לשון הרע

veredtov1

New member
לשון הרע

עו"ד רן שלום עקב סכסוך שכנים שלווה בגידופים הדדיים מס' שכנים חברו יחדיו והגידו נגדי תלונות שווא במשטרת ישראל . הם בכוונה הגישו דברים שמאד קשה להוכיח כמו איומים או יריקה ( תקיפה ) . חשוב לציין כי איש מעולם לא התלונן עלי זולת סכסוך זה . השכנים לא הסתפקו התלונות שווא אלה אף ביקשו שיוגש כתב אישום נגדי . אלה מה ? בעקבות שימוע והצגת חומר ממנו ניתן ללמד כי השכנים בכוונה הפכו ארועים של קללות בזמן העדות במשטרה לארועים "פליליים " . כתה האישום בוטל כלומר התביעה בקשה מהשופט לבטל את כתב האישום ביום ההקראה . בסופו של דבר כל התלונות נשוא כתב האישום בוטלו מחוסר אשמה !!! . ברצוני לציין את הנזקים שנגרמו לי – אני עורכת דין ( לא מתעסקת בתחום ) אבל לא יכולתי בשנים שהתיקים היו תלויים ועומדים נגדי לפנות למקומות עבודה מסוימים כמו בנקים . בנוסף נאלצתי לעזוב את מקום עבודתי על מנת לטפל בכתב האישום ולהוכיח את צדקתי . זאת בנוסף להשפלה , מתחים נפשיים וכד' . האם ניתן לתבוע הוצאת דיבה? אם כן איזה סכום פיצויי ניתן לקבל ? ( אני רוצה ללמד את השכנים לקח אבל לא שווה לי בשביל סכום לא גדול לתבוע . עצם זה שהתביעה ביטלה להם כתב אישום זה אמירה בפני עצמה ) . תודה רבה

למעלה