לקרוא ולא להאמין. שימו לב לידיעה בואללה. " כוח צה"ל ירה בשוגג לעבר עמדת חמאס ברצועה)

אם הכוח ירה לעמדת חמאס בשוגג אז למי היה מכוון הירי?
באמת אני שואל למי היה מכוון הירי?
וחכו זה עוד לא נגמר. ""מפקד אוגדת עזה תא"ל נמרוד אלוני ערך תחקיר לאירוע והציג את לקחיו למפקדים ביחידה. על פי הערכות בפיקוד הדרום מפקדים בגדוד יעמדו לדין משמעתי. קצינים בפיקוד אמרו בשיחה סגורה כי מדובר באירוע "חמור מאוד.""
עכשיו אחרי ששפכתי כאן את תדהמתי והזעזוע לגלות איך הצבא שלכם לא השתנה מאז טראומת יום הכיפורים.
נתנו להם נשק אבל אסור להם להשתמש בו אמר ספק מגחך ספק צוחק הצדיק הרב כהנא.
אתם המדינה היחידה בעולם שלא רוצה להרוג מחבלים. אסור להרוג מחבלים.
פשוט לא להאמין.
מפקד אוגדת עזה תא"ל נמרוד אלוני ערך תחקיר לאירוע והציג את לקחיו למפקדים ביחידה. על פי הערכות בפיקוד הדרום מפקדים בגדוד יעמדו לדין משמעתי. קצינים בפיקוד אמרו בשיחה סגורה כי מדובר באירוע "חמור מאוד. גבול רצועת עזה שקט בגלל אינטרס של שני הצדדים. המפקדים בשטח צריכים לדאוג שלא ניגרר להסלמה בגלל אי הבנות בשטח, בעיות בטיחות או מוטיבציית יתר. אפשר להיגרר להסלמה בקלות. אם האירוע היה מסתיים בהרוג פלסטיני בעמדה, חמאס היה מגיב והאזור היה מדרדר לכמה ימי קרב, במקרה הטוב".
זאת כבר תבוסתנות של פיקוד צבאי שחונך להיות תבוסתן.

מוטי חוף

Well-known member
אם הכוח ירה לעמדת חמאס בשוגג אז למי היה מכוון הירי?
באמת אני שואל למי היה מכוון הירי?
וחכו זה עוד לא נגמר. ""מפקד אוגדת עזה תא"ל נמרוד אלוני ערך תחקיר לאירוע והציג את לקחיו למפקדים ביחידה. על פי הערכות בפיקוד הדרום מפקדים בגדוד יעמדו לדין משמעתי. קצינים בפיקוד אמרו בשיחה סגורה כי מדובר באירוע "חמור מאוד.""
עכשיו אחרי ששפכתי כאן את תדהמתי והזעזוע לגלות איך הצבא שלכם לא השתנה מאז טראומת יום הכיפורים.
נתנו להם נשק אבל אסור להם להשתמש בו אמר ספק מגחך ספק צוחק הצדיק הרב כהנא.
אתם המדינה היחידה בעולם שלא רוצה להרוג מחבלים. אסור להרוג מחבלים.
פשוט לא להאמין.
מפקד אוגדת עזה תא"ל נמרוד אלוני ערך תחקיר לאירוע והציג את לקחיו למפקדים ביחידה. על פי הערכות בפיקוד הדרום מפקדים בגדוד יעמדו לדין משמעתי. קצינים בפיקוד אמרו בשיחה סגורה כי מדובר באירוע "חמור מאוד. גבול רצועת עזה שקט בגלל אינטרס של שני הצדדים. המפקדים בשטח צריכים לדאוג שלא ניגרר להסלמה בגלל אי הבנות בשטח, בעיות בטיחות או מוטיבציית יתר. אפשר להיגרר להסלמה בקלות. אם האירוע היה מסתיים בהרוג פלסטיני בעמדה, חמאס היה מגיב והאזור היה מדרדר לכמה ימי קרב, במקרה הטוב".
זאת כבר תבוסתנות של פיקוד צבאי שחונך להיות תבוסתן.

במקום לירות על שטח ריק כרגיל הם ירו בטעות על עמדת הרוצחים מחמס :-D ;) ;-)

כעת תבין מה רשום למטה בחתימה שלי

רק שלטון ומטכ"ל ברוח ה-101 בסגנון ימין קיצון יביאו הרתעה ובטחון

במקום לירות על שטח ריק כרגיל הם ירו בטעות על עמדת הרוצחים מחמס :-D ;) ;-)

כעת תבין מה רשום למטה בחתימה שלי

רק שלטון ומטכ"ל ברוח ה-101 בסגנון ימין קיצון יביאו הרתעה ובטחון
מה שנכון נכון.
עוד ארוכה הדרך שימין קיצון כדוגמת סמוטריץ, בן גביר, ונועם יחזיקו במושכות וינהלו את מדינת ישראל אבל הם פורצי הדרך.
השאר הם ימין מזוייף.
בנט גמר את הקריירה הפוליטית שלו.
סער גמר את הקריירה הפוליטית שלו.
וגם לאפיד גמר את הקריירה הפוליטית שלו.
כל אחד מסיבותיו והחלטותיו .
משהו חמור מאוד קורה בחלמלנד. לא רק שהיא בלוף שבילף העם היהודי את עצמו אלא שעכשיו ניתן להגדיר אותה כמדינה שהתבוסתנות שאני מכנה אותה "תבוסתנות חרבון אוסלו" חילחלה עמוק מהשמאל ההזוי והתבוסתני לצבא.
ראה דוגמה את סגן הרמטכ"ל מזהה התהליכים הסוציולוג בלי התעודה בלא הוא יאיר גולן שבכל מקום אחר בעולם הוא היה מוקע על עמוד הקלון והבגידה.
שלא לדבר על ההומו שתומך בהאג.

למעלה