לקבלת המפקד הפורום ימתח להקשב

MSF GMs

New member
לקבלת המפקד הפורום ימתח להקשב ../images/Emo195.gif

התפקדות פורום מייפל סטורי, פורים 2011
אז חברים הרבה זמן לא עשינו התפקדות פורום, נשמח מאוד אם תשתפו פעולה (מי שלא רוצה לא חייב לענות על הכל).
כללי
שם: גיל: שרת: דמויות במשחק: משחק מאז: מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום:
פורים
עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי. תחפושת אהובה מהעבר? תחפושת טראומטית מהעבר? אוזן המן או רעשן? המן הרשע או אסתר המלכה? אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים?
ושאלת בונוס לאוהבי הבננות-
אני חושב שעידן היה צריך להיות רמה 120 כבר לפני?

Don Nirtin

New member
לנצח קוף, תמיד אהיה קוף../images/Emo267.gif

כללי שם: ניר, אינשאללה אם אתם שוכחים את זה! גיל: 24 שרת:24 דמויות במשחק: יותר מדי. כרגע BAM נטוש רמה 75, קוסם קרח רמה 137, ושלל מיולים. משחק מאז: וואלה, אני סנילי. 2004? 2003? תהרגו אותי. מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: אני אוהבת? F3..... 1000000000000000000000000000000000000 פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי. נה, הפסקתי להתחפש ברגע שהבנתי שלהיחנק בתחפושת קוף זה רע. תחפושת אהובה מהעבר? המסכה של ג'ים קארי תחפושת טראומטית מהעבר? קוף. אוזן המן או רעשן? רעשן המן הרשע או אסתר המלכה? ברור שהמן. אני שונא את שני אלה. אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? אני שונא את האוזני המן האלה... עדיף אוכל קלאסי. יותר טוב. לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? זה ברור שבחיים לא הייתי מתחפש שוב לקופים של GOLDEN TEMPLE. ואתחפש בחפץ לב לפטרייה חרמנית. ושאלת בונוס לאוהבי הבננות- אני חושב שעידן היה צריך להיות רמה 120 כבר לפני? יותר מדי זמן.... יאללה עידן!

Don Nirtin

New member
..... ניר! תפסיק להתפדח!../images/Emo267.gif

ברה, ברור. למה חשבתי 24........... ............. וכן, רק עכשיו הבנתי מה הבדיחה הזו.

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gifD:

כללי שם:אנה=] גיל:20 [ואחת בקרוב..D:] שרת:ברה רולז! דמויות במשחק: בנדיט רמה 102 ושלל דמויות שלא עברו את רמה 50 חחח משחק מאז: מאז לפני ממזמן ._. לא זוכרת. מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: המון..D: פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי: לתחפושות אין גיל, אני חושבץ[ת שאני אמשיך להתחפש עוד הרבה שנים..=] תחפושת אהובה מהעבר? ע-נ-ב-י-ם! אחת המגניבות! תחפושת טראומטית מהעבר? אממ.. התחפשתי לסאקורה מטסובאסה לבצפר ואף אחד לא הבין...חחח אבל לא נורא, לפחות זיהו אותי באנימה קון=] אוזן המן או רעשן? אוזן המן, אבל רק אם יש בה שוקולד.. פרג לא הולך... המן הרשע או אסתר המלכה? אממ... נמממ....אני נייטראלית..:p אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? שוקולד! לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? וואו.. אממ אין לי מושג... זה קשה, אני צריכה לחשוב על זה..:p לטראגה ארט סקרליון :p זה יכול להיות מצחיק!

מתפקדת../images/Emo121.gif

כללי
שם:בת אל גיל:23 שרת:ברה דמויות במשחק:קוסמת קרח/ברקים רמה 120, סיגנוסית בלייז 84 וBAM רמה 76 משחק מאז:נראה לי 3 שנים
מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום:8 פורים
עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי. אם היה לי למה בדיוק להתחפש בכיף, אני אוהבת להתחפש
תחפושת אהובה מהעבר? תחפושת חתול
תחפושת טראומטית מהעבר?
אוזן המן או רעשן? אוזן המן עם שוקולד
המן הרשע או אסתר המלכה? אסר המלכה
אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? כמובן עם שוקולד
לא אוהבת פרג
לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? לא יודעת
שבוע טוב לכולם

ווינגז

New member
יש לי פטור מהקשב

כללי שם: יעל גיל: 22 :| שרת:
דמויות במשחק:
משחק מאז: שיחקתי מאז ה-Beta עד לפני... שנה בערך? מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: מיליון ו-3/4 פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי. לא מתחפשת. תחפושת אהובה מהעבר? זברה, נראה לי. תחפושת טראומטית מהעבר? זברה, כי הייתי אחרי ניתוח.
אוזן המן או רעשן? אוזן המן, אבל עם שוקולד (ולא פרג). המן הרשע או אסתר המלכה? ושתי רולזזזז. אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? ^ לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? Slime נשמע לי פשוט כזה.

