לקראת מכבי קאחה , כתבה יפה בוואלה

שיב, לדעתי

לוגאן לא מתאים למכבי. יש לו הרבה מדי עליות ומורדות. הוא מתקשה לייצר לעצמו מצבי זריקה ויש לו חדירה בינונית.
הוא לא קילר הגנתי ומאוד חבל לי שלא החליפו אותו בשחקן אחר.

אני חושב שאם היה מגיע גארד עם יכולת ניהול משחק טובה יותר מזו של לוגאן ושל היקמן, גם שרמנדיני היה יכול להצליח במכבי.

מבחינת האחרון, לדעתי, החילוף שלו היה מתבקש כיוון שרק ליאור אליהו ידע להפעיל אוו נכון אך הרי כל חמור יודע איזה חור נוצר מתחת לסל כששמים את ליאור ואת גרגמל ביחד.

uridavid

New member
מורן

עם כל הירידות עליו הוא יכול להכניס אנרגיות
ולעשות פיק אנרול יותר טוב מהאחרים

רבע שני

שיפוט עד עכשיו הזוי.

עכשיו נוציוני רכב על ג'יימס ועשה PUT BACK לסל ועוד קיבל פאול , ברבי הראשון בהתקפה אחת מרפק של בייליצה על אליהו קיבל פאול של אליהו , ואח"כ שחקן ספרדי נכנס בלי כדור והפיל את פלאניניץ וכלום.

מכבי מזעזעת בריבאונד , אף אחד מהגארדים לא חודר לסל כולם מכדררים עד אימה ופשוט נתקעים וזורקים , מלקולם תומאס לא יכול לקחת על הגב גם קונוס , לא מצליח לדחוף פנימה בכדרור מול אף אחד, פשוט אפס של שחקן.

רק פלאניניץ קיים במכבי , כל היתר זה גוש אחד אחיד של בינוניות זועקת לשמים.
וקאחה לא משחקת מי יודע מה .

ודבר נוסף לגבי היקמן

עד היום אנחנו נורא נחמדים אליו בשם איזה פוטנציאל , אבל תכלס הוא לא מציג כדורסל בטח לא בהתקפה , ששווה יותר מעמדת מחליף בקבוצה ששואפת לאן שהוא. הוא משלים והכל , אבל הכדורסל שלו גם כן ממש לא תכליתי.
למעט לנדסברג שאוכל את הסל כשנותנים לו , אין למכבי שחקן אחד אסרטיבי בהתקפה.

ודבר נוסף לגבי ההגנה

לא יודע מה בלאט עושה באימונים , אבל מכבי מזעזעת בהגנה על שלשות , מילא אם הצבע היה אטום , אבל לא זה ולא זה , אני באמת לא מבין מה קורה עם הקבוצה הזו השנה ,ההגנה רעה מאד.
עכשיו תחילת מהלך הגנה , לוגן עם השחקן שלו שמתמקם בנוחיות על קשת השלוש , פשוט עוזב אותו ונכנס לצבע , השחקן מקבל כדור ועולה לשלשה בכיף שלו.

יש משהו לא מאוזן בקבוצה

והיא פשוט לא מתחברת. אני חושב שחייבים להחליף את לוגאן..
הוא פשוט לא מתאים למכבי, משחק לבד. מברדק את ההתקפה.

חייבים להביא גארד מרכז והגנתי.

יש במכבי שחקנים שהגארדים לא יודעים להפעיל ולכן ככה אנחנו נראים.

אני לא מבין למה אתה הולך רחוק

הדקות האחרונות מראות לך על מה אני צועק כל הקיץ , אין למי ללכת בשביל סלים מכריעים.
לא אוחיון , לא היקמן , לא סמית , הם לא שחקנים עם רמת קליעה מספיק יציבה מחוברת להובלת כדור מספיק טובה. לכל אחד מהם יש או זה או זה. היחיד שמחבר קליעה עם כדרור זה לוגן , ולוגן הוא חתיכת נמושה , אז גם הוא לא אופציה.
בסופו של דבר אי אפשר לברוח מרמת ההשקעה, כשמשקיעים בקמצנות , ההישגים גם הם בקמצנות.

