לרואה בכוכבים!

MegadetH

New member
לרואה בכוכבים!

היי! מה קורה? כתבתי לך הודעה מתחת לפיענוח של החלום! הייתי רוצה שתקרא את זה... וניסיתי להקפיץ את זה לפה אבל... לא ממש עבד... אז אודה לך אם תקרא... זה בדף הקודם! תודה! מגה... (-8 (כן כן... זה חיוך אמיתי... יש לי תקווה לגבי היום! תחזיקו לי אצבעות!) (-:

מגה...

היי מגה...... קראתי את הודעתך...............ב ה צ ל ח ה !!!..:) מחזיק לך אצבעות... חלומות פז, רואה בכוכבים.

MegadetH

New member
שלום *שמח טיפה משום מה*

היי! מה קורה? מה מצב הכוכבים היום? תודה על ה``בהצלחה`` כנראה שזה באמת השפיע לי איכשהו על היום! אני קצת יותר שמחה מהרגיל משום מה! מקווה שההרגשה וה``בהצלחה`` ימשכו גם למחר (יש לי גם מבחן ע-נ-ק ואחרון ביותר בפיסיקה...) בכל אופן... חשבתי שאם אני כבר כאן... אז... הנה עוד חלום שיש על עומר... הוא לא שלי... והוא די ישן אבל נזכרתי בו... זה חלום שחברה שלי חלמה עומר הילה (החברה שלי) ועוד כמה אנשים נמצאים אצל הילה בבית... אז היא שולאת מי רוצה לשתות ואז היא אומרת לעומר ``רוצה לשתות פייסי?`` (פייסי= כינוי שלי ושל חברות שלי לעומר ע``ש פייסי מדוסון קריק... הסיבה= הם די דומים) אז הוא בא ואומר לה ``איך קראת לי???`` בעצבנות ובכעס... אז הוא בא אליה.. תופס אותה מהצוואר ובערך חונק אותה... ככה נגמר החלום מה זה אומר? לילה טוף בינתיים! חלומות פז! נטולי סיוטים! (-8 אוהבת MegA

MegadetH

New member
רואההההה.....

סליחה על הצומיות! אבל בבקשה תעזור לי עם החלום הזה... ניסיתי לפרש אותו איכשהו.. ומה לעשות? אני לא ממש טובה בזה כנראה... אולי גם בגלל שזה לא החלום שלי... אוהבת ורצה לבי``ס (קליטה מאוחרת... הייתי אמורה להיות שם כבר מ-9.20) (-; MegA (-8

למעלה