'לרושם ראשוני אין שני' .. האמנם ?! ..

icufs

New member
'לרושם ראשוני אין שני' .. האמנם ?! ..

אני כבר 15 שעות ברצף מביט במה שנקרא 'התחלתה של ידידות מופלאה', החל מאירוע הפתיחה ועד לערוץ 20 הפתוח 24 שעות ביממה.. אני חייב לציין שלרושם ראשוני בהחלט יש שני, וזה החל בארז הדוגמן החירש .. שהדבר הראשון שעלה לי לראש כשראיתי אותו הוא - 'נו באמת, עוד אחד שרק יעשה שרירים למצלמה וקוביות לכוסיות' .. ובכן, נגלה לפניי אדם עם ראש על הכתפיים שלמרות המוגבלות שלו משתדל לשמור על איכות חיים בריאה בעולם של שומעים . הרושם השני שנגלה לפניי הוא לגבי סתיו, בפעם הראשונה שראיתי אותה (לאחר שהבנתי שהיא הייתה בעבר זכר), אמרתי לעצמי - 'נו באמת, עוד אחת שרק תעשה פרובוקציות ותראה לנו את הסטיגמה הנכונה לגבי הומוסקסואלים' . שגיתי, שנית . סתיו היא בחורה, כן, בחורה משכמה ומעלה שיש לה את המעלה הטובה ביותר שיכולה להיות לאדם, היכולת להקשיב . בין אם זה בשיחה שארכה כ-25 דקות עם ארז (הנ"ל) לגבי ספורט ותזונה נכונה, נראה כי לו יש הרבה מה לשתף ולה יש רצון רב להקשיב . אבל עדיין, ישנם מקרים רבים בהם הרושם הראשוני הוא ברירת המחדל שלך . what you see is what you get . לדוגמא העלמה בוזגלו, הלא היא גברת חודדה .. מעיין היא סוג של עינב בובליל רק בלי אבא שיגיד לה מתי לסתום . סוג של הר געש שלא מחכה להתפרץ, אלא מחכה שמישהו יחזיר את כל הלבה למקום, ומהר . בעלה הוא לא אדם חכם במיוחד, ההבדל ביניהם הוא עשור ואילו היא בת 22 שלא למדה במיוחד, עם ילד בדרך וכמובן שם משפחה מזרחי, להעלות את הסטיגמה לאוויר, מה שנקרא . רושם ראשוני, רושם אחרון . לגבי פתיחת העונה יש לציין, כי הם נתנו בראש ללא ספק . זוג מזרחי שנגזר עליו שבוע להיות מרוחק אחד מהשניה בעל כורחו, בלונדה עם עיניים קרובות מדי שלא יודעת להתווכח כמו שצריך, רוחני חייכן, קונדסון עצלן, דוגמן חירש, ערביה אמהית, חרדי+מזרחי+הומוסקסואל, עורך דין מסוקס, פולנייה מהאולד סקול, עולה מארה"ב, טרנסקסואלית משכילה .. ועוד כמה שלא עלו בזכרונותיי, אחרי 15 שעות צפייה רצופות זה אומר משהו על האופי שלהם ללא ספק .. לא מספיק מעניין בשביל להצביע עבורם (לדוג' אלירז ואיילה) .. אבל מצד שני, יש לזכור שבעונה הראשונה איתי (!!!) הגיע למקום השלישי והמכובד רק על ידי ישיבה על הגדר בכל מהלך המשחק . 100 ימים זה לא צחוק, אנחנו עוד נלמד לאהוב, אנחנו עוד נלמד לשנוא, אנחנו עוד נלמד מושגים חדשים שיכריזו על תרבות חדשה במדינתנו (כולם אוהבים וניל?!) אנחנו עוד .. ממ .. תגידו לי אתם, אנחנו עוד נשנה את דעתינו ? הרושם הראשוני עלול להשתנות ? 100 ימים של היכרות חד צדדית עם בן אדם שרואים את כ-ל מה שהוא עושה, עלולים לענות על השאלות שלי . צפייה מהנה ותזכרו, אם שפה גבוהה, גישה מתנשאת וסריגת עצים לאורך העונה גרמו למתמודדת לקטוף את הפרס .. מה הפעם מצפה לנו ? יריית הפתיחה החלה .

למעלה