העונה הזו לטעמי משלימה מהלך של 3-4 שנים שהחל כשכץ הלך , רמת ההשקעה ירדה וירדה , והיום מקבוצה פיבוריטית לפיינל פורים , הפכנו לקבוצה שנלחמת על העפלה מהטופ 16 , ומפסידה בבית לקאחה שלא מזכירה בכלום אפילו את קאחה שאותה ניצחנו בלי ביתיות , מי שרוצה לדמיין לעצמו שזה בגלל השיטה החדשה שידמיין.
אם אנחנו אכן נודח מוקדם , יש בזה נחמה אחת , האוהדים יאבדו סבלנות כלפי פדרמן ויגלו סוף סוף את הפיחות החד הזה במעמד של מכבי תחת פדרמן , פיחות שנובע לחלוטין מחוסר ההשקעה, פיחות שהתעכב בשנה שנתיים בגלל המאמן שלנו , אבל גם הוא לא יכול להושיע מול קבוצה שהוא לא סומך בה על אף אחד כמעט , ולכן מחליף כל משחק בלי סוף.

"יש במכבי שחקנים שהגארדים לא יודעים להפעיל" - ומה עם זה שהגארדים לא מסוגלים להפעיל את עצמם? מתי היו לך כאלה גארדים בינוניים?

Roy M

New member
בלי קשר להתערבות שלי, די רציתי שנפסיד

רק כדי שהפדרמנייאדה, עיתונאי החצר והקהל שקונה מנוי גם כשמוכרים לו חרא במקום למחות בתוקף.
אני מקווה, שהקיץ הקבצנים בהנהלה יחושו בכיס את את המחדל שלהם.

כמו שאומר ההוא מעלי , גם אני לא אוהב שמפסידים , אבל פדרמן ימשיך בשלו כל עוד יתנו לו , וכל עוד יגיעו להצלבה ויעופו בצורה הירואית , יש למכבי בבמה להשתמש כדי לספר לאוהדים איזשהוא בולשיט הירואי שהאוהדים יחיו איתו.

עמיקם10

New member
לנגפורד היה גיי טו גו-ופרמאר משחק בטורקיה.!!!

לא ברור איך- אלא כסף. גם לאמפה מוכיח שכמעט הכל ענין של כסף.
קאחה אחרי עשר שנים העיפה איבנוביץ..ברגע שהוא עשה להם---אפי-שמיר.-קאטש

מה אמרת על היקמן?

הכל זה מי נמצא על יד מי.
שים את פרקינס על יד היקמן ותקבל מזכרת ממכבי שלפני שנתיים.

פשוט לא נכון

היקמן ופרקינס שחקנים דומים עם מוגבלות דומה , אף אחד מהם לא מוכשר כמו פארגו , אף אחד מהם לא ידית כמו פארגו, ובכנות אני תמיד אעדיף את פרקינס שהיה מנהיג על המגרש , חודר הרבה יותר אסרטיבי, הגנה הרבה יותר תכליתית.
היקמן הוא בעיה , כי מרוב שהוא משלים הוא לא קלעי מספיק טוב כדי לשמש כSG , ולא רכז מספיק תכליתי כדי להיות רכז פותח.
כמו שאמרתי בעבר , לטעמי הוא גארד מחליף אידיאלי.

אתה כל כך טועה

ואתה שוכח שהיקמן עונה ראשונה במכבי.
אתה משווה אותו מול פרקינס בעונה בה נפצע? קצת לא הוגן.

היקמן חודר מעולה (פחות טוב מפארגו אומנם), קולע טוב לפחות כמו פארגו ושומר יותר טוב ממנו.
הייתי רוצה לידו שחקן שישלים אותו עם אנרגיות ומוטיבציה (אולי לנסברג).

מה קשור עונה ראשונה?

הכשרון שלו מוגבל, האופי שלו נהדר , אבל הכשרון לא משהו.
ואני חושב שפרקינס בכל רגע במכבי עד לפציעה היה עדיף עליו בהרבה.

למעלה