לקחית מחשב נייד לתיאלנד והודו

dov12

New member
לקחית מחשב נייד לתיאלנד והודו

מישהו יכול להסביר לי איך אני מתחבר לאינטרנט במלונות . מה המהירות שלהם (אנלוגי או DSL( לפי דקות או שעות? צריך לבקש בקבלה שיפתחו אפשרות של נגישות? מול איזה חברה אני עובד שמספק את השירות (כגון בזק בנלאומי ואחרים) הרבה שאלות?- מה לעשות בכל מקרה תודה! לעונים נ.ב המחשב דרוש לי בעניני עבודה שלי וכמובן משפחתי (להיות בקשר) online

ערן שחר

New member
בתאילנד לפי דעתי יצא לך יותר זול

להכנס לכל אינטרנט קפה ויש הרבה כאלה מדובר על באט לדקה בבנקוק

mz 2t power

New member
שטויות במיץ עגבניות!!!!

יש כפרים בהודו ששם האינטרנט הרבה יותר יקר..... בכל מקרה,בהודו החיבור באופן כללי הרבה יותר איטי מבתאילנד. בתאילנד הפס רחב והמהירות כמו כן אצלנו באינטרנט המהיר. תעשה חיים אורן

ערן שחר

New member
אתה גם קורא את ההודעות לפני שאתה

מגיב עליהם בגסות? אני דברתי על תאילנד אתה כתבת על הודו פעם הבאה תקרא לפני שאתה כותב כותרות מטופשות

dov12

New member
קודם תודה לכולם

אבל בכל זאת מישהו התנסה בלקיחת מחשב נייד לבית מלון מסודר ושיש אפשרות התחברות מהחדר?

רינת24

New member
אני השתמשתי בתאילנד בשרות

של AT&T שבארץ התקינו לי 012 קוי זהב זה חיבור בחיוג שבתוכנה יש מספרי גישה מכל העולם זה לא זול ולא כל מלון נותן אפשרות להתחבר יש מלונות שדורשים עוד סכום בנוסף לפעימות מונה כדי לאפשר לך להתחבר אני נוסעת עוד פעם בינואר הפעם בלי המחשב זה לא כדאי יכול להיות הבמלונות מפוארים במיוחד תמצא חיבור אלחוטי

אמנון כ

New member
המחשב הוא הבית שלי...

אני מסתובב עם הלפטופ בכל העולם, כולל בהודו ותאילנד. באירופה וארה"ב, במלונות היוקרתיים יש היום לרוב איטנרנט מהיר בחינם ולפעמים אפילו אינטרנט מהיר אלחוטי בחינם. בהודו ותאילנד זה לא קיים בכל מלון, אבל באלו שמשתכנים בהם עובדי היי טק בד"כ. ניתן לברר את זה בשיחת טלפון פשוטה. במידה ואין אינטרנט מהיר, ניתן להשתמש בשירותים של חברת AT&T על מנת לקבל מספר גישה ל- ISP מקומי בהודו/ תאילנד. יש לקחת בחשבון שלפעמים שיחות מקומיות מאוד יקרות וכדאי לברר בקבלה כמה עולה שיחה מקומית לפי אזור החיוג שבמספר הגישה. אני לא יודע בדיוק איך מתחברים ל-AT&T, משום שאצלנו זה הגיע מהעבודה. רינת אומרת שהיא עשתה דרך קווי זהב, ובהחלט שווה לבדוק את זה. טיסה נעימה!

רינת24

New member
זה לא יחודי ל 012 יש לכל הספקיות

פתרונות דומים והחיוב מגיע (ומגיע בגדול) בחיוב החודשי

yafa kfir

New member
תגובה מיותרת מכל הבחינות

הפורום הזה איכשהו לא "תפס" את הסגנון גס הרוח והתחרותי שבדבריך. אנחנו כאן כדי לעזור אחד לשני. נודה לך אם תשתדל לא להעליב

למעלה