צ ל י ל 8

New member
מתפקדת ../images/Emo127.gif

כללי שם: שרון גיל: 38 (
) שרת: ווינדיה דמויות במשחק: BOWMASTER רמה 142 שאני חולה עליה ! יש עוד דמויות מסביב, אבל הן די נטושות או מיוליות. משחק מאז: וואוו, בסך הכל הכללי אני חושבת משהו כמו 5 שנים עם הפסקה של כשנה באמצע. מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: 11 פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי: ממש אבל ממש לא בשבילי תחפושת אהובה מהעבר: אני חושבת כיפה אדומה שאמא שלי תפרה לי. תחפושת טראומטית מהעבר? ביננו, כל תחפושת בשבילי היא טראומטית. אוזן המן או רעשן? אוזן המן
המן הרשע או אסתר המלכה? המן הרשע, סתם כי הוא רשע
אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? פרג לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? אממ.. שאלה קשה... נראה לי פינק בין כי הוא מקסים
ושאלת בונוס לאוהבי הבננות- אני חושב שעידן היה צריך להיות רמה 120 כבר לפני? IT TAKES HIM WAY TOO LONG !!!!!!!!!!!!!!

Guid

New member
עונה~

כללי שם: עידן גיל: 23 שרת: ברה דמויות במשחק: ריינג'ר רמה 114, ועוד כמה נספחים...
משחק מאז: הממ.. תחילת 2008, בערך. 3 שנים פחות או יותר~ מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: תנו לי לחשוב על זה עוד קצת...
פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי? לא בשבילי, אבל אולי אני אקנה איזה כובע מצחיק בשביל האווירה
תחפושת אהובה מהעבר? אלאדין! הייתי די קטן, אבל אני זוכר את זה די בבירור~ תחפושת טראומטית מהעבר? לא היו לי צ'אנסים לחטוף טראומה, לא הייתי מתחפש כמעט בכלל... אוזן המן או רעשן? אוזן המן FTW! המן הרשע או אסתר המלכה? אסתר, ברור! אפילו רק בעבור ההיגיינה באזניים שלה היא מנצחת!
(אם משווים לאוזניים של המן) אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? שוקולד! אבל אני לא פונקציה, שוקולד עוקף הכל אצלי...
לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? כימרה!!
ושאלת בונוס לאוהבי הבננות- אני חושב שעידן היה צריך להיות רמה 120 כבר לפני? מי זה עידן?

מ י ל ר

New member
מי זה עידן? תן לי לענות לך על זה

אוקי העלתי תמונה של גרף שיצרתי לבד עם תוכנה מקצועית של גרפים שמוכיחה בעצם שאתה הוא העידן!

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gifוואו!

תזהר עם זה אנשים עוד עלולים להאמין

מ י ל ר

New member
בוגה בוגה!

שם: אסף D: גיל: 24 :| שרת: ברה דמויות במשחק: הרמיט שרמה 101 כבר מלא מלא זמן, וסתם איזה קוסם קרח נטוש שם איפה שהוא... משחק מאז: 1978 (או מלפני שנה וקצת, איזה תשובה שתחברו) מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: אני לא טוב בחישובים, יש פה יותר מידי כפולות של 10. אז 10 D: פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי. - לא מתחפש, אבל תודה על ההצעה. תחפושת אהובה מהעבר? התפחשתי לפצוע (תחבושות והכול) אנשים אהבו את זה D: תחפושת טראומטית מהעבר? צב נינג'ה :| כי בן דוד שלי התחפש לאלדין אז, וכמה ילדים ברחוב אמרו "איזה לאדמין מגניב, והצב נינג'ה תחפושת מכוערת", אררר!! אוזן המן או רעשן? אוזן האמן, כי רעשן זה חופר. המן הרשע או אסתר המלכה? תלוי, אסתר נראת טוב? אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? שוקולד. לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? NPCgaga. ושאלת בונוס לאוהבי הבננות- אני חושב שעידן היה צריך להיות רמה 120 כבר לפני? עדין רמה 114, במקום לתת פוש קטן הוא מתחפש לליצן D:

