לקבלת המפקד ג'ק הימתחו להקשב!

shira245

New member
לקבלת המפקד ג'ק הימתחו להקשב!../images/Emo152.gif

תארו לכם סיטואציה דימיונית זו: כוכבי דוסון קריק בע"מ סופסוף הגיעו לשנתם האחרונה בתיכון. אך במקום שיעסקו בטפסי הרשמה לקולג' ובכתיבת חיבורים לפרינסטון/ייל/אוניברסיטת בוסטון הם נאלצים להתגייס לצבא ההגנה לישראל.הבנות מקבלות מנילה וג'ק הולך ליום סיירות?מסתבר שכן
אז לאן הם יתמיינו?איזה זימונים הם יקבלו?ולאן בסוף הם יתגייסו?מי יחתום קבע ,ומי יצא על 21? תרגישו חופשי להתייחס גם לדמויות משנה ולא רק לדוסון,ג'ואי בע"מ. תנו לדימיון שלכם להתפרע
שוט

G A L 17

New member
אוי רעיון מדהים...

נראה לי שתשובות עמוקות יותר אני אחכה שיעבור לי האלכוהול ... אבל בנתים אם אני כבר ער.. ג'ן לחיל אויר כמובן כי ידוע שהטובים לטייס והטובות לטייסים אבי מדריכת תיירים בבסיס חיל אוויר בחצרים , סתם כי בשביל להגיע לשם צריך להיות כוסית ברמות דוסון - יעשה איזה סרט תדמית לצה"ל ככתב צבאי במחנה רק חבל שיצא לו בסוף עוד סרט על היחסים שלו ושל ג'ואי ג'ק - מממ או שהוא יהיה איזה סיירת שלדג סתם כי הוא שווה וספורטאי טוב , או שפקידה , כי יפה לו ורוד..... אנדי תשתחרר על 21 נפשי , באמת צריך להסביר למה? פייסי - קרבי , למה? כי אולי הוא יהרג באיזה פעולה וסתם נמאס לי ממנו ... ומי נשאר? ג'ואי ? אנערף מודיעין , היא חכמה כזאת....... אגב אחרי שנזכרתי שוב בקלטת שג'ן הקליטה לבת שלה? הייתי נותן לה בקלות להיות דוברת צה"ל

E u t e r p e

New member
אהבתי../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

והיינו לנו חיילים היום בבצפר, באו להסביר על החילות וזה היה מגניב
אמ טוב דוסון - הוא יהיה מאלה שמכינים את הסרטים המעפנים שמראים במיונים.משהו כזה. או שהוא ישתחרר על פציפיזם
. פייס- טבח, איך לא
ג'ואי - צוללת מים רדודים
.לא.אמממ.. בטח תלך לעתודה,החרשנית. ג'ן - משק''ית ת''ש. כי מתאים לה...להיות ייעוצית כזאת.. לאדעת. אודרי - מדס''ית.כי היא קופצנית כזו..וצריך
ג'ק- ישרת בשב''ס
.הוא יהיה סוהר..או משהו כזה
מיץ' ישרת בשק''ם.גלידות על חשבון הבית
צ'רלס יהיה טייס
.סופסופ יעשו ממנו גבר
דאגי יהיה סרבן מצפון,רק ע'מ להגיע לכלא הצבאי של ג'ק
המ. זהו. אין לי כוח להיות יצירתית. יומטוב כפרות

Dawson girl

New member
אבל איפה הקרדיט איפה ../images/Emo7.gif

(תודה מותק
) אוקיייי!
ג'ק- בעיני שקוף שהוא יילך לאחת היחידות המובחרות האלה.. סיירת מטכ''ל או שלדג או הקומנדו הימי
הוא כזה.. מתאים
אבי תהיה מש''קית ת''ש
ואז כל מי שיבוא להתלונן ייצא עם בעיות עוד יותר חמורות
ג'ן.. היא בטח תהיה מדריכת יח''ש.. היא תהיה מתוקה אמיתית אבל קשוחה כשצריך ועם M16
בטח מדריכת חי''ר או מוד''ש
פייסי- אני יודעת שזה יפתיע
טייס.
מה, זה ממש מתאים לו! אני רואה אותו עם כל הכפתורים האלה ומנהל רומן טלפוני עם כל הפקמ''ציות שיזילו עליו ריר
דוסון- יחידת הסרטה, ברור... או דובר צה''ל או חיל האוויר
או 21 נפשי
זה גם אפשרי
ג'ואי- היא בטח תהיה כמו כל החננות שמתלבטים בין עתודה לתפקידים סופר סודיים במודיעין.. שחקים וכאלה.. דרו.. הוא יילך למג''ב
כמו כל הערסים
מיץ' יהיה סא''ל ממש חמוד
יהיו לו סוללה של פקידות והמון פלאפלים
גייל תהיה דוברת צה''ל
תא''ל גייל לירי
טוב קצת נסחפתי

אני פשוט כל כך..../images/Emo105.gif

מסכימה עם מה שנאמר כאן שאין לי מה להוסיף מקורי...הדמויות מקובעות אצלי בראש לתפקידים שנתתם ששומדבר אחר לא נראה מתאים!

למעלה