לרון ולכל המבינים

net4u1

New member
לרון ולכל המבינים

המיקוד לבגרות 5 יח"ל חורף ממש בילבלה אותי, לפי מה שהבנתי הם הורידו את כל שאלת חקירת המשוואה וכל הלנים ולוגים.. מה אתם מהמרים יהיה בבגרות? איזה שאלות במקום? אילו נושאים? האם הנושאים שהורדו מגיאומטריה ירדו אוטומטית מבעיות קיצון?? האם לנים יכולים להופיע במקומות אחרים במבחן? למה היה רשום במיקוד של 2 מתוך 5 יחידות שירד בעיות קיצון?????????? בקיצור מה הם רוצים מאיתנו שם???? זו הפעם השנייה שאני ניגשת לבגרות הזאת וממש אין לי רצון לעשות עוד אחת...... אז הרבה שאלות היו לי בבקשה תנו תשומת לב.. תודה מראש נ.ב- במרוכבים הבנתי שירד שורש היחידה, כלומר אם יש לי שעורי בית מבני גורן אלגברה עמוד 375 לא לעשות?? (אין לי כוח להשקיע סתם, אני מוצפת!!!!) ושוב תודה צ´או

The6thAngel

New member
קודם כל תרגעי

פתחתי את תוכנית הלימודים, וממש לא הורידו את הכל. השאלה שאת מדברת עליה מורכבת מהנושאים: חזקות ולוגריתמים, חשבון דיפרנציאלי וחשבון אינטגרלי. מה שנשאר אחרי המיקוד זה: חזקות ולוגריתמים - א. חוקי חזקות. הרחבת מושג החזקה לגבי מעריך אפס ולגבי מעריך רציונלי (חיובי ושלילי). ב. לוגריתמוס בעל בסיס כלשהו. הנוסחות: לוגריתמוס של מכפלה, מנה, חזקה ושורש. חשבון דיפרנציאלי - א.הקבוע e, הפונקציה e בחזקת x ונגזרתה. (איפה ראית שזה ירד???) ב.שימושים: משוואת המשיק, נקודת קיצון מקומי, קיצון מוחלט, עלייה וירידה, חקירת פונקציות (למעט פונקציות לוגריתמיות) חשבון אינטגרלי- א.פונקציה קדומה, קבוע אינטגרציה, משמעות גרפית, אינטגרליים מיידיים, אינטגרל של f+g ושל k*f משפט(ללא הוכחה): אם לשתי פונקציות יש אותה נגזרת, אזי הן נבדלות בקבוע. ב. פונקצית השטח בין גרף f (אף גדול מאפס) וציר x, אינטגרל מסויים, f שלילית, f משנה סימן, שטח בין גרפים. יובא המשפט על שוויון הנגזרת של פונקציות השטח שבין f(x) וציר x, לפונקציה f(x). אגב, את תוכנית הלימודים ניתן למצוא בכל ספר הכנה לבגרות, וגם בתחילת ספר המתכונות (האפור, לא זוכרת של מי...אני חושבת יורם אשל, אבל לא בטוח..) בכל מקרה - מה ישאלו? באמת שאני לא יודעת. אבל יש מספיק דברים לשאול מהם... ושיתקן אותי נשר (או כל מי שיודע אחרת) אם אני טועה...

למעלה