לקח לי יומיים אך בסוף נרגעתי

YALI 1

New member
לקח לי יומיים אך בסוף נרגעתי ../images/Emo46.gif

ביום שישי הלכתי עם מצב רוח טוב לדיאטנית ולאחר שיחה עליתי על המשקל לראות את הירידה הגדולה של השבועיים האחרונים (הייתי אצלה פעם שעברה לפני שבועיים). ו.... כלום, נדה, חצי ק"ג מסכנים שעשו טובה וירדו, שבועיים של אכילה של 500-700 קלוריות ליום (וכדי שלא יהיו רמאויות אני רושמת כל ביס שאני מכניסה לפה, זוהי מעין בקרה לאכילה שכולנו מכירים), אויי... הרגשתי איך העשן יוצא לי מהאוזניים כל כך התעצבנתי אין מילים, במיוחד לאחר שקיבלתי מחמאות בדיוק השבוע אווויי איך רזית והמכנסיים פתאום גדולים פתאום בשתי מידות אך על המשקל כלום..... עד הערב הרגשתי איך הדם גועש, אני יודעת שמערכת ההורמונים שלי גרועה ובגלל זה אני צריכה לעבור בקרוב ניתוח נוסף, אך בכל זאת לאכול כמו שאני אוכלת מה זה 700 קלוריות ליום פעם הייתי מחסלת את זה בחצי ארוחה ופה מדובר באדיקות של שבועיים ולא לרדת? אין מילים על האכזבה שמלווה את אי הירידה ואני יודעת את כל התירוצים, הגוף מסתגל ונלחם .... אך תמיד אנו רוצים לראות את הפידבק בירידה. מרוב כעס נכנסתי למטבח והתחלתי לבשל ולאפות, הילדים הסתכלו עלי ושאלו אמא למה לא אמרת שיש לנו אורחים? אמרתי שזה בשבילנו, אז למה אפית כל כך הרבה עוגות (אפיתי 3 עוגות) אמרתי סתם
, הם הסתכלו עלי במבט מוזר, הבעל ניסה לנחם כמובן והדגיש את החשיבות של ספורט (בגלל ההורמונים) אני שונאת ספורט
, ולחשוב שפעם הייתי בכל נבחרות הספורט של בית הספר, טוב היו זמנים. תודה שהקשבתם הייתי חייבת לשפוך את הלב, וכולי תקוה שפעם הבאה שאני יעלה על המשקל תהייה באמת הירידה הגדולה
.

מןניקה

New member
עכשיו התור שלי להרגיע../images/Emo123.gif

תבדקי בארכיון ותראי איך אני בכיתי שאני לא יורדת ...ולאט לאט בלי לשים לב כבר ירדתי 13 ק"ג אז סבלנות כמו שאומרים כאן,,, בקשר לאפיה זה מסוכן!!אם יש עוגות בבית אז אוכלים!האם את לא יודעת שאויבים לא מכניסים הביתה???

YALI 1

New member
עם הטרמיטים שיש לי בבית ../images/Emo9.gif

מחר יהיו רק שאריות.

מכירה את זה../images/Emo24.gif

מהדיאטות הרגילות... את רואה שהמכנס גדול, ואומרים לך כמה רזית ואיזה יופי, אבל המשקל לא מפרגן.. ואז מסבירים שזה נוזלים וחלוקה בתוך הגוף ואלוהים יודע איזה עוד שטויות, אבל זה לא מנחם כי הכמיהה היא להיות מסוגל להגיד "ירדתי X ק"ג" ולא "המכנס גדול עליי..."

ronnymp

New member
ילי ....

אנחנו כבר מיומנים בהפסקות הירידה האלה .... לדאבוננו -
שומרים , מקפידים , מתנזרים , מתענים - ובסוף גם לא יורדים ואז עולה הסעיף - וכן יורדים ..... על ארוחה - האמא של הארוחות ..... פורקים עליה את כל התיסכולים
תראי - אני בטוח שאני לא מחדש לך כלום אבל הגוף גם צריך את הקצב לו בירידה .... הוא נאבק בכל השינוי הזה - ומכאן נובעות העצירות למיניהן .... ומה שצריך זה עוד מעט סבלנות ואיפוק ...... ולהשתדל שלא ליפול בדרך ... רוני

למעלה