לקראת הסינגל הממשמש ובא..

YugiBoy

New member
בדיוק בגלל זה.

היא חדשה ובגלל זה כולם מתים עליה... היא לא עברה שערוריות ולא עשתה עדין שום דבר רע... בריטני צריכה לדעתי לכוון את עצמה לסגנון הזה.... נגיד, כריסטינה ניסתה לכוון את כולם לסגנון אחר לגמרי, ממש הלכה נגד הזרם.. ונשארה שמה. בריטני צריכה לזרום עם הזרם, להכניס בו את הטאצ' שלה והראות לכולם איך עושים מוסיקה טובה! מה גם שלריהאנה יש קול יותר צעיר וטוב, ולבריטני כבר אין את הקול הכובש שהיה לי בתחילת הדרך.. עדין יש לה קול יפה, אבל הוא לא עמוק ועם כל המשחקים שהיא יכלה לעשות איתו בהתחלה...

Kryptonite

New member
בכלל לא שמענו את הקול שלה

ובהקלטות האחרון (AKA רבליון וג'סט יסטרדיי) שכן שמענו, הוא נשמע יותר טוב מב - ITZ ומ"בריטני".

Kryptonite

New member
עד שלא נשמע אותה שרה בלייב

לא נוכל לדעת בינתיים בריבליון היא עשתה כמה תווים שמזמן לא שמענו ממנה, וזה בכלל לא ערוך.

YugiBoy

New member
אפשר קישור לריבליון?

מה שאני זוכר מהשיר הזה הוא שירה בלחישות ... ללא יכולות ווקאליות... יכול להיות שאני פשוט טועה, אשמח לקישור.

Kryptonite

New member
אתה ניראה לי לגמרי מבולבל

מאיפה הבאת שאת ריבליון היא שרה בלחישות? Oo http://www.youtube.com/watch?v=XQdhhwc4zSI לחישות זה תמיד דברים ערוכים, כמו DS ו - MP. את ריבליון היא שרה בקול המלא שלה ובטכניקות שירה נכונות, דבר שאף פעם לא איפיין את בריטני בלייב. אמנם לא שמענו בקטע הספציפי הזה איזה power note מרשים במיוחד, אבל זה שיפור ענקי בשביל השירה של בריטני. הגוון קול שלה נשמע ממש טוב והיא גם לא השתמש בחלק מהמניירות התינוקיות שהיא משתמשת בהן בקול המסחרי שלה.

YugiBoy

New member
כנראה ששמעתי שיר אחר...

איך מבדילים בין שיר ערוך ללא ערוך? DS ו MP ערוכים?
ולא הבנתי למה התכוונת כשאמרת 'מיניירות מגוכחות'... אשמח אם תגיד לי באיזה קטע מאיזה שיר... בעיקרון זה באמת הרבה יותר טוב...
אבל הוא עדין נשמע... אני לא יודע איך להסביר... באמת שאני לא מנסה להיות קטנוני...אבל כאילו הקול שלה טיפה יותר עבר.. אוף יכול להיות שזה בגלל שאני רק התחלתי לשמוע את כל השירים שלה מהדיסק הראשון... והקול שלה שמה כל כל טוב.. היא לא יכלה לשיר פזמון שלם כמו בשיר הזה ולהישאר באותו הגובהה.. תמיד היו משחקי קול כאלה... ושמה זה שטוח כזה... כמו מישהי רגילה... אתה חושב שעם פיתוח קול נכון היא יכולה לחזור למה שהיא הייתה מבחינה ווקאלית? |HOPE|

Kryptonite

New member
קצת קשה לא לשים לב שהאמא של הקול שלה

ערוך ב - MP ו - DS, בעיקר כי זה יותר נשמע כמו רובוט ששר שם מאשר בריטני עצמה. בכל מקרה, רוב השירים של בריטני ערוכים (כולם, אבל לא לאורך כל השיר הכוונה). מהסיבה הפשוטה שהמפיקים שלה רצו שהקול שלה יהיה הרבה יותר מסחרי, קליט ושיהיה "קל לשיר איתו". לכן ערכו אותו ממש עוד בדיסק הראשון (וממש קל להבין את זה כשרואים הופעות מהתקופה ההיא, ושומעים איך היא מתאמצת ממש לשנות את הקול שלה) בגלל זה הקול שלה כשהיא התפרסמה שונה מקול שלה כשהיא הייתה ילדה קטנה. הקול המקורי של בריטני הרבה יותר "עמוק" ומחוספס (בצורה היפה, husky כזה), אבל בגלל שהיא עשתה פופ דביק כזה היא הייתה חייבת לפנות לגוון יותר שטוח ומתוק. (משם גם המניירות התינוקיות) בדיוק לפני כמה ימים שמעתי את הגירסת סטודיו המקורית של BOMT (בלי זמרות רקע, בלי קולות רקע שלה) ובה ממש שומעים איך היא מתאמצת לשנות את הקול שלה.

YugiBoy

New member
כשאתה אומר

מתאמצת לשנות את הקול שלה, זה אומר בעצם לשיר יותר רדוד? אבל למה היא צריכה להתאמץ אם עורכים לה אותו?....... אתה בעצם אומר לי שמשטחים לה את הקול כדי שיהיה יותר קל להתחבר? זה בדיוק ההפך... צריכים להעמיק אותו אם יש דבר כזה... שיהיה צבעוני ומחוספס הרבה יותר.. זה כל היופי בשיר! יש לך קישור לגירסת הסטודיו של BOMT?... השגתי אקפלה אבל עדין בפזמון יש קולות רקע.... ממש ביאסת אותי עכשיו =\ ועדין לא הבנתי מה הכוונה מניירות תינוקיות.. אני צריך הדגמה (=

YugiBoy

New member
היא מאוד מאיימת עליה.

