לצאת עם מישהו שאין אליו משיכה (ארוך)

פנומן 72

New member
מסוג ההודעות שאני אומר לעצמי: "פנו, תירגע"

"הויסה ! אל תפתח עליה, חבל, אתה תחסם"

במבי674

New member
תנשום, תנשום, תנשום

תספור עד 10 או לפחות עד שתגיע הפיצה...

פנומן 72

New member
עד שתגיע הפיצה אני אשכח מה רציתי לומר

ואת יודעת מה, אולי עדיף שכך.

גיל1976

New member
יאללה, תשפוך

מענין אותי לדעת מה כל כך חורה לך פה בסיפור שלה...

פנומן 72

New member
עזוב, באמת שאין לי כח להתחיל עם זה

כי אני מכיר את עצמי, ברגע שאני מתחרע, אני לא עוצר, ובסוף המנהלת תמחוק, אז בשביל מה ?

פנומן 72

New member
הבעיה היא לא לכתוב לה אישית אלא לכתוב בכלל

בימים טובים הייתי מפליג באיחולים "חמים", אבל התמתנתי...

rarg

New member
נו באמאשלכ'ם!

גם אתם נפלתם בפח של תרגיל 786 לפסיכולוג המתחיל?? לא מכירים את זה שאתם רוצים לשכנע את עצמכם במשהו וחייבים להיות ממש קיצוניים , כי אחרת זה לא מצליח?? היא הקצינה את מה שהיא מרגישה כי הרי איך היא?? נמשכת לגמד, קטן ומכוער אליוסטור! זה כמו שתמצא את עצמך נמשך לכוניפת על ולא תשלים עם זה, אתה פשוט תגיד לעצמך איך, איך אני נמשך למכוערת הזו, עם הפזילה והפלולה השעירה באף?? למרות שבסתר ליבך אתה נלחם במה שאתה מרגיש. קפיש???

במבי674

New member
בדיוק ../images/Emo45.gif

ואז מה אם היא קוראת לו בשמות.. אפשר לחשוב אף אחד פה לא מכיר אותו ולא יכיר לעולם. אז מה איכפת לכם?

באמת לא אכפת לנו

אלא שתארי לך שזה יבשיל לקשר משמעותי איך אפשר להיות עם מישהו שזה מה שחושבים עליו?

במבי674

New member
מממ.. יש בזה משהו

אבל מזה משנה אם ככה היא חושבת או אם ככה היא רושמת פה? כך או כך זה מה שהיא מרגישה כרגע

זה באמת לא משנה

אלא שזה עצוב (ויש שיגדילו ויגידו שזה מגעיל) שזה מה שהיא חושבת (פחות קריטי מה שהיא אומרת).

rarg

New member
זה לא באמת מה שהיא חושבת,

זה נקרא שכנוע עצמי מאסיבי. אם באמת הייתה מאמינה בזה לא הייתה לה שום התלבטות, העיסוק הרב שלה בזה מראה שהיא באמת חושבת ככה.

חולק עליך

השכנוע העצמי המסיבי הוא על החלק של "לרצות או לא לרצות אותו" ולא על החלק שבטוח שהוא מכוער. ההתלבטות שלה אם לרצות אותו למרות איך שהוא נראה ולא שהיא משכנעת את עצמה שהוא נראה/לא נראה טוב.

rarg

New member
ו..?

זו התלבטות לגיטימית... אני חושבת שאין אדם כמעט שלא נתקל בדילמה הזו, היה לה הקושי בלרצות אותו למרות איך שהוא נראה, כי התרגלה שלא להיות עם אנשים שלא נראים טוב להגדרתה. ועל זה היא היתה צריכה לחשוב, אם היא מסוגלת לקבל את זה. ככל הנראה היא מצאה תשובה לבד. אל תנסו להיות צודקים, זה עבר כמעט לכל אחד מאיתנו בראש זה טבעי, וזה לא אומר שאנחנו שיטחיים אנחנו לא נמשכים באופן אוטומטי לכל אדם שאנחנו אוהבים את המהות שלו.

אפ אפ אפ

מסכים איתך לגמרי אלא שהתחלנו את הדיון כשכתבת ש"זה לא באמת מה שהיא חושבת" ואני "התעקשתי" שזה בדיוק מה שהיא חושבת ואת זאת שחזרה בה
ברור שמותר להתלבט ואני תמיד מנסה להיות צודק (בדיוק כמו כל אחד אחר).

rarg

New member
איפה ראית שחזרת בי?

טענתי לאורך כל הדרך שהיא מנסה לעבוד על עצמה, ועל עצמה בלבד עם כל הדברים שרשמה והיא באמת לא עומדת מאחוריהם, הכל היה למען שכנוע עצמי. והתעקשת שזה בדיוק מה שהיא חושבת, אבל זה לא.

גם אני עובד על עצמי בעניין

וחושב שבזמן האחרון אני ממש רגוע מה אני אגיד לך, הזיקנה היא דבר מכוער

למעלה