לקראת סוף שמיני תחילת תשיעי מרגישים

לקראת סוף שמיני תחילת תשיעי מרגישים

יותר או פחות את העובר? לא יודעת, בזמן האחרון בקושי מרגישה אותה. מתחילה עוד כמה ימים תשיעי, ומלאת חרדות (למרות שזה הריון שני) אני יודעת שאנחנו די הרבה בנות שצריכות ללדת בדצמבר (ככה לקראת האמצע) איך זה אצלכם? והאם יש טיפים איך אני יכולה להרגיש איזה בעיטונת ממנה כבר עכשיו (ניסתי מתוק : במבה אדומה וקצת שוקולד וזה לא עזר...) תודה ושבוע טוב
יעל

אין לי תשובה, אבל..

אכלתי עכשיו בשבילך (חבל שאי אפשר על חשבונך..
) חצי חבילת שוקולד, מקווה שיעזור..

קראתי בספר של בר

שמרגישים אותו פחות בגלל שהוא כבר גדול ואין לו מקום להסתובב

עדי 5

New member
יעלי,מרגישים אותו פחות

ומרגישים בצורה שונה. חשוב מאד להתרכז בתנועות ולראות שיש מספיק תנועות בעיקר בתשיעי. תנסי לשכב על צד שמאל,תאכלי משהו מתוק ותנשמי הרבה אויר. לא יאומן שאת כבר בתשיעי, אני מחכה כבר לראות את הבובה הקטנה. מחזיקה אצבעות שתרגישי הרבה הרבה תנועות.

תודה הריוניתי ועדי ../images/Emo24.gif

היא ממש דומה לאמא ולא ממש מזיזה את עצמה... אני אחכה עד הצהריים ואם לא יהיה שינוי משמעותי אולי אקדים את התור שיש לי מיום רביעי להיום. בלילה אכלתי נשיקות והיה נדמה לי שמישהי זזה שם, אבל לא כמו פעם
אוף, לא זוכרת כאלה חרדות בפעם הקודמת... ועדי - אני עוד זוכרת כשרק הודעת על ההריון : "מה דעתנו על עיד 5?!" כמה התרגשנו... שיהיה שבוע טוב ומוצלח לכולנו
יעל

קרניבל

New member
ניסית לשכב על צד שמאל?

לא יכולה לעזור לך מניסיוני כי שני הבנים שלי הם שחקני כדורגל גדולים- גם בחודש תשיעי...
ואני הייתי הולכת על ענבים,לא על שוקולד, הם מלאים בסוכר בצורה מטורפת <וגם טעימים
> אגב מה התל"מ?

התל"מ 16.12 ותודה ../images/Emo140.gif

אבל אני בונה על 7.12 - אז אם את יולדת בתל השומר אולי ניפגש
אני אלך על כיוון של פירות, באמת תודה.

מה עם מה שסיפרתי לך שעזר אצלי?

לשכב על הגב + לשחק קצת עם הטבור. ניסית? אצלי זה מעיר אותו ברגע.

חשבתי עליך וניסיתי אבל בקטן.

לא חזק וככה בחשדנות (לא יודעת זה היה לי קצת מוזר...) אפשר גם בישיבה? (אני בעבודה) ומה הכוונה בלשחק, אתמול ככה קצת נגעתי, צריך ממש ללחוץ פנימה?
יעל

אפשר לנסות בישיבה, האמת שלי הכי

עוזר בעמידה, ככה עשיתי לפני הסקירת מערכות, קצת פאדיחה אם יש אנשים בסביבה אבל אפשר רגע להיכנס לשרותים או משהו כזה, ולא ללחוץ, פשוט לגעת בעדינות, בתנועות מסביב לאזור.

אמאליאו

New member
לא רוצה להלחיץ,,, אבל,

קודם כל בשבועות מתקדמים מרגישים את העובר בצורה קצת שונה (יש להם פחות מקום והם יותר דוחפים מאשר בועטים), אבל אם עוברות שעות ואת מנסה כל מני דברים ולא מרגישה שום תנועה (או מרגישה ירידה ניכרת בכמות התנועות ולא רק באיכותן) - ללכת לעשות מוניטור. מקסימום יצאת קצת היסטרית וירגיעו אותך. אצלי בהריון הראשון זה הציל את הילדונת שלי.

קרניבל

New member
יו-זה מדהים../images/Emo70.gif הוא זז אחרי שניה../images/Emo12.gif

אני יושבת במשרד- וקוראת את התגובה שלך- התחלתי לגעת בטבור- ובשניה הזו הוא התחיל לזוז

../images/Emo6.gif זה באמת מדהים

וסתם ככה לספר- הייתי בסריקת מערכות מוקדמת ובעובר לא זז ולא ראו הכל, הרופא זימן אותי שוב, אותו סיפור ועוד זימון.. לפני הפעם הרביעית חברה סיפרה לי על העניין הזה עם הטבור ויעצה לי לנסות לפני הסריקה, וזה עבד מצויין! ובכלל מאז, כל איזה שעה שאני מתגעגעת ורוצה להרגיש אותו אנחנו אומרים שלום אחד לשני דרך הטבור.

Owity

New member
שוב, בלי להלחיץ וזה בטח אינדבידואלי

אבל אנחנו פחות או יותר באותו תל"ם ואני דווקא מרגישה אותה באופן משמעותי יותר חזק בשבועות האחרונים. בבקרים היא בקושי זזה ואפילו נלחצתי כמה פעמים, אבל בערבים היא זזה המון. ממש רואים את הבטן קופצת כל הזמן ולפעמים זה אפילו קצת כואב. די מלחיץ הקטע שאם את לא מרגישה אותה בשלב כזה אומרים ללכת למיון, כי לפעמים היא לא זזה ואני כבר מתחילה לחשוב...

למעלה