לבריטני יש עבר מפואר להתפאר. זה דבר שאי אפשר לפקפק בו. אבל הקריירה של בריטני עדין בעבר, והיא תישאר שמה. עכשיו בריטני מתחילה ניו אייג' של קריירה, אחרי שלכל בנאדם שלישי שונא אותה, ומה שהולך עכשיו זה לא פופ אלה היפ הופ. ריהאנה לא עושה שערוריות ואין אפילו מילה אחת להגיד עליה. היא ממש ממש טובה, כנ"ל המון זמרות אחרות, ולהבדיל מהתקופות שבריטני הייתה בטופ, היא כבר לא שמה היום. באמת אין לי כח להיכנס שוב לוויכוח הזה, אני יודע שבריטני תצליח יפה מאוד, ולא מעניין אותה מכל הזמרות האחרות היא עושה את המוזיקה שלה והיא מאוד תצליח. בריטני לא יכולה לא להצליח... הבעיה היא שבעבר, לא ניסו להכשיל אותה ולהוציא אותה מגוחכת מכל מצב שהיא הייתה בו, וזה מאוד קשה להתחבב על כל העולם כשהעיתונאים ומי שבעצם אמור להיות אחראי על מה שהציבור יחשוב עליה, כולם נגדה. לסיכום, אני לא אומר שבריטני לא יכולה לעשות את זה בגדול, אני אומר שיש לה הרבה מאוד מה להיות מאויימת. הזמנים השתנו והיא צריך להודות שעכשיו מה ששולט זה היפ הופ, וR&B וכל אלה... היא הולכת לעשות את זה, וזה ממש לא יהיה קל... אני מאמין שאם היא תפלס את הדרך בצורה נכונה.. הבעיה היא שזה לא מעניין אותה חח...

little girl3

New member
אוף די כבר

להשוות בין בריטני לכריסטינה/ריהאנה/מדונה ולא יודעת עוד מי.... כל אחת זמרת בפני עצמה וכל אחת יש תקול המיוחד שלה ואת הדבר שמאפיין אותה מספיק להשוות בין זמרות כבר

YugiBoy

New member
זה לא הקטע...

להשוות לא יעזור כי באמת לכל אחת יש את הקטע שלה... פשוט צרם לי שאמרו שבגלל שפעם היא הייתה מספר 1, אז אף אחת לא תאיים עליה כבר... זה פשוט לא נכון וזה הכל (=

Britney Style

New member
אולי אם בריטני תהיה נחמדה היא תתן לריאנה

לחמם אותה בסיבוב הופעות
איתי מה נסגר איתך?!?!?!?!?!??!?!?! ריאנה חמודה ונחמדה וזהו! היא ממש לא מאיימת על הקאמבק של בריטני ממש ממש לא אפילו לא בקצת
אתה יכול להגיד שקיילי מינוג מאיימת על הקאמבק, מייקל ג'קסון מאיים, מאריה קארי קצת מאיימת אבל ריאנה היא סתם זמרת חמודה וזהו... אין לה שם אין לה קהל רחב והשירים שלה חמודים וזהו ממש לא בליגה
ואני לא יודע איך לא שמת לב אבל כל האלבום ITZ הוא בעיקרו R&B/טריפ הופ והאלבום הבא של בריטני יהיה שייך לסצנת הR&B והוא לא יהיה פופי כמו "בריטני" אז אל תדאג

YugiBoy

New member
הכל פתוח איתי...

שומדבר לא סגור... נכון לעכשיו, קיילי מינוג.. לא שמעתי ממנה מאז תקופת OOPS... מייקל ג'קסון?.... הוא לא מאיים הוא יותר מקביל לדעתי.... אני לא אכחיש שאני מת על הקול של ריהאנה, ויש לה חתיכת קול, לא כמו שהיה לבריטני בתקופת BOMT, אבל יש לה קול ממש טוב... ויש לה המון קהל.. ויש לה להיטים אחד אחד, כרגע אוהבים אותה יותר מבריטני, |ה-ד-ג-ש| לצערי |ס-ד-ג-ש| שלא תחשבו שאני נגד בריט או סתם לא רוצה שהיא תצליח... לא שמעתי את קלי מינוג בשנים האחרונות בטופ של הפלייליסט ברדיואים ובביקורות מוזיקה, מצד שני, ריהאנה מככבת. אם בריטני תבוא עם הסטייל הנכון, החדשני והבלתי נשכח (אני מקווה מאוד שמה שאמרו על השירים שלה באמת נכון, אי אפשר לדעת כי כל מי שמפיק דיסק לזמרת אומר שזה יהיה להיט וכל מה שאמרו על בריטני, אבל אם זה היוצרים של טוקסיק עם טימבה, בטח יש פיצ'ר חדשני.....) , וכמובן המוטיב שהורס כל שיר טוב - אסור לחזור על אותה שורה כמה פעמים. זה הורס אותי... קצת גלשתי I KNOW....

Shiri from the block

Active member
אף אחד לא יכול לאיים על בריטני. ואני לא אומרת את זה מנאיביות או משו כזה. פשוט כי בריטני ממזמן הוכיחה שהיא יכולה לעשות כל מה שהיא רוצה. היא רוצה לעשות קאמבק? היא תעשה קאמבק ותעיף את כל שאר הזמרות האלה למקום שממנו הם באו ותראה לכולם מי היא נסיכת הפופ האמיתית. וזה אומר הכל.

למעלה