לקראת סמסטר אביב הקרב ובא..

Agent Saimon

New member
לקראת סמסטר אביב הקרב ובא..

אחרי דפדוף קצר בארכיון ראיתי שלקראת סמסטרים קודמים באו אנשים טובים, תרמו מניסיונם ועזרו לחדשים המבולבלים בכל מה שקשור לרישום, מרצים וכו'... לדעתי יש להמשיך את המסורת הנפלאה. בקיצור, הנה מרצים בכמה מהקורסים הפופולריים ביותר. אם יש לכם מה לומר על מרצה, או מתרגלים או משהו כזה (בגבולות הנימוס כמובן), תשרשרו.
חדוא 1מ -פרופ' יואב בנימיני -דר נעמי שקד-מונדרר
אלגברה 1 מ -פרופ' אריה יוהס -פרופ' יואב מוריה
פיזיקה 1 מ -פרופ' ארי לאור -פרופ' ג'ף סטיינהאור
שפת C -אליעזר רפפורט -ויטליי סקצ'ק -אלכס גונטמכר תודה רבה לעונים

Hamall

New member
לך לרפפורט בשפת סי...

הייתי הולך לעירד יבנה ונרדם בהרצאות שלו למרות שהוא "הכי טוב", אבל אז גיליתי את רפפורט והייתי נשפך מצחוק בשיעורים שלו...וזה שווה את הכל. הוא פשוט זקן רגזן :) אבל אם אתה רוצה ללמוד לך לעירד יבנה, אם יש אותו. לא מכיר את השאר.

abt

New member
1111////

חדוא 1מ - - פרופ' יואב בנימיני - דר נעמי שקד-מונדרר - טימור מירון אלגברה 1 מ -פרופ' אריה יוהס -פרופ' יואב מוריה או ניזאר רדואן פיזיקה 1 מ -פרופ' ארי לאור -פרופ' ג'ף סטיינהאור לא יודע.... שפת C -אליעזר רפפורט - בכלל בכלל לא משהו, מסבך הכל יותר מדי... -ויטליי סקצ'ק -אלכס גונטמכר

snoofkinn

New member
מצחיקה? היא מלמדת כמעט כמו מכונה

ומלמדת ממש מהר... אבל אני הייתי מרוצה כשלמדתי אצלה. בשפת C - למדתי אצל אלכס גוטנמכר, וכל שיעור הייתי נרדם מרוב שיעמום...

היא עצרה לכל שאלה, וענתה מאוד ברור

בקשר למצחיקה - "הדבר היחידי שטוב בך כרגע זה שהפה שלך מלא בסנדוויץ', ו... הה הה....". תצרף את זה לקול המצחיק שלה, ותקבל כיתה שלמה שמתפקעת מצחוק

Kurayami

New member
שאלות נוספות לגבי מרצים

מי עדיף? פיסיקה 1מ' מרצים: ג'ף סטיינהאור / לאור ארי מתרגלים: גיל יותם / ברטל גיא / יום-טוב ניר מע' ספרתיות מור טל / גייגר דן / קמינסקי מיכאל ובכלל איך: אסמיר סאהר - מבוא למדמ"ח והרי אסף - חדו"א 1ת'

snoofkinn

New member
לגבי המתרגלים בפיסיקה

לא מכיר את גיל יותר, אבל שני האחרים באמת ממש סבבה. אני אישית ממליץ על גיא ברטל, אבל גם ניר בכלל לא רע.

cattletech

New member
הוא כמו דובון אכפת לי

אחלה מרצה. מיוהאס אריה - להתרחק. אומרים שהווידאו טוב באלגברה, חבל שלא השתמשתי בזה בזמנו. אלוהים הוא כמו צילאג או משהו כזה...

במע' - כל אחד חוץ מטל מור!

אני מכיר רק אחת שהצליחה להשאר אצלו יותר מחצי סמס', וזה כי היא לא כתבה כלום, אלא רק קראה מהשקופיות (שזה מה שהוא מצפה ממך לעשות כמובן, אבל קשה להבין ולהפנים ככה...) מי שלא הצליח לעבור למרצה השני (ניר קציר אצלנו, וכן, היו לנו רק שניים) עבר לוידאו.

למעלה