לצוות "ניפגש במגרש".

לצוות "ניפגש במגרש".

שלום, הייתי שמח אם הייתם מקריאים את ההודעה בשידור התוכנית היום. כאוהד בית"ר מזה 25 שנה, שתמיד חיכה בכיליון עיניים לפתיחת העונה, מאחר וידעתי שהקבוצה הולכת להאבק בצמרת ועל כל תואר אפשרי, אני מוצא את עצמי היום חושש מתחילת העונה וכל השאיפה שלי היא שבית"ר תצליח לשרוד בליגה. אפשר לומר שבית"ר שלנו הפכה משם דבר- לשום דבר, באדיבותם של מאיר פניג'ל ואלי אוחנה ואני אסביר מדוע. כמעט בכל ראיון בתקופה האחרונה גם אוחנה וגם פניג'ל מתבטאים שהם חוששים מכך שהקבוצה מאוד צעירה, שאין מנהיג, שלשחקנים אין נסיון וכו' (מה שנראה כהכנת אליבי למקרה של ירידת ליגה), ואני רוצה לשאול מדוע, דווקא בקיץ כל כך מלא בשחקנים איכותיים לא קבוצה, לא נתנו את הדעת על כך שצריכים להביא גם מספר שחקנים עם נסיון על מנת לשלב אותם עם הצעירים?? אומנם הצערת הקבוצה היא תופעה מבורכת, וכולנו אוהבים את השחקנים הצעירים ומחזקים אותם, אבל אם מצאו 3 מיליון ש"ח להביא את אבי נמני, שלא יגיע לבסוף, מדוע אי אפשר בחצי או אפילו בשליש מהכסף הזה להביא עוד שחקן זר שינהיג את הצעירים ויוסיף קצת נסיון?? למה דווקא בקבוצה הכי צעירה בליגה, שזקוקה לשחקן באמצע המגרש עם נסיון ומנהיגות, יש רק 2 זרים?? אם נמני לא רוצה לבוא, לא צריך, אבל מדוע לא להשתמש בכסף הנ"ל על מנת להביא עוד שחקן זר למרכז המגרש? לצערי, נראה לי שההנהלה והמאמן עסוקים בהכנת תירוצים למקרה שנרד ליגה, ובמקום לחזק את הקבוצה בעוד שחקן איכותי או שניים הם מעדיפים לבכות בכל אמצעי תקשורת על כמה שהקבוצה צעירה וחסרת נסיון. חבל שמאות אלפי אוהדים בכל הארץ, צריכים עונה אחרי עונה לקנא בקבוצות כמו אשדוד, ב"ש, הפועל פ"ת, נתניה ועוד, שלמרות תקציבים דלים ואוהדים מעטים יודעות לבנות קבוצה מאוזנת וטובה, ואילו בבית"ר עסוקים במרדף אחרי שחקנים שלא רוצים להגיע כמו קוביקה ונמני, בעוד ששחקן שרצה מאוד להגיע (בן לוז) וחיכה כל הקיץ לבית"ר, סגר לבסוף בקבוצה אחרת. אבל כנראה שלמר פניג'ל ואוחנה לא נוח להתראיין ברדיו ירושלים על מנת לחסוך מעצמם לתת את ההסברים שהם חייבים למאות אלפי האוהדים. כל מה שנותר הוא להתפלל שלא נובס בחיפה.

אז הובסתם בחיפה....

אוחנה הוא סה"כ אומן יחסי ציבור ומאמן פשוט רע, אתם תאכלו עוד הרבה קש במהלך העונה, והאמת זה די משמח אותי, כמו ששימח אותי שדווקא וליד באדיר הבקיע שער לרשת בית"ר. עד שהקבוצה לא תתנער מהגזענות שפושה בקרב הקהל שלה אני מאחל לה רק רע.

למעלה