לקובי לdana12341 וללנוצה

לקובי לdana12341 וללנוצה

קובי הגדול מכולם, ציפציף המדהימה וללנוצה שלא מפסיקה להצחיק ולצחוק (תודה על היין) תודה על שהנעמתם לי מזמנכם אתמול בביתי, לי היה ממש ממש כייף - מקווה שגם לכם.... כייף כל כך לשבת עם האנשים שחווים את מה שאתה חווה ומבינים כל כך ולא מסתכלים ובוחנים לך בצלחת. קובי אתה ג-ד-ו-ל (וזה לא במימדים....) ובתקווה שנגמרו הגיהוקים, יש עוד עוגה וגלידה..... גם בעלי התרשם מכם במיוחד אחרי שסיפרתי לו עליך, קובי (אולי נצליח לשכנע אותו גם להגיע לחדר ניתוח) תודה על הכל כן ירבו מפגשים כאלה, אתם מוזמנים בכל עת ולמפגש הבא קחו אותי מראש בחשבון....... תודה לכם וחג שמח

לנוצה

New member
היה כיף להכיר את משפחתך../images/Emo24.gif

היה כייף להגיע להית שיש בו אהבה וכבוד עיריתי את גדולה (כבר לא כול כך) ערן אתה שנון ולהכי יפה שבעולם זיו יום הולדת שמח
ד"ש לחתולים המגניבים שלכם
...... אוהבת לנוצה

ד קובי

New member
תודה לך יקירתי על שארחת אותנו

היה כייף לראותך ותענוג גדול להתארח אצלך. יש לך משפחה מקסימה שימרי עליה מכל משמר שתישאר כזו. העוגה חבל על הזמן יאמייייי, אבל מי שנהנה יותר מאיתנו נראה לי היה החתול חחחחחח. בעלך לא צריך חדר ניתוח לא להגזים הוא נראה בסדר גמור!!! לוקחים אותך בחשבון הגיע הזמן שיכירו אותך חברי הפורום את מקסימה.

dana12341

New member
איריתי היה ממש כייף

נהניתי כל כך מהאויר שלא הרגשתי שעברו כמעט שלוש שעות . אהבתי את הבית והחצר- זה החלום:) ממש כייף. יש לך משפחה מקסימה בן מקסים ממש חתיך. והבת הקטנה שהיא באמת מיוחדת. ובעלך השנון והמצחיק, באמת משפחה מקסימה. נהניתי מאוד, אמנם עוגות שוקולד לא עושות לי את זה, אבל לפעם הבאה אני מזמינה עוגת גבינה קרה:):) את זה אני אוכלת בלי בעיה. שמחה שאת מתחילה להכיר את אנשי הפורום ולמפגש הבא אני גוררת אותך , קניתי כבר נגרר לאוטו:) תודה לך על הארוח חג שמח גם לך ציפי,

ארזתי לך אויר בשקית ושכחת לקחת אותה

אז הכנסתי למקפיא והקפאתי רק בשבילך..... בואי נראה איך תדברי על האויר אצלנו עוד חודש חחודשיים - קררררררר.......

למעלה