"לרדוף אחר איימי" של קווין סמית'

קרמי

New member
"לרדוף אחר איימי" של קווין סמית'

לא ראיתי עדיין את הסרט אך אני מעריך מאוד את קווין סמית' ומאוד אהבתי את "דוגמה". מישהו יכול להמליץ לי על הסרט? שווה צפיה? האם הוא מצחיק כמו "דוגמה"? אשמח לקבל תשובות. הסרט ישודר היום בשעה 23:40 ב- YES 3.

Shpritz

New member
לא הכי פשוט לראות את הסרט ואז להגיב

בפורום כמה אהבת אותו, אם הוא שווה צפייה ואם קווין סמית' שיחק אותה גם הפעם? הריי אתה לא הולך לשלם בשביל הסרט כמו שאתה עושה בקולנוע.. פשוט תראה וזהו

קרמי

New member
אני רוצה לדעת אם הוא שווה

שעתיים מהחיים שלי או לא. האם אני לא אבזבז את הזמן כשאני אראה אותו.

Shpritz

New member
אוי נו באמת..

אתה יכול לראות את ההתחלה.. מקסימום חצי שעה ולהחליט.. אני בטוח שאתה יכול להקדיש לסרט חצי שעה מהזמן היקר שלך הריי אתה כל כך אוהב סרטים

P oo Del

New member
../images/Emo107.gif טוב אז ככה

"לרדוף אחר איימי" זה סרט ממש נחמד אבל הוא ממש לא כמו דוגמה דוגמה לא קשור במיוחד {חוץ מג'יי ובוב ועוד כמה איזכורים} לסידרה של ג'יי ובוב הסרט לא מצחיק כמו דוגמה אבל יש לו את ההומור שלו וחוץ מכל זה רנה זלוויגר משחקת שם תפקיד ממש מעניין!! בקיצר אם אהבת את דוגמה ואת קווין סמית' אז תראה את "עכברי הקניון' {mallrats} או את "ג'יי ובו השקט מכים שנית"{jay & silent bob: strike back} ויש גם את "למוכרים בלבד"{clercks} בקיצר אחלה של סדרה ממש משעשעת וקווין סמית' מעולה ומי שרוצה רשימת הסרטים של ג'יי וסיילנט בוב: ="למוכרים בלבד" {clercks} ="עכברי-הקניון" {mallrats} ="לרדוף אחר איימי" {chasing ammy} ="דוגמה" ="ג'יי ובוב השקט מכים שנית" {jay & silent bob:strikes back} תהנו

סרט ענק!!!

בנקי אדאורדס והולדן מקניל OWNZ!!! חוץ מזה, איך אתה יכול להגיד שהסרט לא מצחיק, כשיש בו את הקטע המשובח: "You Fucking Tracer!!!" הוא לא מצחיק של בדיחות, או מצחיק של זין ופלוצים (הולדן: סבתא שלי אמרה לי משהו שהייתי קטן. אליסה: מה? הולדן: הולד, הכסף האמיתי נמצא בבדיחות זין ופלוצים.), אבל הוא סרט מעולה. אחד הטובים ביותר של קווין סמית, ללא ספק. השעתיים מהחיים שלך? על הסמוראי.

סרט מגניב../images/Emo58.gif

איזה קטע זה היה כשהם מתווכחים במשחק הוקי, ובהתאם לויכוח התנהל המשחק ( ובסוף כשהיא עזבה אז כל השחקנים הלכו מכות ).. סתם היו מלא קטעים טובים..

mancha

New member
זו לא

זו לא רנה זלוויגר.. זו מה שמה לורן אדמס (שם משפחה) שמשחקת גם בעכברי הקניון (ארר אני שונאת להגיד את השם הזה בעיברית).. רנה זלגוויר דומה לה כשהיא משחקת באמפייר רקורדס..

למעלה