לקום רטוב

שיא6

New member
לקום רטוב

חג שמח כל בוקר בתי קמה רטובה מצרכים שיוצאים מכל הכיוונים השתמשתי בהגיס והחלפתי לפמפרס ועדיין אותה תוצאה.|סלינק|

נאוה ר

New member
שיא שלום!

הפטנט הוא לא בחברה טובה אלא בעטיפה כפולה. לוקחים חיתול אחד ומלבישים כמו שצריך ועושים חור קטן למטה ואז מלבישים את החיתול השני כאילו הראש של הילדה בכיוון השערות שלה. (ההסבר מובן?). וזהו קמים יבשים. לא צריך חברה משוכללת ויקרה לצורך ה"טריק". בהצלחה.

בחיים לא שמעתי על הפטנט הזה למנוע הרטבה

טוב ללמוד משהו חדש. מה שכן שמתי לב שיש שוני בין גזררות החיתולים בחברות השונות וממש לא משנה אם מדובר בחברה יקרה או לא. היו גילאים שדווקא חיתול זול עשה את העבודה טוב יותר כי בדיוק הגזרה שלו התאימה.

1טלטלים

New member
את השני מלבישים בהפוכה

כמו שמלבישים תחתון הפוך - פניו פונות לגב וגב לפנים

מנסיון שלי עם חיתולים

לכל תינוק מתאים חיתול אחר, מבחינת המבנה שלו. גם לי זה קרה דווקא עם פמפרס ואמרו לי לנסות חברה אחרת ובשבילי האגיס עבדו מצויין. המבנה של החיתול משתנה מחברה לחברה ולכן לא מתאים לכל התינוקות באותה המידה. נסי פשוט להחליף חברה. לא בגלל שחברה אחרת טובה יותר, אלא שונה בעיצוב החיתול. בהצלחה! ענבל

ועוד דבר...

אחרי ההחתלה, הקפידי להוציא את ה"מלמלה" החוצה בקצות החיתול ליד המפשעה, כך שקפלי הגומי של החיתול הם אלו שיבואו במגע ישיר וימנעו מעבר צרכים ממנו החוצה. ענבל

לנו הציעו דבר אחר שעבד כמו שעון

פשוט לקנות ללילה מידה או אפילו מידה וחצי יותר גדולה אנחנו גם ניסינו להחליף חברות ולא עזר וזה עבד כמו שעון אין יותר קימה רטובה

למעלה