לצערי אני אאלץ להודיע על הצטרפותי

De fire

New member
לצערי אני אאלץ להודיע על הצטרפותי

למועדון "ברנדה מרגיזה אותי ושמישהו יפיל עליה שידה ומקרר של אמקור" החזקתי מעמד כבר כמה פרקים בלי להתחיל לשנוא אותה, אבל היום היא כבר עברה כל גבול ביחס הנוראי שלה לנייט. רות' ביססה חד משמשעית את מקומה כדמות הכי שולטת שנראתה בטלוויזיה מזה הרבה הרבה זמן. גם לי התפתח חשק לפאקינג סניקרס
והרשו לי ניחוש לסיום לגבי הילד שהמתקשרת הזו הבטיחה- אני מתאר לעצמי שקית' ודייויד יחזרו להיות ביחד ו"יאמצו" את אחותו של קית'

רינת4

New member
לא הזדמן לי לראות היום את הפרק.

תזכיר לי מה ברנדה עשתה הפעם? ונראה לי שבינתיים אנחנו שניים במועדון. אלא אם כן מישהו מעוניין להצטרף.

cj20

New member
גמני במועדון, האמת שמתחילת עונה 1

אני במועדון...

הקטע של רות' היה כל-כך מצחיק!../images/Emo16.gif

והפרק היה בסדר. גם אוי ברנדה מעצבנת קצת.. אבל לא עד כדי כך... וכן, נשמע הגיוני שקית' ודייויד יאמצו את הילדה.
ניר

dht160

New member
אני ממש לא מסכים ../images/Emo31.gif

מה ברנדה עשתה ? דיברה עם הבחור ההוא. הרי ראו שהיא כל כך פאקניג לא מעוניית בו. היא בכלל נתנה לו סתאם שם ושיקרה במקצוע וכו.. חוץ מזה רות הפרק הרגה אותי מצחוק. אחד הדברים שנורא מצחיקים אותי בסדרה זה היציאות של רות והתגובה של קייט ובפרק הזה היה כמה קטעים מעולים כאלה. גיא

בוביץ

New member
לא ראית כשרות

היתה עם הידי מהעבודה וחגגה את הצלחתה בקורס הזה ראו את ברנדה ו אותו האיש מתמזמזים?

בוביץ

New member
זה היה די בסוף

כשרות' האמא חוגגת עם החבר שלה מהעבודה שהכניס אותה לסדנא הזו על הצלחתה בסדנא. הם ישבו בבר ושתם ואז רואים את רות נשענצת על החבר ורואים את ברנדה מתמזמזת עם זה שהזמין אותה קודם? אף אחד לא ראה את זה?

De fire

New member
אני זוכר את הקטע המדובר אבל לא

זכור לי שראיתי אותה שם.. זו השעה המאוחרת:)

cj20

New member
אני ראיתי. לא הייתי בטוחה שזו היא

אבל עכשיו כן.

למעלה