לצאת עם מישהו שאין אליו משיכה (ארוך)

אדםbar

New member
לצאת עם מישהו שאין אליו משיכה (ארוך)

העדפתי לכתוב דווקא כאן כי מידי פעם אני קוראת כאן, ויודעת שיש כאן דעות מגוונות, ולרוב אתם יודעים לומר לבן אדם "אתה מדבר שטויות" והולכים על זה בכל הכוח.. אז, אתם מוזמנים לגחגח עלי
אני "רווקה" כבר שנתיים. רווקה= מתנגדת באופן נחרץ למערכת יחסים או בכלל לכל סוג של קשר (כן, גם סתמי). בת 29, בחודש האחרון הכרתי מישהו. לא, הוא לא יפה, הוא נמוך, הוא נראה מבוגר, חסר פרופורציות, ראש גדול.. נו, יש עוד הרבה. הכרתי אותו דרך חברה, בפייסבוק, כמובן... רבענו להפגש. למה עשיתי את זה אם אני כ"כ לא רוצה קשר? לחצים.. בעיקר לחצים. בשניה הראשונה שראיתי אותו ידעתי "לא, אין מצב.. זה לא יקרה". כל הדייט הייתי מרוחקת, לא הצלחתי להסתכל עליו, ממש ככה.. רק רציתי לחזור הביתה ולשכוח מזה. האמנם ניהלתי קשרים מאוד ארוכים ומשמעותיים בחיי, אבך אף גבר לא היה אחד כזה שאמא תמיד מתעקשת שאמצא. "תמצאי גבר טוב, גבר חתיך לא יתן לך כלום, גם יופי נעלם בסוף". אבל אני? תמיד השגתי את מי שרציתי.. תמיד הייתי בחורה מחוזרת, לפעמים מחוזרת מידי... האגו התנפח, אני יודעת.. ועם הזמן יופי תפס מקום מאוד חשוב אצלי. יחד עם הצד השטחי הזה, תמיד קנאתי באותן בחורות שמוצאות אהבה אמיתית.. וזה לא משנה אם הגבר שלידה נראה כמו נהג מונית בפנסיה, יש לה אהבה.. משהו אמיתי. יום שלאחר הדייט הוא שלח זר פרחים מטורף, עם כרטיס שכתוב בו משהו בסגנון "נורא התרשמתי ואשמח להמשיך" התבאסתי, ממש התבאסתי. "למה הוא? למה לא מישהו חתיך וגבוה?" לא רציתי לפגוע בו, הרגשתי שהוא ממש נדלק עלי.. לא ידעתי איך לומר לו, אז כמו ילדה קטנה התחמקתי. עבר שבוע והמשכנו לדבר באופן וירטואלי. השיחות איתו היו חסרות לי.. כי הוא.. הוא אדם כזה.. אחר.. עמוק, בדיוק- עמוק. הוא המשיך לומר לי שהוא מעוניין בי, עד לנקודת שבירה, בה לקח 10 צעדים אחורה.. פשוט נעלם. לי זה היה בסדר.. תוך שבוע- שבועיים התחלתי להרגיש שאני ממש רוצה לדבר איתו. שכנעתי את עצמי שאולי סתם מדובר בצורך של חבר טוב. מהרגע הראשון היו לנו שיחות טובות, כאלה שבאות לך עם אדם אחד למיליון. "הרי הוא מכוער, ונמוך ממני, הוא לא מושך, ההליכה שלו מצחיקה.. מה לי ולו? אני בחיים לא אמשך אליו, הלוואי ויכולתי" אבל התגעגעתי... וכל יום לחץ לי שהוא לא יוצר קשר... התגעגעתי לפרצוף המכוער הזה. ביום חמישי נמאס לי ושאלתי אם הוא רוצה לעשות חוויה מתקנת. הדייט הראשון היה נוראי, התנהגתי הקרירות דוחה. הוא מבחינתו שמח, ונפגשנו. איך שראיתי את הגמד יורד מהמכונית רצתי אליו עם חיבוק. למה? לא יודעת. היה דייט ממש טוב.. הכימיה התפוצצה שם באויר. ואני, עדיין המשכתי לחשוב לעצמי "אבל הוא מכוער". לא רציתי שיגמר הדייט, היה לי טוב איתו.. השיחות כל כך זורמות, ההומור הדיי דבילי שלנו מסתדר יחד.. יום למחרת נפגשנו שוב והעברנו 10 שעות יחד.. וגם אז, לא רציתי לחזור הביתה. רציתי להשאר איתו, עם המכוער. התנשקנו, אף פעם לא הרגשתי את אותה תחושה.. כאילו שזו לא נשיקה ראשונה.. לא הייתה התרגשות.. אבל הייתה תחושה כאילו אני מכירה אותו כבר שנים, זו בכלל נשיקת ה30 מיליון שלנו.. ואנחנו? אני לפני חתונה.. הגמד יהיה האבא של הילדים שלי. היום אני יושבת לי מול המחשב וחושבת מה אני באמת רוצה. אני לא מצליחה להבין את עצמי, לא מצליחה להגיע להחלטה.. לכן כתבתי כאן. אני לא אשקר- אני לא נמשכת אליו. אבל אני גם יודעת שכל מה שבא לי עכשיו זה לחבק אותו, חזק חזק. בא לי להכיר את החברים שלו.. בא לי שהוא יבוא איתי להכיר את ההורים שלי, את האחים שלי.. דברים שאף פעם לא קרו לי עם בני זוג אחרים, מאז ומעולם הייתי אדם לחוץ לקשרים.. שלא נדבר על חתונה ומשפחה. אבל איך שאני חושבת של התמונה שלי איתו הולכת ברחוב, קשה לי לקבל את זה. אני יודעת, זה כזה שטחי ודבילי.. למה אכפת לי בכלל? הרי תמיד קנאתי באותן בחורות שמוצאות מכוער ומטורף על הצורה שלהן (חלילה, לא מדברת על הסמרטוטים). למה קשה לי לקבל את זה? אז הוא לא חתיך.. אז? אז מה? מה זה משנה??? אז הוא נמוך ממני.. נו, ממתי אהבה נמדדת בגובה? הרי אני יודעת, כימיה כזאת, בחור כזה, הרגשה כזאת, זה לא משהו שבא כל יום. או שאולי אני מנסה לשכנע את עצמי רק כי הוא בחור טוב.. אני לא יודעת. תמיד אומרים שמשיכה חייבת להיות.. אך מצד שני תמיד גם אומרים שאופי משנה את התמונה. יצאתי עם חתיכים.. עם דוגמנים.. עם כאלה שמוצאים את העיניים לכל בחורה אפשרית. אם זה גרם לי לאושר? לא. זה רק גרם לי לא לרצות מערכות יחסים. מה אני עושה עכשיו? אני יודעת בוודאות שהקשר הזה ירוץ (לאו דווקא מבחינה פיזית) רק 3-4 דייטים וכבר יש תחושה של 100. אני מבולבלת, מאוד. לא ממש משנה לי אם מישהו יכתוב לי שאני שטחית ויוסיף כמה הערות.. באמת שדווקא בגלל החוסר טקט שלכם רציתי לכתוב כאן. שנות בנים ומה שבניהם, באמת אשמח לתגובה מכם... אני ממש רוצה לשמוע דעת אחרים. תודה לכולם ושיהיה שבוע טוב ושקט

