לקראת שבת, שלום והזמנה

VASANA

New member
לקראת שבת, שלום והזמנה../images/Emo24.gif

נכון שהדרתי את רגליי [ואצבעי המקלידה] מזמאןןןן, אבל רבים וטובים מאהוביי וחבריי מבקרים פה. התגעגעתי! מה דעתכם להצטרף אליי לביקור בראשל"צ לרגל חגיגות המאה לעיר? גיליתי שמחר הולכת להתקיים חגיגה מוסיקלית - קונצרט בפארק, ואני מתכוננת להיות שם. http://www.hironit.co.il/?CategoryID=1244&ArticleID=3539 הפרטים, למעוניינים: הסימפונית הישראלית ראשון לציון, מקהלת הפילהרמונית ת"א וזמרי אופרה בחגיגה לסוף הקיץ בערב מחווה למחזות זמר גדולים, שירים נפוליטנים, קטעי אופרה ידועים ועוד... מנצח: דודי זבה סולנים: לימור שפירא, יותם כהן, אירה ברטמן מתי: 5.9.09 - מוצ"ש החל מהשעה 21:15 מקום: אמפי פארק קרית ראשון (ליד החי כיף) הכניסה חופשית אשמח לראות מי ומי בין הבאים, ואולי נצליח להפגש לזכר הימים הטובים שבת מבורכת לכולכם! נאוה

עלווה

New member
היי מקסימה../images/Emo25.gif

ממש געגעתי.....ואשמח לפגוש אותך ולחבקך

ואסנה הקסומה,תגידי את אמיתית?../images/Emo230.gif

אני זוכרת אפילו כשראיתי אותך פעם במפגש, את באת והתעופפת כמו פרפר צבעוני מדהים, עלווה,,, איזה כיף לך יהיה לך לבלות גם בעיר שהתגוררתי בה בעבר ומתגעגת אליה,

VASANA

New member
שושקה המתוקה

זוכרת לטובה את המפגש ההוא. תודה על המחמאות, את מקסימה בעצמך1 יש סיכוי שתגיעי הערב?

טליה1233

New member
ואסססססס ../images/Emo24.gif מה שלומך?

אין לך מושג כמה התגעגעתי אלייך.
שאלתי את ברקי לשלומך. נבוא ועוד איזה נבוא - בהמונים! U... לראותך שוב

VASANA

New member
אני... אני...

כ"כ עסוקה ולא מוצאת זמן "לכסות" את כל מה שצריך. בכל אופן, חושבת על כולכם המון. אני מניחה שלא תוכלי להגיע הערב, נכון?

ברק 188

New member
ואcי איזה כך לראותך פה ברוכה הבאה

בהחלט,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, נראה לי... נראה שמתאים לי וגם לברקית לבאים לבאות יש אפשרות להגיע גם בהסעות חינם הלוך וחזור מבניין העירייה ברח' הכרמל 2 מול היקב אוטובוס ראשון יצא בשעה 20:00 ואחרון 21:00 ההסעות חזרה לאחר המופע תחליטו היכן נפגשים כול הנרגשים . אמרת שירים נפוליטנים, קטעי אופרה ידועים ועוד...

VASANA

New member
C מחת אותי כפליים!

אשמח לפגוש ושב את הברקית הנחמ(ד)ה
נתאם בקשר להגעה, אצטרך הכוונה. הקטעים שלך מ ד ה י מ י ם !!!

צילוש43

New member
ואסינקה../images/Emo24.gif כמה טוב לראותך יקירתי../images/Emo25.gif

את ודרכים ספרי לי על זה
את מגיעה? אזי אולי תהייה גם חגיגה... אשתדל, אשתדל להגיע ולו לחיבוקך שהתגעגעתי לו המוניםםםםםםם

VASANA

New member
אל תחשפי את "כושר ההתמצאות" שלי../images/Emo3.gif

גמני מגועגעת המונים!!! נדבר אח"כ, אני הולכת לאמי, אשוב בעוד כשלוש שעות.

ניקו 45

New member
אוהווווווו ואסANA אוהוווווו ../images/Emo24.gifיובלות

לא ראיתך כאן . ברוך שובך הביתה

VASANA

New member
ניקו'לההה../images/Emo140.gif מיליון געגועים!

אכן, יובלות לא גלשתי [כאן או איפשהו], מגועגעת טוטאלית ומקווה שיזדמן לנו להפגש בפעם אחרת. מניחה שלא תוכלו להגיע הערב. חיבוקימים

למעלה