לצאת מהשטחים

RelativeMass

New member
לצאת מהשטחים

מתי נבין שכל יום של שהייה בגדה וברצועה מזיק לנו חוץ מהאספקט הבטחוני (מדינה ללא גבול שלא יכולה להגן על עצמה ממתאבד מסכן) מזיק לנו כי אנו משקיעים את מרצנו וכספנו בכיבוש במקום להשקיע בכלכלה ובחינוך. למעננו (ולא למען אף פלסטיני) אנו חייבים לסיים את האבסורד הזה.

N a V e

New member
עזוב,פה בטוחים

שכל מה שסימנת הוא שטח של "עם ישראל עפ"י תורת ישראל". ולא מוכנים להבין שאף אחד לא מקבל על עצמו את תורת ישראל חוץ מאיתנו.

אתה לא מתבייש שונא יהודים שכמוך!

אתה מדבר על כיבוש כיבוש? מה זה כיבוש בענייך איך אתם יכולים לדבר על יציאה מהשטחים ופה ביינתים נשפך דם של יהודים! אתם משווים ביננו לבינם בין ההרוגים שלנו לשלהם אין לכם בושה???? מה שאני יכול רק להגיד לך ההיסטוריה תאמר את דברה: מולדת צדקה!

Vendetta

New member
אני חושב שאתה קצת מגזים,

לא צריך לעליל על כותב ההודעה הראשית שהוא שונא יהודים. לא כל מי שבעל דעה שונה משלך הוא בהכרח גם שונא את עמו ואת ארצו.

abroad

New member
אני מזדהה עם "הרב מאיר כהנא צדק"

הוא צודק באלף-אלפיים שלושה אלפי אחוז אני איתך מר. "הרב מאיר כהנא צדק" תחיי מולדת לשלטון

Vendetta

New member
במקום לברוח מבעייתינו,

כדאי שנתחיל לפתור אותן. לא בורחים משטחים בעלי חשיבות אסטרטגית עצומה למדינת ישראל, כאשר כבר שילמנו מחיר דמים על כבישתם בעבר - רק משום שיש לנו צרות מסויימות שם. ישנה תופעה מדאיגה בעם, שהיא יכולת הספיגה ההולכת והמצטמצמת שלנו. רצינו ליסוג מלבנון רק בגלל 20 הרוגים לשנה, ועכשיו אנחנו רוצים ליסוג מהשטחים הכבושים בגלל שהפלשתינים התחילו עם האינתיפאדה. נסיגה מהשטחים הללו לא תוביל לשום ביטחון, היא רק תרע את מצבנו בהרבה. לפלשתינים תהיה יכולת להתחמש, להתבסס, ולהמשיך את מסעות ההסתה נגדנו. תהיה להם אפשרות לשגר קטיושות לכל עיר מרכזית בישראל. למסתננים יהיה קל יותר לבצע פיגועי התאבדות בערים גדולות. הפיתרון המתבקש הוא במקום לברוח מהשטחים, להבריח את עושי הצרות מהם.

N a V e

New member
מה כל מילה מיותרת?

וונדטה מדבר על זריקת המחבלים. אתם מדברים על טרנספר. לוונדטה יש דעה מגובשת בנושא,ואתם ניתלים סתם על דבריו.

N a V e

New member
רק מו"מ יעזור.

גם אם נחליט שטרנספר הוא המעשה הנכון,לא נצליח לעשות אותו.

abroad

New member
אם הטרנספר לא יתבצע-זה בגלל שמאלנים

תחיי הטרנספר אך ורק טרנספר ישים קץ לפיגועים ומולדת היא המפלגה הנכונה אם הטרנספר לא יתבצע - זה יהיה רק בגלל אנשי-שמאל פרימיטיבים ובגלל אנשי -ימין שמצביעים במפלגות-אחרות ובגלל שני שמאלנים שגולשים על חשבוננו בפורום הזה שהשם שלהם הינם: NaVe Roobie

Vendetta

New member
כעיקרון אני תומך בטרנספר,

רק שמודל הטרנספר שלי שונה בהרבה ממודל הטרנספר של מולדת.

N a V e

New member
תיראו איך אתם כבר מחפשים תרוצים

לזה שהטרנספר לא יצליח-השמאלנים אשמים. זה ממש פאטתי לחשוב על תירוץ כזה.

זה דווקא לא תירוץ.... כי הטרנספר

כבר התחיל.... אנשים כמוכם רק יגרמו לדעת קהל עולמית רעה כנגדינו... ותורידו חלק מזערי במורל העם...

למעלה