לראובן ולשאר הכבאים

לראובן ולשאר הכבאים

רק רציתי להגיד לך שאני מאוד מאוד נהנתי יום רביעי היה סבבה ואני סוף סוף הבנתי את המשמעות של הדברים שאמרתם לנו מה היום הראשון של הקורס אני מבין את משמעותם וחשיבותם של הכבאים בארץ ובכלל ואני גם מיתכוון להישאר ולהתנדב אם אני יוכל אני מאוד נהנה ואני מקווה שכול צופי אש גבעתיים נהנים כמוני מעוז

Rescue1

New member
אתם לא נורמלים נישבע לכם !

דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ! אני צועק לכם ! דייייייייי דיייייייי ! בבקשה תפסיקו עם ההודעות האלה של גבע שאתם הכי מוכשרים דיייייי........ אתם 100 צופים וכל אחד חייב להגיד פה 1000 פעם תודה ? כאילו חלאס אולי ? אם כבר בואו ניפתח פורום " גבע הגדולים מכולם" עוד מעט מרוב ההודעות פה אנשים יקומו בבוקר ובמקום להגיד שמע ישראל יגידו שמע ישראל , גבע השולטים ! דייי כבר די עם הגן הילדים הזה פה ! ערן תעשה עם זה כבר משהו ... זה עולה כבר לעצבים אצל הרבה מאוד אנשים פה ! ואתה יודע שאני בחיים לא מדבר רק על עצמי ! אז אנא ממך ... אל תהפוך את המקום ל"נענע 2" והמבין יבין . לילה טוב לכולם , גם לגבע הטובים מכולם והחכמים . גבע לשילטון !!!!!!!!

fireman

New member
ולדי תרגע....מה קורה איתך?

תראה אני אישית שמח שהחבר´ה מגבעתיים דופקים אחלה נוכחות....זה מריץ את הפורום ואני אישית שמח לראות שיש כאן עוד ועוד מתנדבים חדשים (זה מה שרצינו לא?) אין לי שום בעיה עם ההודעות כאשר יש בהן תוכן כמובן, אני שמחו לראות שהם נהנים בקורס שלהם ואני ביום רביעי אפילו מגיע לבקר ולפגוש את החבר´ה החדשים של גבעתיים....ולדי תסתכל על זה מהצד החיובי (כי אין צד שלילי בכלל) יש כאן הרבה חבר´ה כולם נהנים כולם רוצים להגיד תודה....סבבה טוב מאוד...אל תיקח את זה קשה ותאמין לי שזה יעבור כל כך מהר שלא תרגיש בזה אפילו ואל תדאג.... אנחנו לא נגיע למצב של נענע....תסמוך עליי בנוגע לזה קח בקלות ידידי, צא מהלחץ...אם בא לך תתקשר אליי אני אנמק את עצמי עוד יותר ולגבי החברה של גבעתיים, אתם תותחים כל הכבוד! תמשיכו כך! יום טוב לכולם

Ribak

New member
נראה לי כבר כל הצופים היו פה ../images/Emo13.gif

וזה מה שמוכיח שהפרסום אצל ראובן עובד !

TAFD

New member
אני מסכים עם ולדי

ערן, ולדי התכוון שהבעיה היא לא בכך שהם מביעים את זה שהם נהנו בקורס, אלא שהם מתלהבים יותר מדי ומתחילים לצאת בהצהרות כמו שבטי צופים במחנה קיץ. "גבע שולטים" "גבע מספר אחד..." וכו´.

למעלה