את דווקה מספרת על משיכה

ואפילו חזקה. בגלל סיבות לא קשורות את לא רואה את המשיכה הזאת. ולא קראתי עד הסוף. אבל זאת מסקנת הביניים שלי.

נכון, אבל היא גם מספרת

על הכחשה עזה. ועל חוסר רצון ללכת עם זה עד הסוף. האגו שלה לא נותן לה להיראות בציבור עם מישהו שנחשב בעיניה מכוער (אנחנו לא יודעים אם זה אובייקטיבי, הכיעור שלו. אולי הוא נראה סביר לגמרי? ).

אדםbar

New member
חשוב לי לציין

כמו שכתבתי בתגובה הקודמת שלי- השתמשתי בכוונה באותם שמות כדי לנסות להסביר עד כמה שזה גרם לי לסלידה. הוא לא באמת מצורע, הוא לא עקום.. הוא פשוט לא מישהו שחלמתי עליו, לא מישהו שאני נמשכת אליו ולא מישהו שהייתי נענת לו בדרך אחרת.

אבל אתם מסתדרים נהדר

יש לכם אותו חוש הומור, הנשיקה שלו עשתה לך כל מיני דברים נעימים, את מתגעגעת אליו וחולמת עליו. למעשה די נדלקת עליו, אבל לא בלב שלם.

supersonic777

New member
תראי מיידלע,לא משנה מה,לא מכנים מישו בשמות...