btekx

New member
הנה פורים

שם: אלעד גיל: 25 שרת: ברה דמויות במשחק: קורסאיר (אקדחון) 164, מכונאי 124, בישופ (במחשב שני ושייך לאחי קטן) 16X משחק מאז: מתי בתקופה לפני יום הולדת למייפל השנתיים (יותר מ3 שנים אולי 4...) מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: זה יחיד מהפורום שאני מבקר... אז אין פורום אחר וכך אין "תחרות"... פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי. תלוי... איזה מסיבה... תחפושת אהובה מהעבר? אממ... איש מעתיד חליפה סילון, שזכיתי בתחרות התחפשות העתידים במועדון לחירשים, מקום 3, קיבלתי כדורסל תחפושת טראומטית מהעבר? צבי נינג'ה לאונרדו, בתקופה מכיתה ב-ד בערך התחפשתי את אותו צבי נינגה לאונרדו ב3 שנים וגרוע מזה, תמיד מחזיק כלי נשק פגיונות (כלי נשק של ראפל) משום שאין לי חרב קטאנה... אוזן המן או רעשן? אוזן המן, משום שאני חירש... לא שומע רעש של רעשן... שיש לי זה אני מבד"כ שובר אותם שהייתי צעיר... המן הרשע או אסתר המלכה? המן רשע... אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? עדיף רק שוקולד וזהו... לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? ...אמ... אולי לפיראט אקדחון ושאלת בונוס לאוהבי הבננות- אני חושב שעידן היה צריך להיות רמה 120 כבר לפני? אין לי מושג, זה תלוי בעידן ונראה לא משום שעדיין עסוק מלכתוב הרבה בפורום... חג שמח!!

../images/Emo215.gifמתפקדת! D:

כללי שם: אנה D: גיל: 17 שרת: ברה, עם דמויות משנה בשרתים אחרים כמו גליסיה ווינדיה דמויות במשחק: הראשית - DB רמה 60+ בברה. זה כזה עצוב שאני לא זוכרת את הרמה של הראשית שלי בגלל שאני כמעט לא נכנסת למשחק ): משחק מאז: חודש בכיתה ז', וחזרתי בחופש הגדול האחרון מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי. בטח שמתחפשת! אני ועוד חברה אירגנו בשכבה שבוע פורים, אתמול יום בנים-בנות,היום סטיגמות,מחר פיג'מות ורביעי כובע. חמישי הנשף D; תחפושת אהובה מהעבר? מישהו מלהקת KISS, והיום לצפונבונית :) הנה העיבוד פוטושופ של התחפושת תחפושת טראומטית מהעבר? נהה... אוזן המן או רעשן? אוזן המן, אפשר לאכול את זה וזה לא עושה רעש P: המן הרשע או אסתר המלכה? אסתר אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? זורם P: לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? הממ... לאדעת, אינלי כוח לחשוב על זה עכשיו כי אני עוד אוציא את זה לפועל XD ושאלת בונוס לאוהבי הבננות- אני חושב שעידן היה צריך להיות רמה 120 כבר לפני? לא מאשימה אותו, אם אני הייתי יכולה הייתי רמה 100 ממזמן

Guid

New member
אחלה עיבוד! ../images/Emo45.gif

משום מה את ממש מזכירה לי את רובין מ"איך פגשתי את אמא"...
באחד הפרקים האחרונים היא גם צבעה את הפנים בלבן ושמה כוכב שחור מסביב לעין... הנה תמונה מהפרק~

miss_t

New member
גם אני כאן

כללי שם: ליאת גיל: 24 שרת: bera דמויות במשחק: בישופ רמה 120, wild hunter רמה 70 משחק מאז: 2006 בערך מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: אפס אחד פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי.- כן מתחפשת. תחפושת אהובה מהעבר? נסיכת הלילה! תחפושת טראומטית מהעבר? לרוב זה טראומה כשכולם מחופשים ואני לא. אוזן המן או רעשן? אף אחד מהם המן הרשע או אסתר המלכה? אף אחד מהם אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? לא לא לא!~!@#@#$ לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים?מייפל GM, הכי קל- בגדים לבנים וכובע לבן עם כיתוב GM כחול ושאלת בונוס לאוהבי הבננות- אני חושב שעידן היה צריך להיות רמה 120 כבר לפני? הכל לפי הקצב שלו, אז יש לו זמן לרמה 120

GינGית

New member
וגם אני

כללי שם: מיקי גיל: 46 שרת: סקניה ויש גם בברה דמויות במשחק: בישופית רמה 155
סיגנוסית רמה 67 משחק מאז: לא זוכרת מ- 10 עד- 10 (כש- 10 זה הכי הרבה) אני אוהבת את הפורום: פורים עדיין מתחפש/ת או שעזבו אותי זה לא בשבילי. לא בשבילי תחפושת אהובה מהעבר? תחפושת טראומטית מהעבר? כולן תמיד הייתי חולה בפורים אוזן המן או רעשן? המן הרשע או אסתר המלכה? אוזן המן קלאסית עם פרג או שעדיף לשדרג לשוקולד? שוקולד ברור לאיזה דמות/NPC/מפלצת ממייפל הייתם מתחפשים? לבישופית שלי ושאלת בונוס לאוהבי הבננות- אני חושב שעידן היה צריך להיות רמה 120 כבר לפני?

למעלה