לראות את זה אחרת מהצד

shakedmish

New member
לראות את זה אחרת מהצד

היי לכולם, כל פעם שקשה קצת אני יודעת שיש לי לאן לפנות :) אני ותיקה וקוראת נסתרת.
טוב אז ככה, הכרתי מישהו לפני חודש בערך, אפשר לומר שדי הכירו ביננו. בהתחלה יצאנו כמה פעמים, היתה כימיה, נפגשנו והוא דאג להתקשר כל יום ולהיות מעורב. ממש נחמד
הייתי אצלו כמה פעמים בדירה ולמרות כל הפעמים שניסה מנעתי ממנו סקס, כי פחדתי שזה ילך לכיוון של סטוץ, מה שקרה לי הרבה לאחרונה ,והתאכזבתי.
השבוע החלטתי שאני מוכנה ושכבנו. והיה מעולה מכל הבחינות. אבל, ותמיד יש אבל.
אני מפחדת שזה יגרור לשם, איך אני יודעת שזה לא הכוונות שלו? מאוד קשה לי לדבר ישירות, אבל איך אתם הייתם מזהים שזה סטוץ?
איך מגיעים לדעת? הרבה זמן לא היתי בקשר :/.......

Megie

New member
ברוכה הנחשפת

אני מכירה את החשש הזה..אבל את צריכה להבין שאין סיבה שתדאגי כל עוד הכל בינכם גלוי.. הכי פשוט זה להעלות את הנושא, שכבתם זה אומר שהקשר תפס מקום דיי רציני בחייכם.. אין סיבה לחיות באי ודאות..בד"כ עדיף לעשות תיאום ציפיות עוד קודם (כדי להבין מה מי שמולך מחפש) אבל את יודעת, אין דבר כזה מאוחר מדי.. פשוט תשאלי אותו מה הכיוון שלו..ובסופו של דבר, את לא צריכה להראות סימני חשש..הוא זה שצריך לחשוש אם את תרצי להמשיך את הקשר.. תשדרי ביטחון עצמי ותדברי איתו גלוי.
בהצלחה

נ.ב. מחכה לעדכונים..

shakedmish

New member
אבל איך?

אני לא טובה בלבטא את עצמי...אני גם לא יודעת איך להתחיל לדבר על זה מבלי שזה יראה כמו שיחה מלחיצה או דוחק לפינה.
איך מתחילים עם זה? ? ?

Megie

New member

בלי לחץ זה דבר ראשון..
תגשי אליו ותגידי לו "אני יודעת שאף פעם לא יצא לנו באמת לדבר..ואני לא אוהבת את שיחות ה'יחסינו לאן' רק חשוב לי לשמוע מהצד שלך איך אתה רואה את הדברים..כי אני לא בקטע של סטוצים וחשוב לי לוודא שאתה לא רואה את מה שהולך ביניינו בצורה כזאת" הכי פשוט

shakedmish

New member
לא יודעת מתי אני אראה אותו....

זה נראה לך שיחה לטלפון???

Megie

New member
אוקיי

א. לא משנה מתי תראי אותו..תדברי איתו כשתיפגשו..
ב.כן, זה לא משנה איפה תעשי את השיחה-היא חייבת להתנהל..עדיף בפגישה כדי להשים לב גם להבעות פנים ולהבין עד כמה הוא רציני לפי השפת גוף שלו בשיחה עצמה..אבל אם זה ממש בוער בך ולא מתאפשר לכם להיפגש בימים הקרובים(אפילו שאני במקומך הייתי יוזמת במיוחד) אז גם בטלפון זה בסדר..

shakedmish

New member
איך יודעים מתי מתקדמים שלב?

אני יודעת שאין חוקים בזה. אבל איך אני מקדמת שלב?
הוא היה אצלי פעם אחת בבית...
אבל למשל בסופש הוא יצא עם החברים ולא להזמין אותי.
אז איך מקדמים קשר? אני מתקשה לדבר איתו, קשה לי להעלות את הנושאים האלה

Megie

New member
הזמן..

לט לאט דברים יתבססו ויהיה פשוט יותר להתנהל..תרגישי חופשי יותר והקשר יתחיל להתבסס.. מן הסתם, לשבת ולחכות לא יוביל לשום מקום וגם לא יקדם כלום..
בעיני, הדרך הכי נכונה זה פשוט ליזום..ליזום יציאות בשישי, ליזום יותר פגישות ולהבהיר דברים..ממה יש לך לפחד? הרבה יותר מפחיד בעיני-זה פשוט לחיות את החיים שהוא מכתיב לך..הרבה יותר חכם ובוקר יהיה להגיד לו ממה את חוששת.. בואי תפרקי את זה רגע-מה כבר יכול לקרות אם תבואי ותגידי לו את מה שאת כותבת לנו?! את פשוט מפחדת שתלחיצי אותו..אבל תחשבי רגע, אם זה ילחיץ אותו-כנראה הוא לא בראש שלך ולא מחפש את מה שאת מחפשת..לא עדיף לגלות את זה כמה שיותר מוקדם?!

yair and sveta

New member
את כנרה לא יודעת מה הפירוש של סטוץ

הי, הסירי דאגה מליבך

סטוץ זה כבר מזמן לא, כי סטוץ זה אומר לקיים יחסי מין פעם אחת עם משהו לא מוכר.
כרגע זה נראה כתחילת קשר רגיל בין 2 אנשים
ה"אבל "הזה שציינת זה איזשהו ג'וק אצלך בראש, ממליצה בחום לזרוק את הג'וק הזה מהראש כי הוא גורם לסבל והורס זוגיות
למה לא להנות מהרגע, למה לא להכיר את הבן אדם לעומק ולראות איך הקשר מתקדם?
והרי ברור שחלק נכבד מכל זוגיות בריאה זה גם יחסי מין, אלרת זה כבר לא זוגיות, אלא משהו אחר
אז אם הכל טוב, תהיי שמחה, תכירו אחד את השני יותר לעומק ותראו מה קורה

לגביאיך יודעים? פשוט יודעים. אגב את יכולה גם כן לתרום את חלקך כדי שהקשר ילך לכיוון שאת רוצה
זאת אורמת שאם תהיי אקטיבית יותר בפעילויות שלדעתך מסמלות קשר רומנטי רציני ותיזמי את הפעילויות האלה
את תראי שהקשר ילך באמת לכיוון שאת רוצה

שלום

אל תמהרי לקרבה גופנית לפני שיש לך אהבה מספיקה. ככל שאדם טוב ונחמד אליך, הוא כנראה יותר רציני אתך. פתחי את הקשר הרגשי לאט ובהדרגה והשקיעי בו.

למעלה