גנאי,בטח לא בפומבי...!אפילו שהוא לא ראה מה כתבת... אם את מבולבלת,גם זה שיהיה איתך,גם יהיה... לדעתי,את משקרת את עצמך,ורק עיניין של זמן עד שהכל יתפוצץ... הבעיה שלך,שאת מסתכלת על חברות שלך ולא על עצמך... תסתכלי עלייך,רק עלייך!את צריכה לעניין את עצמך,לחשוב מה הכי טוב בשבילך... את פוגעת בבחור,גם אם אין לך כוונה לכך... בסוף,את תפגעי בו,וזה מה שנראה לי,ואת תצאי חרא של בנאדם! מה יצא לך מזה,לשבור לב של בנאדם,שמתחיל לפתח ציפיות...?!

אדםbar

New member
כי זה סתם כרטיס..

שאני ואחותי משתמשות בו לפעמים.. לגבי מה שכתבת- בכוונה השתמשתי באותם "שמות". הייתי יכולה לכתוב "נמוך" והשתמשתי במילה "גמד", רק כדי להסביר עד כמה שסלדתי מהעניין. כמובן שאשב ואחשוב עם עצמי, אבל לעיתים חשוב לשמוע דעות אחרים, רק כדי לפתוח עיניים.. ובמקרה שלי, להגיע למסקנות יותר חדות, וכמה שיותר מהר.. כדי שבאמת לא אפגע בו. הוא יודע שאני מבולבלת, אני לא אוהבת לפגוע באנשים, בדיוק כמו שאני לא אוהבת שפוגעים בי. תודה על התגובה שלך בכל מהקרה

פנומן 72

New member
זו גרוטסקה או מה ?

הוא שואל אותך למה את משתמשת בכרטיס של בן, ואת עונה לו שאת משתמשת עם אחותך באותו כרטיס ? לא יודע על איזה כדורים את - אבל כנראה ההשפעה פגה.

ממש מצחיק

אני לא אכנה אותך בשמות גנאי ... אבל אני אכתוב שלא יפה איך שאת מתיחסת אליו. את קוראת לו בשמות לא מכובדים וכניראה את עושה את זה כדי ל"הוריד" לעצמך ממנו .. כדי להזכיר לך שהוא נמוך ולא מושך חיצונית. ולמרות שאת בפנים כן מודעת לעובדה שזה לא מה שחשוב ואת יודעת שהפנימיות שלו חשובה וטובה ואיכותית .. קשה לך להתנתק מהשיטחיות של החיצוניות .. צר לי עליך ... באמת עמוק עמוק בבטן חבל לי עליך .. אני חושב שאת צריכה להגיד לו בפנים. מה בדיוק את חושבת ומרגישה כדי לתת לו אפשרות להגיד לך שלא מתאים לו ולהעלם. כי כמה שאת מושכת את זה הפגיעה בו תהיה קשה יותר. אם יש בך קמצוץ אנושיות - תעשי את זה כבר עכשיו !

גיל1976

New member
אני אומר לך את דעתי מתוך מה שסיפרת

קחי כמובן בחשבון שזה מה שמשתקף לי מדבריך וייתכן ואני טועה. את רגילה לצאת עם גברים מושכים. ציינת שזה משהו שעם הזמן הפך להיות יותר ויותר חשוב לך. אני מסיק מכך שנתת לזה משקל רב יותר מאשר לתכונות האופי. מכאן שלרוב יצאת עם גברים שלא באמת סיפקו את הצרכים הרגשיים שלך. אולי זו גם הסיבה שלא רצית קשר לאחרונה. ואז מגיע מישהו שכן מספק את צרכייך הרגשיים. ואת נמשכת לזה, באופן טבעי. אבל חיצונית הוא לא מושך אותך ולכן את נלחמת בקונפליקט הזה. הדעה שלי היא שאת לא נמשכת לאישיותו של הבחור הזה באופן ספציפי, אלא את פשוט מרגישה שהוא ממלא לך את החלל הרגשי שכל כך זקוק אצלך למילוי, שעצם העובדה שהוא הראשון (מזה זמן רב?) שנראה כפוטנציאל למלא את התפקיד הזה גרמה לך לרצות להיות בנוכחותו, לחבק אותו, לדבר איתו ולקבל ממנו את מה שכל כך חסר לך. אבל בשורה התחתונה זה לא הוא שעושה לך את זה. בנוסף הוא גם לא עושה לך את זה חיצונית ומשיכה חיצונית ברמה זו או אחרת היא בעיניי הכרחית בזוגיות. יש סקאלה מאוד רחבה של אנשים בין "חתיך וריקני" לבין "מכוער ועמוק". אחרי שהבנת שהראשון לא מספק אותך רגשית ואחרי שתביני שהשני לא יספק אותך פיזית, את אולי תגיעי למסקנה שמה שאת מחפשת נמצא איפשהו באמצע בין שניהם. בהצלחה

אני חושבת שכל מה שגילית פה...

