לצאת מהשטחים

N a V e

New member
שכחתי ש...

שכחתי שהטרנספר יגרום לדעת קהל חיובית מאוד בעולם כלפינו... בעולם בטח יתחילו לפחד.תראו את ישראל,הם ממש חזקים ונאורים.מבצעים טרנספר. הטרנספר התחיל?על מי את עובדת?בני אילון הרי בארה"ב משכנע אנשי ציבור במעשיו... מי בדיוק מממן את הטרנספר שהתחיל? איזה פלשתינאי הסכים לטרנספר? איזה מדינה בעולם הסכימה לקבל אותם? ולמה לעזאזל לא אמרו על זה כלום בשום כלי תקשורת?

Rageo

New member
הטרנספר התחיל. נקודה.

זו עובדה בשטח ולא תוכל לכסות אותה בשקרים. אפילו בעיתונים ארציים גדולים כגון ידיעות אחרונות ומעריב היה רשום רק לפני חודש וחצי על גירוש 39 משפחות ערביות מהרובע המוסלמי בירושלים ובניית 100 יחידות דיור יהודיות ברובע זה. מדי יום הטרנספר ממשיך. זו הייתה רק דוגמא אחת. תלמד, תשכיל, ואז תבוא לדבר כאן.

לצאת השמאל והמחבלים מהשטחים

כן זה הוא , כן זה הוא היו גם כאלה שמאלנים טיפשים בעבר הגיע הזמן ליציאת המחבלים והטרוריסטים והמשטפמנייקים השמאלנים מהשטחים של ארץ ישראל המובטחת די לכיבוש ארץ ישראל ע"י המחבלנאציים והטרוריסטים ושיתוף הפעולה עימם כן אלה הם פושעי גיטו אוסלו השמאל הסרורי המזוכיסט הפסיכופט גוש שלום אכזיו דם בידיהם

לא שמעת חדשות???

לפני זמן מה סיפרו בחדשות על הטרנספר של מולדת ועל ערבים שעברו מהארץ דרך מולדת.... לא להתכחש לעובדות אני מבקשת

N a V e

New member
מעניין למה לא סיפרו איזה

פלשתינאי הסכים לעבור מי שיכנע אותו לעבור ומה היו מילות הקסם. ולאן הוא עבר. ומי מימן את ההעברה. אולי השמיעו בחדשות את הרעיון של מולדת.לא יותר מזה. אם זה נכון,אולי תעני לי על זה את????

תשובה אחת יש לי : כסף!

אני מכירה ערבים. וערבים אם תתן להם כסף מקום עבודה וכרטיס טיסה הם יעברו... מולדת מימנה את זה כפי שידוע לי... והערבים- רוצים לעבור! כי הם שונאים את ערפאת כי הוא עושק אותם....

N a V e

New member
יש לי תשובה אחת: לא!

הערבים רוצים את השטח הזה בדיוק כמוך ואין להם שום אינטרס לעבור. איזה כסף בדיוק יש למולדת?מכל ה-4 מנדטים והתורמים? אגב לאן העברתם אותם? מאיזה ישוב הם היו?

כן, וזה הרבה!

אם זה לא יספיק - נתחיל לעקל חשבונות בנק. החשבון הראשון שנעקל יהיה שלך

abroad

New member
טרנספר מרצון או שלא מרצון, נקודה !!

יהיה טרנספר לא מעניין אותי אם מרצון או שלא ברצון טרנספר זה טרנספר והוא יתבצע אחרי שהשמאלנים יתעוררו ויתפכחו כאשר ימותו עוד ועדו המון יהודים אז אולי הם יתעוררו במוקדם או במאוחר הטרנספר יתבצע ויצא לאור ככה יכתב וככה יהיה בספר תורה !! רק טרנספר, נקודה !!

N a V e

New member
קודם כל דיי עם התמונה המעצבנת

של ברגותי. איך יהיה טרנספר בכוח??? מלחמה? תילחם אתה בשביל מטרה אבודה מראש. את מדינת ישראל אני מוכן וגאה לשמור ולהגן וגם להתקיף בתור חייל. את מולדת לא.

למעלה