לשיפוטכם

• פותח הנושא ceyal
  • פורסם בתאריך

Jazzphoto

New member
הערות

החלק הימני חשוך לגמרי ונטול פרטים והשמאלי ,יש בו עודף חשיפה. שימוש בפלאש משלים או רפלקטור וכו´ היה יכול להעלות התמונה כמה דרגות,יחד עם עוד כמה דברים.

ceyal

New member
הכוונה

שלי היתה לתת לדמות תאורה רק מצד אחד כדי ליצור משחק אור וצל ברור שזה לא תמונה שתשמש את הבחור לתמונת מחזור
השתמשתי במחזיר אור שכוון לאחורי הדמות כדי להדגיש את הצללים בפניו לי לפחות זה מעביר תחושה אינטימית ומסתורית יותר מעין מחשבה שניה על איך הוא נראה באמת לא ? מה דעתכם?

Jazzphoto

New member
לא. כי לא ממש מחמיא.צילום פורטרט

הוא אומנות ומלאכה בפני עצמה,ובתמונה מודגש "הצד האפל",לי כצופה נותנת תחושה לא נוחה וחוסר רצון להתבונן בה, אולי גם בגלל הבעת הפנים ותנוחת הראש - זה לא רק עניין של תאורה - אבל התיקון שלה או שימוש א ח ר בתאורה אולי יכול היה ליצור פורטרט מסתורי ומסקרן - יחד עם הבעת הפנים הזאת והתנוחה. זו דעתי, אולי יש עוד תמונה, כי ראיתי אותה לפחות 6 פעמים... במיקומים שונים בפורום זה או אחר... הרי כל פורטרט מצלמים כמה פעמים (חוץ מצלם ספר מחזור שאין לו זמן וצריך להספיק לצלם את כולם...אם כבר הזכרת עניין זה). תאורה,משחקת תפקיד חשוב בנושא כזה - שווה לנסות,ואפילו לחשוב על כך... זה יוצא אפילו מעניין. דברי נאמרו כמובן בקשר לתמונה בלבד, והתחושות שעוררה בי ג´אז.

ceyal

New member
תודה ג´אז על דעתך../images/Emo72.gif

השקפה מענינת אני פשוט פחות אוהב את ה"שטיחות " היחסית של דמות המוארת מכל צדדיה צללים נותנים (שוב לפי דעתי)תחושה של מימד עומק ושוב תודה על דעתך דר אגב - פרסמתי אותה גם בפורום של תפוז אבל שם יש יותר מידי סנובים...... אולי משם ראית אין מה להשוות עם הפורום הזה אני אפרסם עוד תמונה בסגנון שאתה אוהב ונראה אז

פינצ

New member
כאילו, שמת לב למי אמרת

שהפורום של תפוז מלא סנובים? למנהל הפורום של תפוז כזה? (נא לקרוא את זה בטון של הילדה מהפרסומת של בזה, כאילו duhhh)

ceyal

New member
אני חושב לא לושב../images/Emo132.gif

ולא -לא מדובר בפורום הזה

Jazzphoto

New member
אז לגבי איזה פורום ? בוא נתייחס שוב

לתמונתך: בקשר לתאורה,צריך ליצור מצב של תאורה לא אחידה,ומכל כיוון העוצמה והזוית שלה שונה, אפשר אפילו חדר חשוך לגמרי,ולהאיר רק את צדודית הצד (רעיון,שכרגע עלה בי). וליצור מצב בו הצד האפל לא יהיה לגמרי שחור ונטול פרטים,אלא שיהיו לפחות מרומזים. זה אכן אתגר, אך מי אמר שצילום פורטרטים הוא קל ? וחוץ מזה: אתה בהחלט מוזמן לחזור לבקר בפורום תפוז ה ה ו א - אולי אתה כועס כי לא התייחסו לתמונה,אך זה קורה לפעמים ולא רק לך, ולא בכוונה,כי פשוט יורדת למטה בדף,ואנשים מפספסים.קורה גם שרואים תמונה,כפי שאני ראיתי אותה שם,ולא מוצאת חן, אך לא רוצים לתת תשובה קוטלת מוחצת,סתם כי לא נראה.אז אם אין סבלנות לנסח תשובה אחרת,פשוט לא עונים,כדי לא להעליב או לפגוע,חו"ח. היות וראיתי שהעלית אותה תמונה כמה פעמים הבנתי שזה חשוב לך מאוד שיתייחסו ולכן הגבתי, למרות שבדרך כלל אני עונה שם בפורום,את רוב תשובותי. בהחלט מחכה לתמונה נוספת, ג´אז

ceyal

New member
זוית מעניינת ג´אז ../images/Emo45.gif אני רואה

שקצת התקרבת אלי
ולענין השני לאו דווקא התיחסתי לתמונה שלי אלא לריח הכללי שעולה מהפורום "ההוא" משהו בסגנון של קומונה סגורה עם דוד כורש אחד ומאה מאמינים אולי הגזמתי - אולי הרבה - אבל תודה שיש בזה משהו משהו שלא קיים - לשמחתי - בפורום הזה -שנותן תחושה ביתית אבל לא סגור בפני חדשים אני חושב שראית (אולי) איזה מהומה היתה שם רק לפני כמה ימים בגלל שאיזה "חדש" העיז להעביר ביקורת על מישהו לא כל כך אכפת לי אם לא יתיחסו לתמונתי - אם נוגעים בנושא - למרות שזה כיף ומחמיא - ותאמין לי שאני אוהב ביקורת וממש אוהב לשמוע דעות של אחרים גם אם (פחות אבל)קוטלים אבל לא יתבאס לי היום אם לא יתיחסו .. אבל כשזה הופך למגמה - לא להתיחס לחדשים אלא אם.... זה מעצבן במיוחד שאחד מחברי הפורום מקבל יחס שמכל תמונה מטומטמת שלו עושים תחקיר ביטחוני על הנגטיב ושוב זה לא אישי אבל חבל לכן אני כאן
אייל שמרוצה מהפורום ה"זה"

Jazzphoto

New member
אנשים רגישים יש בכל פורום,גם כאן

ואוירה לא נעימה היתה גם כאן,בפורום הזה. אך זה היה ונגמר. דברים משתנים כל הזמן. מצטער שקיבלת כזה רושם, בכל אופן, אם תרצה דעתי, אני נמצא שם. ג´אז.

giacomo

New member
תגובה../images/Emo9.gif

הרעיון מצויין בתור פרסומת של דיכאון כרוני, אך בלי צחוק, היתי מודד מחדש בין החלק שבצל והחלק שבאור, ולעשות ברקטינג

למעלה