לשוחרי הסובלנות והפלורליזם- אל תפספ

לשוחרי הסובלנות והפלורליזם- אל תפספ

מודיעין העיר הראשונה בישראל המציינת את יום הסובלנות הבינלאומי קהילת יזמ"ה ומחלקת התרבות בעיריית מודיעין בסיוע המרכז לפלורליזם יהודי יציינו השנה את יום הסובלנות הבין לאומי שיחול בתאריך 17.11.05 בפנל ססגוני בבניין העירייה בשעה 20.30 מודיעין היא העיר הראשונה בישראל שבחרה לציין את האירוע האירוע יצוין ברב שיח ציבורי שיתקיים בבניין העירייה ביום ה' 17.11.05 בשעה 20.30 רב השיח פתוח לקהל הרחב ברב שיח ישתתפו: השופטת דליה דורנר שופטת בית המשפט העליון לשעבר דר' אשר כהן מאוניברסיטת בר אילן מר מתי גולן עיתונאי, סופר ומחזאי ראש העיר מר משה ספקטור מר יוסי אוד מנהל קהילת יזמ"ה עמרי מרציאנו יו"ר מועצת הנוער במודיעין הערב יונחה על ידי העו"ד הרב גלעד קריב מהמרכז לפלורליזם יהודי האירוע ילווה באתנחתא מוסיקלית משירי אהובה עוזרי ציון יום הסובלנות הבין לאומי מהווה ציון דרך ותפקידו ליצור שיח ציבורי בנושאים הקשורים לסובלנות ופלורליזם במודיעין. במהלך השנה יתקיימו רבי שיח נוספים בנושאים ספציפיים למודיעין ולתושביה בנושאים : האחוד ותוצאותיו על הסובלנות בין בני הנוער, הסובלנות בין הקהילות המתפללות, הסובלנות והפלורליזם בחינוך במודיעין ועוד....... לפרטים: יוסי אוד מנהל קהילת יזמ"ה במודיעין 054-2275865

ומי האדם חסר הכבוד.....

שמחקה את הניק הבלעדי שלי? אה? אה???????????????????????????????
ועוד כותב בשם יזמ"ה...... זו לא אני. אין לי חלק בזה. אין לי נטייה, כידוע לכם, לעשות פרסומת לקהילה בה אני חברה, אני מגיבה רק עניינית. ואם מישהו שואל למה הגבתי ככה, אז זה כי חשוב לי להודיע שאני לא מהמפרסמים של יזמ"ה. והניק הזה דומה באורח חשוד לשלי..... אוי, המסתורין של המקריות.... מי שרוצה פונה אלי ומקבל מידע, אבל שיווק איננו התחום שלי.

אמץ

New member
הייתי שם

וחזרתילא מזמן. היה מעניין מאוד. חבל שהרבה אנשים הפסידו ולא באו... לא לשכוח להזמין אותי גם בפעמים הבאות.

למעלה