ברק שגמר על מפלגת העבודה והפך אותה לסניף של מרצ? או לשרון לליכוד הימין המזוייף? ההצבעה שלי הייתה הצבעת מחאה ואין אני מצטער על כך. על מה אני מצטער. שיש היום במדינת ישראל אנשים שעדיין אין להם מושג מינימלי מהי אזרחות נבונה ונכונה מהו תפקידו של האזרח במערכת בחירות ועל פי איזה שיקולים אדם צריך להצביע. לך תלמד ותחכים לפני שתפלוט שטויות שאינן נותנות לך כבוד.

רלוונטי

New member
למזלי..............................

לא את הכבוד שלך אני צריך................יעבור עוד הרבה לפני שאתה תלמד אותי אזרחות נבונה. צורת ההתגוננות שלך מעלה שאלות . אבל אינני חושב שהתשובות יענינו אותי. ואינני חושב שהסגנון שלך מכריח אותי להיות מנומס.

שרוף

New member
אתה לא מנומס אתה יהיר גאוותן

חושב שאתה המצאת את הכדור בקיצור שמאלן טיפוסי. ואני קטנתי מללמדך אבל עצה לי קטנה לך. לך תלמד מהי אזרחות נכונה חפש במקורות מהי האופציה השלישית.

רלוונטי

New member
אולי לא שמת לב..................

אבל אני לומד ממכם.....................ומהר. ואתה צודק....קטונת.

למעלה