זה שא ממש צמאה לקשר, וכלום חוצ מזה. כל החלומות על לפגוש את החברים שלו והמשפחה שלו- זה הצמא לקשר, אפילו לתחושת שייכות. לא קשור לבחור עצמו. ומבחינת הבחור עצמו- את לא בעניין, כמה שלא תשקרי לעצמך ותגידי את זה לעצמך אחרת- את לא נמשכת אליו, או לכל הפחות- ממש לא רוצה להמשך אליו וזה ראי הכל. יום אחד עלול לבוא גמד מכוער שבאמת יסחוף אותך מרגליך, ואז תביני שהכל אפשרי. בינתיים לא נסחפת, עם כל הרצון הטוב, ואת סתם מתפנקת כי הוא מאפשר לך. אני מקווה שהוא יבין מהר בעצמו שאת לא באמת בעניין. עזבי אותך, תשחררי, תתגברי, ותמצאי מישהו שלא תחשבי עליו שהוא מכוער, ותתפלאי שהוא מרתק אותך.

מה פתאום שטחית????אני יכולה לומר לך עלי

שבלי משיכה - זה לא ילך. לא יודעת, לשבת ולדבר עם מישהו שעות ארוכות ולחשוף את צפונות ליבי ורזי צניעותי - רק בשביל החברות - לי כרגע זה מיותר לחלוטין. בן הזוג שלי צריך למשוך אותי מהראש וגם מהגוף.( זה צריך לקרות די במקביל). פשוט מאוד. אז שיגידו שאני שטחית? יאללה - מי רוצה להגיד? מעניין לי ת'תחת. זו אני . אבל אצלך - לפי מה שאת מתארת - יש משיכה אלא שהוא שונה במראהו ממה שהיית רגילה עד כה. אז מה? אז את נמשכת למישהו שלא בהגדרה - חתיך הורס. זה בכלל לא צריך לשנות לאף אחד מבחוץ מה מחבר אותכם יחד. אם זה מרגיש לך נעים וטוב - לכי על זה .

rarg

New member
../images/Emo45.gif

נראה לי שהשוני ממה שהייתה רגילה זו הנקודה, כנראה שיש משיכה אבל זה נשמע כאילו היא מנסה להכחיש אותה.

גיל1976

New member
מסכים פרט לדבר אחד

"לפי מה שאת מתארת - יש משיכה" - זה רק אני או שנשים מדברות בקודים שרק הן מבינות? זה מה שאני קראתי: - "‫לצאת עם מישהו שאין אליו משיכה" - "הוא לא מושך" - "אני בחיים לא אמשך אליו, הלוואי ויכולתי" - "אני לא אשקר- אני לא נמשכת אליו"

ומצד שני היא כותבת -

התנשקנו, אף פעם לא הרגשתי את אותה תחושה.. כאילו שזו לא נשיקה ראשונה.. לא הייתה התרגשות.. אבל הייתה תחושה כאילו אני מכירה אותו כבר שנים, זו בכלל נשיקת ה30 מיליון שלנו.. ואנחנו? אני לפני חתונה.. הגמד יהיה האבא של הילדים שלי. אבל אני גם יודעת שכל מה שבא לי עכשיו זה לחבק אותו, חזק חזק. אז הוא נמוך ממני.. נו, ממתי אהבה נמדדת בגובה? הרי אני יודעת, כימיה כזאת, בחור כזה, הרגשה כזאת, זה לא משהו שבא כל יום.

גיל1976

New member
ובשום מקום במה שאת מצטטת

אין התיחסות למשיכה פיזית. כל מה שהיא תיארה במה שציטטת, לפי הבנתי, נובע מהחיבור השכלי/רגשי שנוצר ביניהם, והיא מנסה לשכנע את עצמה שזה מספיק, למרות שפיזית היא לא נמשכת אליו. זה לא שהיא נמשכת אליו פיזית למרות שהוא מכוער, וחוששת מה יגידו אחרים. היא בפירוש רושמת שהיא לא נמשכת אליו פיזית. לא עקרוני, בחלק החשוב אנחנו באותו ראש

כל אלו אינם משיכה, לדעתי...

בדיוק קראתי השבוע כתבה על בחורה א-מינית שתיארה את רגשותיה. היא אמרה שלפעמים בא לה לחבק מאד, שהיא מאד חמה. נשיקה של אחרי מיליון שנה היא בדיוק ההיפך מתשוקה... נשיקה ראשונה ומלהיבה... להיות האבא של הילדים שלה זה לא מעיד על משיכה...

למעלה